Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-05-01 12:52:22
Sveiki /-os. Šiandien pasisvėriau, svoris neužaugo išliko toks pat :). Pykčio kilo.lt tikrai nejaučiu. Juk su jų pagalba numečiau tuos kg. Tiesiog daugiau nebenoriu kęsti alkio, valgyti pagal sąrašą, o ne tai ko tuo metu norisi. Manau būtų užtekę vieno mėn. narystės. Daugiau nenusiteikus save kankinti... Bandysiu rasti savo būdą nepriaugti svorio. Šiandien pusryčiams suvalgiau 4 trapučius su "brie" sūriu (maždaug 100gr.) ir išgėriau prieskoninės arbatos su šaukšteliu medaus. Jaučiuosi laimingesnė :)
2015-05-01 13:09:11
Na, kiekvienam savas malonumas :) as i kilo.lt meniu ziuriu kaip i rekomendacija. Manau, kad ir kaloriju padauginu kazkiek, nes zinau, kaip stipriai issikraunu sporto salej, o valgant 1200 kcal as ilgai taip nepatempciau.. Siuo metu svoris apstojo krist, bet jis bentjau neauga :) as laiminga valgydama sveikesni ir pilnaverti maista. Krenta ne tik svoris, bet ir oda, plaukai, nagai tampa grazesnis, miegas kokybiskesnis ir nuotaika geresne. Todel net jei as ir tiesiog islaikysiu svori, koks jis yra dabar, as laaaabai dziaugsiuos esama savijauta :)
2015-05-01 13:24:52
Editule, ėy rimtai.. Aš galvoju, kaip tie nagai taip užaugo, hm.. Net nepagalvojau, kad galimai nuo mitybos :))
2015-05-01 15:33:38
Nu tai ir valio. Aš irgi nesesku tų meniu mirtinai. O krenta man viskas labai normaliai.
Įsimeni mėgstamus patiekalus, pripranti prie pagrindinių principų ir gyvenu sau. Yra daugybė žmonių, net YouTube pilna, kurie, sveikai maitindamiesi ir laikydami numestą svorį, valgo fantastiškai skaniai ir įvairiai, bet tiesiog praleidžia daug laiko virtuvėje ir daug pinigų tam tikriems produktams. Kažkada tikiuosi galėti daryti būtent tai. O kol kas, neturiu tiek laiko, o galų gale, kol metu balastą, man gerai ir taip. Kai jau reiks jį laikyti numestą, tada žiūrėsiu kaip čia ką geriau :) sėkmės gi bet kokiu atveju!
2015-05-06 10:46:45
Septintos savaites verdiktas:
-100g (is viso -6.3)
-1 cm nuo klubu, visa kita nekito.

Manau nuo sekancios labai labai "sekmingos" dienos ivesiu issikrovimo diena :) vasara arteja, o kolkas iki norimu rezultatu dar daugiau negu puse kelio like (nors jau susitaikiau su ta mintim, kad dar beveik 8 kg iki liepos tikrai nenumesiu, bet reikia stengtis priarteti prie tikslo...).
2015-05-06 12:35:24
Ir mažas žingsnis yra žingsnis į priekį. Koks Tavo sporto režimas ir kcal norma?
2015-05-06 12:45:41
Mano meniu 1500 ckal. O sportuoti kadangi einu i sporto kluba ir ten i nemazai grupiniu uzsiemimu einu, tai cia man priderino programa "priedui" prie jau turimu uzsiemimu: 3 kartus per savaite ant aparatu (apie 50 min). O siaip stengiuosi eiti sportuoti beveik kasdien, bet gaunasi 5-6 dienos i savaite, ir kai jau nueinu sportuoju vidutiniskai 1h30.
2015-05-06 19:00:05
Oho! Raumenukai turėtų kaip reikiant sutvirtėti :) Tu šaunuolė, kad tiek laiko ir pastangų skiri sportui :)
2015-05-06 22:24:32
Cha cha, tai va, as juokdamasi ir sakau visiems "Ir as turiu sokolado plyteles, tik jos slepiasi po plaktos girtineles sluoksniu" :D

O siaip jauciasi is tikro, kad tvirteja. Bet as pasirenku sportuot kas man idomu, ne tik raumenu tvirtinimo stiprinimo uzsiemimuose dalyvauju, bet einu i zumba, stepo treniruotes, kaip laikas ir noras susiderina :) bet aisku, buna tokiu dienu kai jau nieeeko nesinori, motyvacijos nulis, tai kartais nenueinu, o kartais vis tiek prisiverciu, stengiuosi palaikyti ritma, bet prisipazinsiu - sunku... :)
2015-05-07 01:05:13
Per aspera ad astra :)
O jei rimtai, ar nebūtų motyvacijos požiūriu lengviau, jei sportuotum 3-4 kartus per savaitę? Ar ketini dabartinį sportavimo krūvį palaikyti visą laiką, ar tik kol numesi norimą kg kiekį? Kiek manai sportuoti, kai jau pasieksi tikslą? Gal verta pasirinkti treniruočių kiekį artimesnį tam, kurį ketini palaikyti visada?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS