Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-03 10:33:33
Na, per savaitę nukrito 3,1 kg.. Kažkaip sunku patikėti :) greičiausiai, kad čia skysčiai, nes svoris gi taip greit nekrenta?? Bet vistiek malonu.. Kaip Jūs? :))
Man daba didžiausia mįslė kaip per ta cheat day (+velykos), kuri bus sekmadienį, neataugt atgal visko :D ar mėgausitės be saiko, ar vistik ir tom dienom prisilaiko?:)
2015-04-03 11:39:05
Labas :)

sveikinu su geru rezultatu. O kaip apimtys? Ar pakito? Tada ir aiskiau, kas gi ten nukrito :) pavyzdziui as neturiu "Lucky day", nes as po to save vistiek grauziu ir man buna nelabai gerai. Tai as sekmadieniais tiesiog neturiu jokiu sportiniu uzsiemimu ir kaip viena is uzkandziu pasidarau pora trapuciu su zemes riesutu kremu :) o Velyku.... bijau :D todel ir sau ir Tau linkiu stiprybes
2015-04-03 12:01:55
Prisigyvenom mergaitės, bijom Velykų, reikia eiti kurti planą , kaip susidraugauti su Velykom :)
2015-04-03 12:27:26
Pasiulymas Nr1: nepasisvert anksciau nei savaite po Velyku :D
Nes jei pasisversim po Velyku iskart... Bus liudna :)))
2015-04-03 13:28:34
Kas baisiausia, kad aš tos cheat day laukiu, kaip kokio išganymo... Valgysiu farširuotus kiaušinukus, kepsiu šeimynai napoleoną.. Čia jaučiu dėl to, kad trūksta man maisto.. Bet supratau, kodėl man svoris nekrito prieš tai-aš valgiau teisingą maistą, tik neadekvačias porcijas.. :)
O Jums pagal programa pakanka? Nes aš daba sėdžiu su dviem trapučiais ir vien avokadu..pietūs tokie. Ir galvoju ar čia ne klaida :D Sotu tai sotu, ale vistiek..
Ir aš galvojau, kad po cheat day neturėtų graužti sąžinė, o pasirodo graužaties taip lengvai neuždusinsi.. Eh nebežinau..
Beje, apimtis galvoju matuoti kas dvi savaites, nes kažkaip neįtikėta atrodo, kad per savaitę pakistų.. Tai nenoriu liūdintis :D
Editule, aš labiausiai ir bijau, kad pulsiu svertis ir verksiu veršelio ašarom :D
AISA, kurkim tą planą, nes kitaip išprotėti galima.. :D
2015-04-03 13:59:19
Mano planiukas toks:1 kiaušinuką galima, vietoj majonezo jogurtukas su krieniuku ir česnakiuku, špinatų omleto vyniotinis su lašiša, vištienos užpiltinė ( kiaušinių lukštuose),karštam - nuodėminga marokietiška vištiena su kuskusu, na o saldžiam bandysiu išsisukti su etno -grikine babka. Kalorijų neskaičiavau dar. Antrai dienai - kalakutienos zuikis su brokolių įdaru. Pačiai pilna burna seilių, taip bus skanu - sekmadienį - persikeliu lacky day. Šiandie pagal krikščionišką tradiciją pasninkauju. Tai gal vandens bent normą išgersiu. Vakar irgi pusdienį pasninkavau , išgeriau sulos litriuką. Tik pavakarį prieš sportą užkandau ir vakarienė. Todėl šiandien visur pozityvas. Maistas nėra priešas ( o jei priešas - tai jo nepergalėsim), reikia bandyti susidraugauti. Velykos yra Velykos ir nereik kitiems švenčių gadinti jei " stabdžiai " pagedę. O mano iššūkis skaniai ir sveikai šeimyną ir svečius pamaitinti (10 žmonių). Bandysiu ne valgyti o ragauti...
2015-04-03 14:17:02
Pritariu Aisai :-). Mano šeimyna 9 žmonės ir jau šiandien visi suvažiuoja. Tai tik spėsiu suktis. Turiu gerą įprotį: gamindama niekada neragauju. Aš taip pat pasninkauju. Vyras pakvietė papietauti kavinėje, tai valgiau lašišos kepsnį. Namie kepsiu irgi žuvį po orkaite, naminę duoną, naminį pyragą, bandeles. Vakarienei valgysiu tik žuvį. Jau tiek čia išbuvusi maistui nebevergauju :-), praktiškai nebenoriu nieko ir jei skandis neurgstų net nevalgyčiau.... Gal būtų kitaip, jei pati negaminčiau :-).
Taip tvarkau savo protelį ir baigiu įsisamoninti, kad maistas yra tik suteikti energijos, kad galėčiau judėti, o ne kokių savo silpnybių tenkinimui ( na čia ir pavariau:-).
Man svarbiausia pabūti su šeima, pabendrauti ir niekur neskubėti :-)
2015-04-03 14:32:07
Oi, šaunuolės.. Man tai iš esmės nereikės gaminti, nes pas mamą važiuoju, tai tik palepinimui giminių galvojau napoleoną iškepti, ir sau kažką sveikesnio, kad galėčiau "paragauti" velykų :) Kol kas galvojau tik apie farširuotus kiaušinius, nes labai juos mėgstu, tai irgi majonezą keičiu jogurtu, liesa mėsą dėsiu ir gausis visai neblogai.. Na ir šiaip, kadangi sekmadienis mano lucky day, tai tikiuosi per daug nepergyvent, tik baisu nepersistenkt.. Tai kaip jūs, per tas gerąsias dienas viską sau leidžiat?
2015-04-03 14:35:35
Merginos, atsiplaiduojam! Čia paskaičius atrodo kad šventės yra nešventės, o kažkokia prievolė prisivalgyti :D Aišku sunku gal save sukontroliuoti, bet tiesiog pabandom visko po truputį - pradžiuginti ir save ir aplinkinius tuo ką ragaujam :) Ir negraužiam savęs! Nieko tos Vėlykos nepakeis, nebent viską kišit į save tris dienas. Asmeniškai mano vėlykos tai tik vėlykiniai pusryčiai sekmadienį, tai visai nepergyvenu. O tos kurios maitins 9netą asmenų tai linkiu šventes sutikti su pakilia nuotaika ir ragaujant skanių patiekalų ir bendraujant su artimaisiais - eianm žaist žaidimų, einam kartu pasivaikščiot, pabūt tiesiog galiausiai kartu - tam nebūtina valgyt ir tik prie stalo lindėt... :) Tokia mano nuomonė. :)
2015-04-03 19:42:07
Skraiduole, tavo komentaras nuramino, Ir išties, pas mus irgi būna sotūs pusryčiai per velykas, o ne trijų dienų balius, tai kas gi čia tokio..
O kitom-skanaus..ne kasdien tos šventės būna ir nepradės augt svoris nuo vieno karto, nebent užsikabinsit.. kas man pačiai baisiausia :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS