Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-06-30 19:48:36
Metamorphosis, viską surašėte taip, kaip yra. Apie naują gyvenimo būdą, nuobodulį ir paguodą, mąstymo keitimą. Taip tenka ir man dirbti su savimi. Aš rašiau apie kritinius momentus, kai gręsia akimirkai paleisti vadeles. Tada banalus pažadas paskatinti save įveikus pamatuojamą etapą ima ir suveikia. Ir kai vadelės saugiai lieka rankose, ramiai grįžtama prie giliosios motyvacijos.
2015-06-30 20:38:42
Motyvacija tikrai svarbu. Man pvz kas vakarą padeda ją pakelti... spėkit kas? Ogi truputį mažesni rūbai. T.y. specialiai susiradau seniau nešiotą maikutę ir sportines kelnes, kurios dabar yra kur kas labiau aptemptos. Pasižiūriu į savo rankeles, pilvo kukulį ir motyvacija šauna į viršų, nesinori neštis jokių užkandžių prie tv, kas būdavo įprasta, pasportuoju dažniau :)
2015-07-01 12:50:09
Oj kiek cia apie motyvacija visko :D Pritariu, kad motyvacija pablesta po 2-3 menesiu, ypac kai atsibosta valgyt tuos pacius produktus, kai atsiranda svarbesniu dalyku, kurie kelia nerima ar stresa... ar kai ateina karsciai :D
O taip, pas mane si savaite prasidejo +31°C (praejusia sav. tik apie 27-28°C buvo), siandien 37°C, iki kitos savaites pranasauja, jog stoves tarp 37°-39°C, sportuot grizus is darbo jau nesinori eiti, per toki karsti uzsibarikaduoji namuose ir nebenori iskist nosies. Nesportavau jau savaite laiko, bet siandien ryte pirma karta isbegau i lauka pabegiot. Siaip begiojimas lauke, o dar miesto centre, man kazkoks blokas, nu negaliu ir tiek, kompleksuoju... bet siandien atsikeliau 6 val ryto kaip visada, ir galvoju - nagi, reik pajudet, vakare vel leisgyve nuo karscio nesportuosiu. Isejau ir prasibegau (pradziai beveik 3 km, 20 min). Ir taaaaip didziuojuosi savimi, kad iveikiau sita kompleksa(padejo ir tai, kad anksti ryte mazai zmoniu mieste, cha cha)!!!!
O dar taaaaaip norisi ledu!!! Gerai, kad neturiu saldiklio, tai panoriu ir praeina, ir toliau valgau kuo sveikiau :)))

Dziaugiuosi uz jus visas, kurios nestokoja motyvacijos ir atiduoda 100% savo ryzto ir valios svorio metimui ir figuros tobulinimui! :) Saunuoles(-iai)! ;)
2015-07-01 22:05:45
Jaune, super, kad pabėgiojai ryte. Juk sunkiausia išsiruošti. O kai jau pradedi, tai ir pasportuoji. Nors suprantu, kad jei taip karšta, labai nesinori papildomai krutėti :) Truputį šilumos į Lt atsiųsk- labai trūksta ;)
2015-07-02 10:45:04
Siunciu siunciu, jei tik pakeliuj nepasimes! ;)
2015-07-02 11:10:08
ir atėjo šiluma :D
2015-07-02 15:44:24
Aš šiandien 4 kartus su reikalais per Gedimino prospektą praėjau, tai žiaurumėlis... Apie 90 proc. merginų su išsipūtusiais pilvais, 80 proc. tų, kurios su šortais, tai ir su celiulitu, 100 proc. su suglebusiais užpakaliais... Na, tikrai baisu. Žinau, kad labai negražiai pasakiau, bet kad ir vaizdai, kuriuos mačiau, buvo tikrai labai nepatrauklūs.
Ir tada aš tokia graži pasijaučiau... Nė su viena mergina nebūčiau keitusis figūra.
Kam trūksta motyvacijos, tai siūlau prasieit pro Gedimino prospektą ir pasižiūrėjus į visas moteris ir merginas suprast, kokios jūs būt nenorit. :) Kad norit būt gražesnės už visą tą daugumą ir išsiskirt savo grožiu.
Manau, supratot, kad aš ne iš tų, kurios sako, kad visi kūnai ir visos moterys yra gražios. Tikrai ne. Tikrai celiulitas, didelis pilvas ir nukaręs užpakalis yra negražu. Nesuprantu tų, kurios gali save taip atrodančias mylėt. Aš tas moteris, kurios leidžia sau taip atrodyt, kaip tik laikau visai savęs nemylinčiomis ir nebandžiomis puoselėt savo grožio.
2015-07-03 14:29:23
gerda0827, gerbiu tavo mintis, bet taip drastiskai ir peikianciai nepridera merginai kalbeti. Gali buti tiesmukiska, tik laiku ir vietoj. nei tu zinai to priezastis, nei turi teise tokius zmones teisti. Daug visi kalba apie lygias teises ir tolerancija "ekstremaliais" atvejais, tik labai jau daznai yra pamirstama kasdienine toliarancija ir pagarba kitam. Zmogaus isore - tai asmeninis kiekvieno reikalas, ir kiekvienas asmeniskai savo ritmu ja rupinasi, ir nesuprantu kaip galima taip zmones, ju net nepazistant, apkalbineti. Jei tave tai motyvuoja - tau gerai, bet nebutina tai tokiais zodziais skelbti. Atsiprasysiu, bet nepagarba kitiems - cia jau neisprusimas.
2015-07-03 19:10:07
Na, gal ir netinkamus žodžius parinkau ir negražiai pasisakiau, bet rašiau pagauta impulso.
O žmones, kurie leidžia sau taip atrodyt, aš laikau savęs negerbiančiais ir pati tokių negerbiu. Žinoma, gal tikrai žmogus kažkuo serga ar yra kokios kitos priežastys, kodėl jis taip atrodo. O gal jam tiesiog taip gerai. Bet jei žmogus yra visiškai sveikas ir leidžia sau taip atrodyt, tai man tai tiesiog atrodo kaip labai didelė nemeilė pačiam sau.
2015-07-03 19:37:37
Tikrai nesistengiau kažko įžeisti tyčia.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS