Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-04-01 23:00:01
Aciu, na as rekordu nesiekiu tikrai, manau ateinancias savaites kris maziau... o siaip sportuoju kiek galiu kai galiu, ir mityba dabar bandau kuo geriau sekti, nors receptus ne visada is kilo.lt, kartais tiesiog ziuriu ko norisi ar ka reikia uzbaigt nes jei ne reiks ismest...tik kaloriju skaiciu paziuriu visada daugmaz kad atitiktu ir baltymu ir tt. kad dienos norma apytiksliai gera butu =) mano paslaptis : jokiu sakdumynu isskyrus lucky day, chacha :) bet rytines kavos su pienu tai neatsisakiau ir neatsisakysiu! =)
2015-04-02 09:38:32
Ne, kažkaip savo dienoraščio neužvedžiau, gal ir reiktų, taip ir padarysiu :)
2015-04-02 10:24:16
Man atradimas ir pasiekimas kad visus saldumynus perkeliu į vieną dieną per savaitę. Šiandien turėsiu iššūkį, nes eisiu vakare į brolio mini gimtadienį su šeima, tai žinau kad mama pagaminus tortą bus. Jau įsivaizduoju kaip pasipiktins, kai pasakysiu, kad jo nevalgysiu... Ir kai valgysiu savo varškę - jau girdžiu kaip visi juoksis. Bet man dzin kažkaip. Labai gera siekti tikslo kai žinai įrankį :) vakar tai juokinga, kai darbe šventė gimtdadienį ir visi ten sultys, šampę, tortą valgė - o aš savo vandens į jų stiklinę įsipyliau (kad ale 'gurgšnoju obuolių sultis' kartu :)) Kol kas nieks darbe nepastebėjo, nes nesinori skelbtis - po to pradeda šnekėt - "kam tau reikia", labai skanus tortas - tu paragauk bent ir pan :) Aš tik stebiu visus ir galvoju kiek nereikalingų kalorijų jie valgo ir juokiuos viduje sau... :)
2015-04-02 10:45:46
Na as jeigu i svecius einu tai valgau tai kas siuloma, bet pasiziuredama ar man tinka ar ne ir kokia porcija galiu suvalgyti =) aisku pyragu ir sampes atsisakau :D Bet jeigu i kavine, tai pasiziuriu internete tos kavines meniu ir pamastau, ka galiu uzsisakyti, kad nesudrumzt savo mitybos (laaaabai patinka kai i japonu restorana einam, tada 6 maki ir 3 sachimi, tarkim viskas is lasisos, puiki porcija). Saves tikrai nekankinu, kad tarkim jei varske buvo parasyta tai tik ja ir valgyti. :)
2015-04-08 10:37:36
Trecios savaites rezultatas: -500g (is viso 5.1kg). Labai dziaugiuosi siuo rezultatu, nes nesitikejau. Per sventes ne visiskai pavyko sekti plana (kai gamini ne pati ir valgai sveciuose, sunku paskaiciuoti kiek ten kokiu koloriju iseina), bet labai stengiausi =)
2015-04-08 22:29:54
Sveikinu :-), tiesiog nuostabu :-). O aš ko gero pastrigau, nes tiek prisikaitaliojau meniu, kad nebeatkuriu originalo. Padariau klaidą, kad neatsispauzdinau :-(
Dietologė sustato valgiaraštį, Sakykim pietums yra žuvis, tai ir pasirinkti turėtų leisti tik iš žuvies, O dabar yra ko tik nori. Taip visi ir pasiklysta, tame tarpe ir aš.....
2015-04-08 22:35:06
Na su meniu tai ir man tas pats, keiciau viska i kas labiau patiko, tik bendras riebalu/baltymu/anglevandeniu dienos proporcijas bandant islaikyti. Dabar skaitau forume zinutes del tu patiekalu tinkamumo ir tokia demotyvacija apima, nes nebezinau, ka gerai darau,o ka ne... Na as atsispausdinau pirma meniu, manau reiks viska sudelioti i savo vietas...
2015-04-13 11:06:28
Laba, kaip sekasi?:)
2015-04-13 13:13:01
Laba, na kaip ir normaliai sekasi, sversiuosi ir matuosiuosi treciadieni =) Kazkokia motyvacijos stoka man nuo tada, kai cia visi pradejo rasyti apie valgiarascius ir patiekalu keitimus... Na bet laikausi, sportuoti tai sportuoju kasdien, na ir ta meniu dabar jau bandau griezciau suziureti, nors ir su tais patiekalu keitimais irgi viskas atrodo gerai sekesi.
2015-04-13 14:28:07
Aš, žinok, irgi kaitalioju, nu negaliu tiek suplanuot ir turėt būtent žuvies ir pan.:)
Šiaip tarp kilo.lt receptų radau daug skanių blynų idėjų, o man valgiarašty jų net pasirinkt neleidžia, bet vis tiek planuoju paragaut :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS