Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-06-30 06:49:38
Jaune, kaip laikaisi? Tylu čia...
Kokie 14-osios savaitės rezultatai?
2015-06-30 09:44:56
Taip taip jaune, kur dingai?
2015-06-30 10:14:02
Sveikos, kaip smagu, kad kazkas pasigenda :) 14-a savaite buvo nuodeminga, buvo siokiu tokiu bedu... kaip ir visa birzeli, bet visa laime jis jau baigiasi, o po sitos savaites prasides atostogos + pora menesiu bedarbyste, pailsesiu, atsipalaiduosiu :) as kai nervuota ir pervargus iskart pradedu varstyti sakdytuva ir spinteles, ir krimsnoju, atrodo po nedaug, bet man tai yra nuodemingiausia - svoris iskart +400g.
Taciau as nenusiminiau ;) susivokiau, kad viski per 3 menesius -9 kilogramai yra nemazai, ir reikia paziureti kaip jie laikosi, ir uzsibreziu nauja tiksla - iki liepos pabaigos issaugoti 75 kg svori. man tai atrodo netgi sudetingiau negu ji mesti, kartais rodosvos truputi isejai is kelio - ir se tau - iskart sugrizta gramai (tik tikiuos ne kilogramai).

Beje, kaip sio dienorascio pradzioje minejau, cia paskatino ateiti vasara nusimatantys ivykiai - dukterecia krikstysiu ir plius drauges vestuves, ir labai norejosi graziu nuotrauku ir sukneles. Tai va, suknele krikstynom jau yra, tad reikia islaikyti svori kad iki liepos pabaigos dar vis tiktu :D Stai koks mano banalus sios vasaros varikliukas ;)~

Sekmes visiems! pranesiu, kaip su tuo svorio laikymu sekasi :)
2015-06-30 12:42:17
O taip, kartais ir banalios priežastys (tokios kaip suknelė) gelbsti palaikant motyvaciją :) Štai ir aš, pasakiau sau, kad garderobą galėsiu atnaujinti, kai iki tikslo liks ne daugiau kaip 3kg. Sunkiausiomis dienomis mane tai gelbsti.
2015-06-30 12:48:08
Oi, mielos moterys ir merginos, aš jums nuoširdžiai rekomenduoju knygą "lieknėju paskutinį kartą", jei dar neskaitėt. Ten tiek ir tiek tų motyvacinių gudrybių galima rasti, ir smegenis praplauna neblogai. Efektas ilgalaikis. :))
O, Jaune, tu labai šaunuolė! :)
2015-06-30 13:22:46
nu jo, kai neužtenka motyvacijos viduje, gal ir verta kokią knygą paskaityti :)
2015-06-30 14:04:22
Motyvacija man visad atrodo toks laikinas dalykas, todėl bandau keisti mąstymą apskritai, kad nereikėtų visą laiką ieškoti motyvacijos ir jos šaltinių. :)
2015-06-30 14:12:00
Kaip man keista skaityti, kad kitoms pritrūksta motyvacijos... Aš pažiūriu į veidrodį ir ji atsiranda. :D Kartais gal pagalvoju, kad jau pasiekiau, ko noriu, bet pasižiūriu į veidrodį, suprantu, kad dar ne ir motyvacijos vėl atsiranda. :) Negi jums taip nėra?
2015-06-30 14:50:39
Na, man kartais pritrūksta motyvacijos, kai pagalvoju, kad norisi greitesnių rezultatų. :) Be to, vis dar neįsisąmoninau, kad čia yra naujas gyvenimo būdas, ir kad niekada nebebus taip, kaip buvo anksčiau. Reikia suvokti, kodėl. :) Be to, reikia išmokti neieškoti paguodos maiste, nevalgyti nuobodulio ir pan. :) Kad sveika mityba nėra kažkokia kančia ar bausmė, o laimė ir džiaugsmas - didelis kiekis energijos ir sveika ateitis. :) Na, man tai kaip maldelė tokia kasdienė. :) Be to, baisu pasiekus tikslą užmigti ant laurų ir atleisti vadeles, vėl grįžti prie senų įpročių, todėl nuolatine motyvacija, mąstymo keitimu formuoju naujus įpročius, o ne bandau prisitaikyti prie laikino etapo (nes visgi tai nėra laikina). Tai ir yra pagrindiniai mano tikslai. Veidrodyje vaizdas, be abejo, motyvuoja. Bet man norisi kompleksinės smegenų išsiplovimo programos. :D
2015-06-30 19:29:34
happy5, gerda0827, iš pradžių taip, motyvacija aukštumose :) Bet po pusantro-dviejų mėnesių daug kas susiduria su pirmąja duobele (susidarė toks įspūdis skaitant istorijas forumo "Rezultatų" skiltį). Galite tai vadinti kaip norite - motyvacijos sumažėjimu ar laikinu atsipalaidavimu pamačius pirmus gerai apčiuopiamus rezultatus. Nuoširdžiai linkiu, kad Jūsų kelias tikslo link būtų tiesus ir be duobių :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS