Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-09-04 17:39:21
73,5 :)
Sokolado deka, greiciausiai, nukrito vienos savaites darbas. Ka gi, svarbu vel nepakliuti i tuos pancius :)
2015-09-05 16:46:17
Užlyginom duobes :) Tu šokoladinę, aš mėnesio atostogų. Keliaujam toliau :)
2015-09-11 22:57:59
Šios savaitės skaičius - 73,0 kg (per savaitėlę -0,5 kg, liko 3,7 kg iki pradinio tikslo) !

Iš šokolado liūno lyg ir išbridau, na arba bent jau lipu, tad širdelėj kiek ramiau :)

Irrr iš kitos operos: kaip Jums rudenėjantys orai? Nes mane papūtęs vėjelis nunešė kaip epušės lapelį..
Skamba dramatiškai, bet tikrai tikrai neperdedu.. Tik atšąlo lašelį ir pakirto mane ruduo.. Niekada negalėjau pasigirti itin stipria imunine sistema, bet taip dar niekada nėra buvę.. Ir taip "sergu" jau savaitėlę, nosis tuoj nukris ir jaučiu, kad gerklėj irgi kažkoks nedorėlis patoginasi...
Ar gali būti dėl mitybos?

O kaip Jums šiaip ruduo? Nes aš tai dievinu :) jau išsitraukiau visus kvepiančius vaškus ir žvakes, šildau "ant gyvatuko" šiltas kojines, o ir šiaip.. tramdau nenumaldomą norą ką nors kepti (nežinau ar kada minėjau, bet labai mėgstu kepti, o ruduo be šylančių keksiukų kvapo...eh..) :)

Labai išsibarsčiusiai parašiau, lyg ir temperatūra kyla.. Nepaisant visko - smagaus Jums savaitgalio! Skanios lucky day ir sėkmingos ateinančios savaitės :)
2015-09-12 07:56:07
Suvienodinim tempą: pas abi po -0,5kg šią savaitę :)

Man atėjus rudeniui nutiko tai, ką mano (lieknas) vyras ir numatė: prireikė rengtis daugiau sluoksnių, nei anksčiau :)))
2015-09-12 14:31:43
O, varge, kokie malonūs rudenio vargai pas Jumi :)))
Bet aš taip dievinu žiemą... Nenoriu lieknėt, jei nebemėgsiu šalčio!! :D
2015-09-12 20:53:12
Mėgsim :) Be to, turėsim papildomo džiaugsmo įsisupti į švelnų šiltą ir dailų megztuką :))))
2015-09-12 22:52:00
Nu ale tiesą tu sakai...
Žiemos tragedija: pernai nusipirkau šiltutėliausią minkštutėliausią pižamą.. kitą, ne ką prastesnę, gavau dovanų per kalėdas.. ir ką? ogi nieko.. Nes pernelyg karšta būdavo namuose..
Eh, kas jei ne tu, leliumai, išties gudrią mintį :)) reik iki žiemos sublogti, gal pagaliau galėsiu apsivilkti jas ir su šypsena kęsti šaltį.. :))

P.S. ta pati istorija ir su megstukais.. turbūt žinai tuos šiltus, storus, aukštu kaklu, dažniausiai baltus, raštuotus megstukus? Tie tokie LABAI žieminiai.. Tai va.. Tokį irgi įsigijau... Uždulkėjo spintoj.. Eh, net įsijungiau "Last christmas" paklausyti berašant post'ą :D

Linkėjimai !
2015-09-13 07:13:46
Man rodos, barfuss, šiai žiemai teks įsigyti ir naują pižamą, ir naują megztuką ;) Senuosiuose "plaukiosi" :)))
2015-09-19 20:38:25
Barfuss, jei smagiai leidi savaitgalį - puiku, palauksim pirmadienio ;)
Bet jei Jo Didenybė Chaosas laiko Tave už rankos ir neleidžia užsukti čia ir pasisakyti kaip sekasi, nekreipdama dėmesio į jį imk ir klok, kuo gyveni, kaip Tau sekasi. Kartu tikslo siekti lengviau :)
2015-09-20 22:17:06
Ey, leliumai, smagu, kad supranti..... :)
Na savaitgalį iš tikro buvau pas mamą, kur daug dirbau ir valgiau kugelį :))
Bet, mes čia ne dėl to :))
Penktadienio rytą šokau iš lovos, bėgau prie svarstyklių, o ten 76 su puse berods.. Net springtelėjau :) nenoriu, net galvot koks čia skaičius, kiek minusas ir t.t. Per savaitę tokį pliusuką užsidėti atrodo kiek nerealu, tad arba kažkas labai blogai vyksta, arba sugedo mano svarstyklės. Bet nemėgstu numesti atsakomybių, tad, greičiausiai, su manim kažkas :)
Mano savaitės istorija įdomi ir gan šlamanti (žinot, kaip miške, kaip ir gera, bet sykiais baugu).
Absoliučiai nenorėjau valgyti. Per pietus darbe nueidavau į virtuvę ir apsisukus ant kulno eidavau pasivaikščioti :) beeet, nepaisant to - milžiniškas noras šokolado. Mhmhm, berods minėjau, kad jo ne baisiai mėgstu.. o dabar bet kokiam pavidale. Ir jaučiu, kad per saldu, bet vistiek noriu ir noriu. Šį norą bandžiau pažaboti valgydama riešutus, bet matomai jų irgi padauginai. Žodžiu, ištikro esu šiek tie nevilty. Parašiau praėjusios savaitės ketvirtadienį dietistams, bet neatrašė vis dar.
Kažkaip atrodo visus principus žinau, viską moku ir t.t., viskas gi ranka pasiekiama. O negaliu ir viskas. Jau matau, kaip pilvas vėl kabinasi ant kelnių sagos.
Žodžiu. Tikrai nežinau, ką daryti. Vis susikuriu sau mažus tikslus, bet niekas nevyksta. Nežinau. Nu tikrai nežinau.

Naa, nepaisant to, visoms geros savaitės :)
O aš darysiu viską, kad ateinančioji būtų geresnė, nei praėjusiosi.
Dar šią savatę manęs laukia didžiulės permainos, ir pagavau šiandien mąstant, kaip po visko pasilepisniu kokiu šokolado bloku :D tikiuosi taip nebus. Nenoriu, nu smarkiai nenoriu. Net verkti noris, kaip nenoriu būti silpnavalė. Žodžiu. Laikykitės, nors laiškas ne koks, bet siunčiu kuo geresnę emociją visoms :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS