Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-15 21:54:09
Citata pakartosiu, ta pacia kuria neseniai kazkurioj kitoj temoj parasiau: Vienas zingsnis pirmyn, tai - vienas zingsnis pirmyn! =)
2015-04-15 22:49:57
M.M. labai suprantu kaip jauties, dėl to tingulio.. Man ir tas pats - jei tik atleidžiu vadeles, tai jau gaudyk vėją laukuose.. Dėl to ir stengiuosi, kuo griežčiau laikytis plano, nors šią savaitę biškį pagriešinau.. Pvz šiandien mano viršininkė atnešė kepto pyrago.. Ji žino, kad laikausi plano, bet vis vien įkalbinėjo per kelis kartus, ale "kaip čia nepaimsi mano kepto.." tai ir paėmiau, patį mažiausią.. Tai kaip jūs užsiauginot odą tokiem siūlymam?
Jaune, ačiū, užsiklijuosiu į savo motyvacinę lentą !! :))
2015-04-16 00:17:14
Dabar įsivaizduok tokį plakatą.

Padalintas į dvi dalis. Vienoje - lėkštė salotų, kitoje - didelis sultingas hamburgeris.

Po nuotraukom užrašas: "Kaip per vieną dieną nesulieknėsi, taip per vieną ir nesustorėsi".

O moralas toks - įkalbėjo tai įkalbėjo, suvalgei, nu ir ką. Nei jis sveria kažką, nei jau ten tų kalorijų tūkstantis. Suvalgai, nurijai, ir keliauji toliau. Svarbu nepapult po to traukinio ratais ir nepradėt galvot "oi, vis tiek jau vieną suvalgiau, tai galiu ir dar 7". Arba "ai, jau vis tiek vieną dieną/savaitę/mėnesį pratinginiavau, tai jau galiu ir toliau, vis tiek viskas".

Saiko ir sveiko proto :)
2015-04-16 09:15:33
Made my day!
Šitą tikrai reikia įsikalti į galvą visoms pamišusioms :D
JEI PER DIENĄ NESULIEKNĖSI, TAI PER DIENĄ IR NESUSTORĖSI !
2015-04-16 09:24:11
Labai liuks mintis, aš ja vadovaujuosi:) geriau nestresuot
2015-04-16 11:38:15
Tas stresas veda į labai klaidingą mąstymą - "tai tik dieta", "turiu iškentėti", "dar pakentėsiu, o tada pailsėsiu"... o tuomet, tam kažkokiam laikui praėjus, paleidi vadžias, nes juk iškentėjau. Tai neturi būti žiauriai sudėtinga, ir negalim savęs graužti už kiekvieną nusižengimą.

Aš tiesiog galvoju taip: o, suvalgiau tą pyragą, vakare dešimt minučių ilgiau bėgsiu/sportuosiu, bėgsiu greičiau, padarysiu ekstra pratimų. Ir viskas, gyveni toliau.

Tai turi tapt kasdienybe ir gyvenimu.
2015-04-17 18:29:34
barfuss, šalin nevilties apraiškas, kurias aptikau apsirijėlės užrašų temoje! Tęsti dabar toliau kur kas lengviau, nei būtų vėl sugrįžus į pradinį tašką.
Patiko Tavo mintis svertis "lucky day" rytą. Puiki prevencinė priemonė!
2015-04-17 18:39:37
Aaa, kaip malonu, kad rūpinatės, leliumai :))
Ai, kažkoks debesėlis.. čia dėl to, kad per dažnai sveriuosi, man atrodo... Reik pasislėpti ir pamiršti savaitei svarstykles :)
Aš vis skaitau skaitau visų forumus ir tokie smagūs rezultatai, o aš biškį nevykėliškai jaučiuosi :) nors ir laikausi 95% griežtai :)
Žo, rytoj visos sužinosit.. Jei nuo ryto skalambysiu forume, reiškia viskas ok, jei nebus manęs, reiškia verkiu kur ir valgau ledus :D
Wish me luck :)))
P.S. šokdynė yra visai jėga, bet kaip čia buvo kalbėta-kaimynai. Vakar beldė ! Dabar nebedrąsu traukti.. Dramblienė, blemba :D Nepaisant to, einu akimirkai šoktelsiu, gal nenubildėsiu žemyn :)))
2015-04-18 00:26:12
Tai jie gal į tavo ritmą bandė pataikyt :)
2015-04-18 10:33:55
Rimtaaaii, gal muzikalūs labai :D
Tai vat, rezultatai nelabai džiuginantys, bet bile ne į pliusą, tai prisiduodu: šią savaitę -300g, iš viso -4.2kg (per tris savaites).
Tai papasakokite, ar čia geri tie rezultatai? Nes kas savaitę vis mažiau ir mažiau krenta.. Hmhm :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS