Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-03-30 15:31:06
Sveiki visi,
Prie kilo.lt prisijungiau pries nepilnas dvi savaites. Guvenu uzsienyje ir per pastaruosius kelis metus svoris vis didejo pamazu ir didejo: del pasikeitusios mitybos pradzioje, del streso ir suolu "zulinimo" studijuojant ir del sedimo darbo studijas neseniai pabaigus... Pagaliau nusprendziau, kad reikia kazka daryti, nes jeigu taip ir toliau tai dar vienu dydziu padides garderobas. Taciau dietu labai visada prisibijojau, nes manau netureciau tiek valios alinti save ir visko atsisakyti. Pries pora menesiu pradejau sportuoti sporto saleje, taciau vien sportas nepadeda atsikratyti papildomu kilogramu. Kai pamaciau kilo.lt programa, pasiryzau, ir kolkas nelikau nusivylusi.
Mano motyvacija yra zodiai "cia ne dieta, o mitybos planas", ir visiems visada taip pasakau, atsisakydama skanumynu per kavos pertraukele =)
Beje, mano ugis 175cm, pradedama sveriau 84 kg, po pirmos savaites kilo.lt (viska dariau saziningai, o sportuoju daugiau nei reikia nes labai patinka grupiniai uzsiemimai siulomi sporto saleje) numeciau 3 kg, po antros...sverimasis bus treciadieni =) Visada buvau stambiu kaulu ir linkusi i apkunuma (net ir budama "kuda" nenesiojau 36 dydzio), tad labai realistiskai nesiekiu nusikudinti iki "tobulo lieknumo". Pradziai siekiu 70 kg, tai yra -14 kg, ir ismokti sveikai maitintis dozuojant porcijas. O jau kai pasieksiu sio pirmojo tikslo, tada bus matyti kaip kas toliau eisis =)
2015-03-30 16:17:55
Šaunuolė! Ryžto ir sėkmės!
2015-03-30 16:54:28
Sveikinu, kad užsivedei savo dienoraštį :-). Tiesiog parašei, nusiuntei ir.... nebeištrinsi :-). Garsiai (ta prasme parašytos :-)) mintys, man kaip įsipareigimas ( nežinau, kaip jums), todėl stengiuosi laikytis ir siekti to ką parašiau (arba nerašyti).
Tau pavyks, pati tuo įsitikinsi :-)))))).
2015-03-30 19:18:03
Šaunuolė, laikykis ir toliau, pasieksi savo tikslą :) sėkmės :)
2015-03-30 21:18:40
Cia ir yra ne dieta o sveika subalansuota mityba:)) ir buna kad kitiems irgi miniu jog laikaus mitybos plano nes daug sportuoju tai jau supranta kad sipokoladuko man nepasiulys:))
2015-04-01 11:42:34
Sveika, bendravarde ;) aš irgi prisijungiau prieš porą savaičių, o tikslas - 69 kg, pradėjus su 83, ty -14:))) labai Tave palaikau! Kaip suprantu, vakar svėreisi, ir kaip naujienos? Pirmos savaitės rezultatai nuostabūs;)
2015-04-01 12:14:21
Sveriausi siandien ryte, antros savaites rezultatas -1,6 kg, is viso 4,6 kg per dvi savaites! mane tai labai motyvuoja! O dar pradejo mazeti ir apimtys =) Tiek daug gal net nesitikejau, nes neturejau kada daug sportuoti, tai isvis labai dziugina ^^
Tik baisu del velyku, nes ne tik kad sventes, bet dar ir ne namuose 3 dienos bus, tiek sportui tiek mitybai didysis isbandymas. Na viena is triju yra lucky day, bet sekancios dvi - velykos! :D
Kaip jus per velykas planuojate mazinti apsivalgymo rizika?
2015-04-01 12:54:09
Super! Aš sversiuos ryt, labai nekantrauju :)
Mes Velykas švenčiam tik vieną dieną - sekmadienį ir tai mano lucky day :) o per pirmadienį, aišku, įdės pabaigt likučius. Manau, valgysiu juos, tik intuityviai - nepersikraunant lėkštės, 5 valgymai:)
2015-04-01 15:34:38
Aciu visiems uz palaikyma!
Na as lucky day pasirinkau sestadieni, bet kai sventes sekmadieni tai nelabai gal praktiska... Bet kadangi ne Lietuvoj, tai nera daznu seimynisku sekmadieniu, man sekmadieniai = pizamadieniai, o sestadieniais dazniau su draugais iseinam kur nors.

Beje, ziuriu prisistatydama neminejau, kad mano mitybos planas: 1500kcal. Pastebejau, kad labai daug kas turi 1200kcal, bet as nebuvau pasiryzus labai grieztai dietai =) ir po pirmu savaiciu manau 1500 pats tas! =)

Orandzh, ar uzsivedei dienorasti rezultatuose (kitu maciau, bet tavo nepastebejau)? kokie pasiekimai?
2015-04-01 20:08:14
Jaune, tu tiesiog šaunuolė! Negaliu patikėti, kad tiek daug numetai:-)))))). Gal čia sieki rekordų?????:-))))))))
Labai džiaugiuosi, kad tau taip puikiai sekasi/
Aš irgi pradėjau su 1500 ir 82. Šiandien gavau 1200 (pati paprašiau), nes lėtai krenta svoris. Matysim, kaip čia bus :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS