Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-05-14 13:23:44
Valio! Pas mus vis daugiau besidžiaugiančių, kas verčia mane susiimti ir džiaugtis kartu su kitais dėl savęs :-)
2015-05-21 10:05:20
9-os savaites rezultatas: apskritas nulis. Pirma karta taip sustojo. Manau cia del to lietuvisko piknik'o sekmadieni, kuris paverte mano savaitgali lucky savaitgaliu. Laikausi grafiko nuo pirmadienio kaip turi but, sia savaite net nesinori su tokiais rezultatais ziureti i sokoladus, sausainius ar pyragus...
Manau po truputi atkelinesiu sverimosi diena, kad butu nebe vidury savaites, o pries lucky day.
Sekmes visiems, nosis aukstyn, mums pavyks! :)
2015-05-21 10:31:17
Aišku, kad geriausia svertis prieš lucky day, ir ne kitaip. :)
Vis tiek šaunuolė - nulis geriau nei pliusas, kad ir kaip bebūtų. :) Yra menas svorį mesti, menas ir jį išlaikyti. :)
2015-05-21 17:02:45
Jaune, dabar atsikapsčiau, kad čia esam praktiškai idealiai tiek pat laiko. Man praeitą savaitę irgi pirmąkart buvo absoliutus nulis, bet net nenukabinau nosies, nes nu gi turi pagaliau ateit ta diena, kai pastovi svoris. Per tiek laiko ir raumenys jau svert pradėjo, galų gale, ir organizmas apsiprato, nebepatiria stresų tokių. Viskas okei!
2015-05-30 10:36:31
Sveiki kiloeltieciai :) Sia savaite jubiliejus, 10 saviciu kartu su kilo.lt, taigi padarysiu viso laikotarpio pasiekimu apzvalga o ne savaites :)

Taigi, per 10 savaiciu pasiekta:
-7.6 kg (nuo 84 kg iki 76.4 kg)

-8 cm nuo klubu,
-6 cm nuo slaunu,
-8 cm nuo liemens,
-5 cm nuo krutines.

Iki pradinio tikslo dar laukia nemazas kelio galas (dar -6.4 kg), po to uzsibresiu nauja tiksla. Sekmes visiems, po truputi, bet besistengdami pasieksim visi savo tikslus ;)
2015-05-31 08:53:55
Jaune, puikūs rezultatai. Akivaizdu, kad įkvepia keliauti toliau gražios figūros link. Sėkmės Tau!
2015-06-11 11:28:53
Jaune, kaip sekasi?
2015-06-13 12:27:17
Sveiki :)
Sis menuo man labai sudetingas, kupinas emociju (tiek geru, tiek ir nelabai), nuovargio, streso... Praeita savaite neparasiau cia, bet buvo nusipelnytas pliusiukas + 300g. Na o sios 12-os savaites pasiekimas - nukrito prejusios savaites nuodemes ir net gi dvigubai: - 600g, tai is viso -8.2kg per 12 savaiciu :)
Dziaugiuosi, myliu, apkabinu ir siunciu visiems geros sauletos nuotaikos gabaleli, sekmes! ;)
2015-06-13 12:53:10
Jaune, pirmyn pirmyn ir tik pirmyn nesidairant atgal - linkiu neapturėti daugiau jokių "nusipelnytų +" ;)
Sau taip pat to linkėčiau, tad gal prižiūrint vienai kitą ir pavyktų?
2015-06-13 13:02:21
Aciu leliumai :) gerai, priziurim ;) bet prisipazinsiu, kuo toliau tuo sunkiau darosi, jau visgi trys menesiai... kita vertus, as daug meniu improvizuoju (pietums pagrinde, nes ryte avizos, vakare varske - neisrasi dviracio), kitaip gal net tiek nebuciau istempus (laaaabai nemegstu, kai man ibrunka kazkoki "rema" ir dar su grieztom taisyklem).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS