Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-09-20 22:22:40
Ir dar - bendro tikslo siekti kartu lengviau.
Ir tikrai taip yra, gi visi ir visos čia tai žino..
Bet jaučiu, kaip su kiekviena diena vėl lendu gilyn į savo urvą, niekur nebenoriu eiti, su niekuo kalbėti.
Nu gal čia mane pagavo šiandien jautruma, bet tokia jau diena.
Bet juk tikrai kartu yra gerai. Tikrai.
2015-09-20 22:41:48
barfuss, paziurek kaip ten pas tave su magniu- man atrodo truksta. uztat toks neiveikiamas potraukis sokoladui. chromas taip pat turi reiksmes.jei netingi tai ir i cukraus kieki kraujyje zvilgtelk- gal sokineja dienos begyje per daug, uztat taip jautiesi. jei siuos 3 faktorius gali isbraukti, tai zinosi,ka toliau daryti.nenusimink tik.
2015-09-21 00:24:45
Gal stresas, gal kažko trūksta organizmui.
Tik nenuleisk rankų, duobė įveikiama ir Tu rasi tam būdą :)

Pastebėjau, kad maitinantis idealiai pagal kilo.lt programą man kartais žiauriai norėdavosi ko nors bent šiek tiek riebesnio (ne saldesnio!) - normalios 9% varškės, papildomo alyvuogių aliejaus šaukšto į salotas, gabalėlio sūrio, to, kas turi savyje sviesto ar grietinės. Ir nors sau kažką pagamintą su gabalėliu sviesto ar grietinės leidžiu tik šeštadienį, vis tik varškę naudoju nusižengdama kilo.lt programai 9%, ir į salotas dedu alyvuogių aliejaus dvigubą-trigubą kiekį lyginant su nurodytu. Ir to nežaboto noro nebeliko. Mano meniu iš 6 dienų tik 2 daugiau mažiau atitinka rekomenduojamą riebalų procentą (kilo.lt "ratukai"), kitomis dienomis riebalų procentas skiriasi net iki kelių kartų nuo rekomenduojamo (žinoma,mažesnis). Skaitydama G.Azguridienės knygą "Maistas" aptikau mintį, kad drastiškas riebalų stygius gali nuvesti ir iki depresijos. Nežinau, kiek tame tiesos. Nežinau, ar tikrai mano atveju hipotezė apie riebalų stygių teisinga. Bet man šios nedidelės korekcijos padėjo.

Kur link lenkiu? Galbūt ir Tau iki grįžimo į režimą tereikia visai nedidelės korekcijos meniu ar dienotvarkėje? Paklausk savęs ;)
2015-09-23 08:30:39
Barfuss, kokios nuotaikos, savijauta pastarosiomis dienomis?
2015-09-23 10:54:29
Sveikos,

ačiū už patarimus ir viską :)
šiandien nauja diena ir pradedu ją su ūpu! Vakar dar sukirtau iš kaimo atsivežtos naminės "būlkos," bet jaučiu visa širdim, kad jau gana. Tikiuosi dienai įsibėgėjus ūpas neišblės :)
Ketinu po keleto mėnesių pertraukos išbėgti laukan, kaip tik turiu laisvesnio laiko, tad neketinu jo leisti veltui. Ar bent jau taip planuoju..
Labai daug galvojau apie tavo, leliumai, istorija dėl riebesnio maisto ir sumąsčiau įtraukti daugiau vaisių į kasdieną :) bent kol kas, jei jausiu, kad reikia, tai ir vakare į varškę įmaišysiu banano ar pan. Vistiek geriau, nei sausainių pokas, ką?
Tikiuosi, kad su kasdiena vėl įsimylėsiu tą "sveiką" ritmą..

Vėl svarstau.. nuo vakar esu "ant biliutenio" ir kažkaip lengviau dienos eina.. nei paskaitų, nei darbo.. ir ūpas atsirado. Gal tikrai tas nuovargis ir nuolatinis stresas tiesia ranką prie šokolado? (nes, kai sakau saisainių pokas, tai irgi šokoladinis)

Tai tokios tokelės pas mane, rytas su graikišku jogurtu, kiviu ir puse banano.
O ar jūs, po ilgo čia buvimo, vis dar laikotės valgiaraščio? Nes aš į jį jau šimtą metų (tirštinu) nežiūrėjau.. Valgau pagal principus (pastaruoju metu iki vėlyvos popietės pagal principus, poto jau kaip pavyksta). Galvoju gal paprašyti, kad sudarytų man tą patį pirminį meniu su lašiša ant trapučių ir greipfrutais pavakariams :) jis jau buvo pabodęs, bet vis vien asocijuojasi su gerumynais :))

Kaip jūs? Kaip sportuojate? namie/salėj/lauke?
Kaip šiaip gyvuojate?
2015-09-23 10:57:55
Ir, Piesiny, priminei, kad turiu kažkur užsilikusio chromo.. Teko skaityti, kad ne vienai merginai padėjo susitvarkyti su cukrumi..
O aš kadaise nusipirkau, kadangi prie saldumynų manęs baisiai netraukė, tai ir negėriau.. dabar gal visai neprošal būtų išsitraukti šį "kozerį" :)
2015-09-23 14:14:45
Kaip džiugu, kad ši diena prasidėjo su ūpu!!!

Jau kuris laikas mityboj laikausi kilo.lt principų, bet ne tip top sudaryto meniu:
- priešpiečiams bet kokie vaisiai (pagal sezoną);
- pavakariams daržovės ar jų salotos (pagal sezoną), retais atvejais pakeičiu pora obuolių;
- pusryčiams įvairios košės (dažniausiai avižinių dribsnių, paįvairinimui grikių, kinvos), retkarčiais kiaušinienė;
- pietums ir vakarienei palieku patiekalo tipą - paukštienos patiekalas į paukštienos, raudonos mėsos patiekalas į raudonos, žuvies į žuvies, varškės į varškės, kiaušinių į kiaušinių. Kartais patiekalo tipui leidžiu migruoti tarp dienų, tik tokiais atvejais žiūriu, kad išliktų tiek pat kartų per savaitę kaip numatyta raudona mėsa, paukštiena ir t.t. Patiekalus renkuosi iš kilo.lt receptų.

Sportuoju kaip ir anksčiau namuose. Šiandien kaip tik paprašiau atnaujinti sporto programą (bus trečioji). Namuose turimas sporto inventoriaus arsenalas (elipteris, hanteliai, svoriai ant čiurnų) pasipildė gumine juosta ir kamuoliu.
2015-09-23 15:07:12
Labiausiai tai mane zavi valios turejimas sportuoti namuose :) as tai tikrai nesugebeciau
2015-09-23 15:46:48
aš irgi neprisiverčiu sportuoti nei namie, nei kažkur kitur, tik lengva ryto mankšta ir namų visokie darbai...
2015-09-23 16:41:16
Kai pamatai kuno skirtuma sportuojancios ir nesportuojancios, nereikia ir prisiversti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS