Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-05 22:24:32
Na, merginos, tai kaip sekėsi išgyventi Velykas? Beje, su švente Jus visas/visus!
Pasidalinsiu įspūdžiais.. Kaip jau minėjau šiandien yra ir mano lucky day, bet nesuprantu kodėl jos sulaukus nesinori nei apsiryti, nei tortų, nei čipsų nieko.. Pabandžiau visko valgyti, bet to planuoto malonumo kaip ir nepajutau, tik nuolatinis pilnumo jausmas, kuris lyg ir keistas, lyg ir nelabai malonus, lyg ir,, Net nežinau :) Aišku teko pavalgyti, nes prie dviejų stalų teko sėdėti, tai ten biškį, šen biškį.. Bet jau vakar vakare pradėjau galvoti, kad nieko nenoriu, ko norėjau pradžioj savaitės (kai pradėjau laikytis, tai jau suplanavau, kad sekmadienį norėsiu citrininių vafliukų, draugo gaminto biškį-sveikuoliko biškį-ne, kebabo.. :D ), o daba kažkaip keistai.. Ar čia pagaliau tas supratimas atėjo?? Ar aš gal sergu? :D
Tai, o kaip Jum? Gera po švenčių, ar nelabai? :)
Beto, grįžus namuose žarsčiausi mitybos patarimais tiesiog :D su mama netgi sportavom pagal čia sudarytą programą :D
2015-04-10 11:37:15
Ekstra klausimas ! O kur perkate pilno grūdo lavašus?
2015-04-14 13:05:52
Šokdynė-už ar prieš?
2015-04-14 13:16:41
O kas čia gali būt prieš. Geras cardio pratimas. Tik tiek, kad iššokinėti, kad degtų riebalai, reiktų bent 30-40 min., o man tiek laiko šokinėt aukštyn-žemyn nesinori, nuobodu :) Be to, reikia geros avalynės, kad nebūtų bėdų su keliais ir pėdom.
2015-04-14 13:26:26
Tai va ir galvoju, kad visai jėga būtų pabandyti :) man visai patinka, dar paauglystėj tiesiog šokinėdavau, kai muziką klausydavausi ar filmus žiūrėdavau :)

Prisiskaičiau, kad čia net geriau nei bėgimas ar aerobika..
2015-04-14 22:29:46
Kiek straipsnių, tiek nuomonių. Ką reiškia geriau? Greičiau dega kcal? Irgi priklauso, kiek sveri, kiek laiko šokinėji ir pan.
Vienur rašo, kad ėjimas geriausias cardio, kitur - kad bėgimas... Manau, geriausia yra ieškoti, kas labiausiai tinka ir nekelia kančios tau. Jei patinka, tai ir valio! Šokdynę į rankas ir gąsdint kaimynų! :)) (jei turit apačioj)
2015-04-14 23:26:18
Tai ir šokinėju jau :D jaučiasi užpakalyy ir šlaunyy, kad ne gulėjau.. :)
O dėl kaimynų.. pasitiesiau kilimuką, vilnones kojnes.. Gal tyliau gausis :)
Na taip, aš kažkaip labai mėtytis pradėjau, pasimečiau kas gerai, kas blogai, ir tuo tikėt norisi ir anuo.. Tai va ir blaškausi tarp straipsnių :)
2015-04-15 11:51:16
Aš atsimenu su šokdyne eidavau į laiptinę :)
PS man laaabai patinka Tavo forumo temos pavadinimas;)
2015-04-15 16:05:41
Svarsčiau apie laiptinę ir aš, bet bijau sutikt piktus kaimynus ar panašiai :D ir šiaip kažkaip nejauku.. Reikia dirbti su savimi, kad nesigėdintum.. Mane net ir nuo bėgiojimo lauke labiausiai stabdo tai, kad teks sutikti žmonių.. ir gėda ir nesmagu kažkaip.. aišku suprantu - ko čia nesmagu turi būti, gi bėgi, o ne ant sofos drybsai.. ale vistiek :(
O dėl citatos reikia padėkoti Kate Moss.. Nors labai prieštaringai vertinama, citata vistiek skanesnė už bet kokį saldainį :) Gal ir jūs kokių motyvuojančių citatų žinot? Aš tai renku biškį, galvoju gal padės.. Pvz turiu pasikabinus lapuką ant kurio nupiešiau pilvą ir parašiau "Čia gali būti tavo pilvas.. (o po pilvo apačia parašiau) bet gali ir nebūti." Tai man ir patinka :D
2015-04-15 16:33:37
Aš citatų nerenku, bet vis pažiūriu kokių sėkmės istorijų jutūbėj. Kažkaip gerai nuteikia, pamatai ir skirtumų ir panašumų, susitapatini su vienais žmonėm, kiti išvis kosmosas...

Aš, kol IR sportuoju, IR maitinuos normaliai, didelių motyvacinių spyrių neprireikia. Bet va žiūrėk, nepasportuoju truputį, viskas, krypsta akys ir rankos į visokias nesąmones. Tik suvalgau kokią nesąmonę, sportuot tinginys apima...

Na, ir žinoma komplimentai :) kai aptingau praeitais metais, labai graužė sąžinę. Žmonės pamatydavo mane, sakydavo ohooo, kaip sukūdus, o aš žinojau, kad jau apsileidau ir nebesilaikau ir atrodydavo, kad nenusipelniau tų komplimentų. Tuo tarpu dabar, po daugiau nei mėnesio antrąkart praleisto čia, komplimentų ir vėl vis daugėja, tik jie tokie užtarnauti jaučiasi, glostantys savimeilę, ir skatinantys vis labiau stengtis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS