Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-06-13 13:27:43
Aš taip pat šiek tiek varijuoju. Mano su dietologe suderintame meniu:

pusryčiams - košės arba kiaušiniai;
priešpiečiams - vaisiai;
pietums - žuvis, paukštiena, jautiena su daržovėmis;
pavakariams - daržovių salotos;
vakarienei - kas nors varškės pagrindu.

Užkandžius - priešpiečius ir pavakarius - įgudau rinktis pagal situaciją (ko yra namie, kas užderėjo savame mini daržiuke, kas būdinga sezonui). Pagrindinių valgymų - pusryčių, pietų ir vakarienės - patiekalus retkarčiais tenka sukeisti tarp dienų (pvz. kas plane trečiadienį, suvalgoma antradienį ir atvirkščiai). Norisi išbandyti ir kitus kilo.lt receptus - reiks matyt leist sau kartais pakeisti to paties tipo patiekalą į kitą (žuvis į žuvį ir pan.).
2015-06-13 17:39:03
Labai gerai paciai rinktis ir sugebeti daryti pagal tai ko norisi ir ka turi o ne taikytis prie plano visa laika :)
2015-06-19 10:15:56
Sveiki sveiki,
Sios savaites (jei gerai pamenu 13-os) pasiekimai puikus : -900g :) Su jais perkopiu 75 kg kartele, ir bandysiu cia ir isitvirtinti kita savaite :) Is viso per tris menesius pameciau 9.1 kg, tad nuotaika puiki, galiu ramiai islaukt rytdienos lucky day ir zengt i superini savaitgali!! ;) Sekmes visiems!
2015-06-19 10:18:43
Jaune, superinis rezultatas. Taip ir toliau :)
2015-06-19 10:46:12
\Super! Kitų pavyzdžiai uždega :)
2015-06-19 11:03:56
Aš taip pat per dvi savaites atsikračiau 3kg. Labai džiaugiuos, nes stirpiai buvau nukrypus nuo plano. Labai nudžiugau, kai po linksmybių savaitės vis tiek numečiau pusė kilo! :))
2015-06-19 11:15:06
Vau, mergaitės, kokios geros emocijos! Šaunuolės :-). Sėkmės, taip ir toliau :-)
2015-06-19 12:49:01
Jaune, dideliausi sveikinimai! :) Taip ir toliau! :)
2015-06-19 13:49:27
Jaune, fantastiškai geras savaitės ir, svarbiausia, 3 mėnesių rezultatas. Palinkėjimas kitai savaitei - įsitvirtinti 75 zonoje ir toliau judant žemyn. ŠAUNUOLĖ! Neatsipalaiduojam ;)
2015-06-19 14:36:29
Jaune, trys žodžiai NUO-STA-BU !!! :D
Šaunuolė ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS