Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-04-15 10:45:06
Na stai ir 4-os savaites rezultatai:
Svoris: -200g (viso -5.3kg)
Liemens apimtys: -2cm (viso -5 cm)
Krutines apimtys: -1 cm (viso -3 cm)
Klubu apimtys: 0 (viso -4 cm)
Slaunu apimtys: 0 (viso -3 cm)

Zinau, galejau labiau pasistengti, sia savaite nelabai grieztai i viska ziurejau, buvau prastos nuotaikos... Bet, vienas zingsnis i prieki, tai - vienas zingsnis i prieki, ne atgal, nors ir mazas. =)

P.S. Tikiuosi pas jus orai grazus, sauleti ir silti, ir dziaugiates pavasariu, kaip ir as! ^_^
2015-04-15 11:45:28
SUPER! =) Labai sveikas svorio metimas, nereik drastiškumo, juk čia pirmas mėnuo:)
2015-04-15 11:50:03
Aciu uz palaikyma =)
2015-04-15 19:31:39
Kokie įkvepiantys rezultatai ! Į tokius forumus malonu užsukti :))
2015-04-15 19:44:53
na, centimetrai tai gerai pajudejo :)) sveikinu ! Saunuole :)
2015-04-15 21:49:17
Aciu merginos, as ryte nusivylus buvau bet su tokiais komentarais optimistiskai pradejau mastyti =)

Siandien darbe pagyre jog jau matosi rezultatai mano pastangu, pradziugino, miela sirdelei ir norisi stengtis, kad ne tik savec nenuvilt bet ir kitu! ^_^
2015-04-15 21:54:18
Is tiesu, kitu komentarai labai ikvepia :) na, ypac, kai zmones nezino, ko sieki ir nei is sio, nei is to, pasako, kad tu pasikeitei... labai teigiamai veikia. as jau su nekantrumu sekmadienio laukiu :) sverimosi ir matavimosi diena...
2015-04-23 11:08:10
Sveiki, buvau isvykusi i seminarus trims diemoms, tad sverimasis veluoja, o ir mityba ne itin griezta buvo pastarosiomis dienomis (kavines, bufetai, viesbuti siulomi pusryciai ir pan. - renkiesi tai, kas atrodo geriausiai tinka, bet....).

Taigi, penktos savaites rezultatas: - 300g (viso 5,6 kg)

Siandien gryztu i mitybos bei sporto rezima =)
2015-04-23 11:31:27
Minusas reiškia ne pliusą ir net ne nulį, taigi valio!
2015-04-29 18:14:28
Sveiki, stai jau 6-ios savaites kaip as cia. Dalinuosi sestos savaites rezultatu: -600g (is viso 6.2kg).
Dziaugiuosi, nes ne tik, kad svoris krenta, bet ir as ant saves matau ir jauciu pokycius =)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS