Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-08-20 22:33:29
O taip, padeda! Mitybos planas be jokių šunkelių :)
Aš svėriuosi šeštadienio rytą. Tikiu, kad abi būsim savimi patenkintos ;)
2015-08-21 07:17:19
Ir, ta dada damm! 73, 4 (-0,9 nuo praėjusios savaitės, 5,6 kg nuo pradžių, 4,1 kg iki pradinio tikslo) !
Trumpai reziumuojant, tai buvo laabai sunki savaitė.. T.y. norėjau valgyt :) suvalgydavau priešpiečius, o pilvas, žiū, jau groja pietų maršą.. Įtariu dėl to, kad labai daug darbo turėjau, smegenims maisto gal šiek tiek trūko :)
Bet dėka veidrodžių ir Tavęs, leliumai, man pavy y yko :) įtariu, kad čia krenta dar tas "pseudo" svoris nuo praėjusio mėnesio sumušteko, kur su skysčiais užsilaikė... Tataigi, naigi, kaip aš tau, ką?? Verta dėmesio priešininkė? B)
Labai tikiuosi, kad tu mane nugalėsi!! Tik, deja, greičiausiai, tavo rezultatą galėsiu pažiūrėti tik sekmadienį vakare, nes išvažiuoju, kaip minėjau.. Bet laikau kumščius! Linkėjimai!

O dėl paveiksliuko, filmuko ar dar kokio dalykiuko (vajėj, kas man čia darosi), tai tiesiog nuorodą reikia įkelti :)
2015-08-21 11:40:29
Jėga!!! Džiaugiuosi dėl Tavęs :) Didelis pokytis! Pagirk save, neskirdama nuopelnų "sumuštekui" - tai puikus šios savaitės pasiekimas :) Laikomės teisingos krypties toliau, o aš su nekantrumu ryt ryte lipsiu ant svarstyklių :)
2015-08-21 12:34:50
kokios šaunuolės! Stebėsiu ir laukiu jūsų rezultatų.
kol kas negaliu išsirinkti favoritės, už kurią sirgti. palaikau abi!!! :) :)
2015-08-21 13:00:27
Saunuoles, ir as laukiu nugaletojos :)
2015-08-28 07:30:11
Kokia buvo Tau ši savaitė? Kaip sekėsi, kaip jauteisi? Laukiu su nekantrumu Tavojo "ta dadam damm" :)))
2015-08-30 17:50:35
Sveikos, šaunuolės :)

Atsiprašau, kad rašau tik dabar.. Vasara jau toks metas, kai viskas artėjant savaitgaliui tampa nenuspėjama, tad kad ir kaip nelaukiu mokslo metų, bet labai labai laukiu rutinos :)

Deja, bet šią savaitę negaliu niekuo pasigirti... ištikro tai net nesisvėriau, nes jaučiausi laabai blogai... Man dar tikrai nėra taip buvę, bet aš beprotiškai troškai...šokolado!! Aš jo net nemėgstu, niekada pernelyg nemėgau.. Bet praėjusią savaitę apie nieką negalėjau galvoti. Vidury savaitės bandžiau tvarkingai jį kažkaip įjungti į dieną - ala ryte gabaliuką prie kavos (galvoju va pajausiu ir pakaks). Bet neee.. Visą dieną negalėdavau žvilgsnio sutelkti, o tai buvo ypač svarbu, nes darbe labai daug mokytis teko, daug naujos info, atrodo sprogs galva, o dar tas šokoladas.. Kitą dieną vėl gabalytį... Trečią vėl gabalytį.. Ir supratau, kad kas dien vis daugiau jo noriu.. Penktadienį vakare suvalgiau net nežinau kiek. Valgiau po biškį, vis papildydama atsargas ir nejaučiau jokio sotumo-norėjau dar ir dar. Pajaučiau tą dalyką - besotybę, kai nebekontroliuoji savo minčių, organizmo.. Aš supratau, kad blogai darau kišdama tą šokoladą, bet negalėjau sustot. Ir poto jau specialiai kišau, kol pilvą paskaudo :) galvojau, jei jau taip yra, tai reik padaryt taip, kad ilgai poto nebesinorėtų...

O siaube, kokio ilgio pastraipa apie šokoladą :)
tataigi, labai liūdžiu dėl to, o bevalgydama tikrai galvojau apie varžybas ir kaip jas gadinu.. Nu žodžiu, nežinau kas čia vyko.
Kilo.lt turiu dar keletą mėnesių, tad tikiuosi išvengti tokių "išpuolių" nors po šio net nebežinau ką daryt.

Žodžiu, gražios ateinančios savaitės :)
2015-08-30 22:11:50
O, barfuss!!! Kaip norėtųsi dabar pabūti greta. Tiesiog tyliai palaikant.
Gal verta užklausti kilo.lt komandos apie tai? Gal turėtų sprendimą tokioms situacijoms, kai noras tampa nenumaldomas?

P.S. esu skaičiusi, kad saldumynai tam tikra prasme yra greitas energijos šaltinis smegenims, kai reikia daug ir įtemptai galvoti. Tai tik nedrąsus spėjimas, kodėl taip nutiko...
2015-08-30 22:41:07
Judvi nuostabios partneres, Barfuss ir Leliumai. Laikom kumscius uz abi. Barfuss, is tikruju, daug mokantis smegenims reikia greito maisto ir sokoladas ji suteikia, visai gali buti, kad Leliumai atspejo. zinai, kas man dar buvo atradimas? keptas obuolys! jis tampa saldziu ir man tapo gana megstamu uzkandziu(aisku, telpanciu i plana) ir labai padeda numalsinti saldumo poreiki. Palaikom jus, merginos, siekit savo tikslu, dar niekas neprarasta!
2015-08-31 18:20:46
Merginos :(( kaip man palengvėjo, kad Jūs nesupykote ant manęs.. Nes pati tai pykstu baisiausiai.
Bet šiandien, atrodo, viskas geriau. Be nuodėmių ir be didesnių norų "kažko."
Tiesą sakant, tas jausmas mane labai išgąsdino. Ne kartą girdėjau, kad tokie organizmo "išpuoliai" gali būti kokios nors ligos simptomas..
Man tokia situacija yra antrą kartą gyvenime, kadaise, kai taip pat lieknėjau, bet gerokai prieš kilo.lt, lygiai taip pat pakniūpstom po namus ieškojau šokolado.. Nu labai liūdna :)
Bet labai tikiuosi, kad viskas bus gerai. O kaip gali būti blogai su tokiu palaikymu??? :)
Ačiū! Buvau pamiršus, koks galingas gali būti šis forumas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS