Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-03-31 22:56:33
Aš pusryčius valgau valanda po pabudimo. Spėju dar stiklinę vandens sugurkšnot, kilo.lt ataskaitą apie praėjusią diena parašyt ir košę išsivirt. Ir nieko tokio.
2015-04-01 00:03:48
Man irgi puikiai susiguli dalykai : pabundi, susiruoši, prieš važiuodama-bevažiuodama išgeri puslitruką, nuvažiuoji, pavalgai.. Beje, ar geriat gryną vandenuką?
Ir, apie kokią ataskaitą kalbate? Tą mini apklausėle kiekvienos dienos gale/ryte? :)
2015-04-01 00:33:59
Vandenį tik gryną.
2015-04-01 08:55:13
man tai keltis labai padeda faktas kad turiu būtinai papusryčiaut ~7:20, kad po to nenusivilktų visi valgymai į vėliau, nes po to sunku išlaukt. Tai tik prabudusi 6:50, keliuos ir susiruošus pusrytį - užkandu. Puiku tiesiog laikytis grafiko, nes laaaabai gerai jautiesi pilvelyje. Aš tai niekad neturėjau antsvorio, buvau atletiška ir prieš laikantis šios programos ir KMI buvo normalus (nes mažesnis nei rekomenduojama), tai svoris nukrito per mėnesį 2,6kg :). labai tuo džiaugiuos,, nes vaizdelis daug gerėja ypač apatinėje kūno dalyje - kurią laikiau savo problemine. Žodž planas tikrai veikia, nes alkana nesijaučiu ir treniruotes įvykdau efektyviai ir nepersunkiai.
2015-04-01 09:19:31
Girdėjau kažkokį stebuklą apie šiltą vandenį ir citriną ryte, nebandėte?
Aš tai irgi gryną geriu.. Turbūt geriau neskaityti jokių straipsnių, o čia viską klausinėtis, nes tik susisuka galvelė :)
Aš prieš darbą, jei nesikelti ankščiau, tai bijau pusryčiau, nes tada viskas būtų labai paskubomis, o tai kaip ir negerai.. Bet va, kelsiuos dešimt minutėlių ankščiau ir kaip Jūs, skraiduole, spėsiu dar namučiuose pavalgyt..
Dar vienas klausimas :D o kada jūs sveriatės (paros metu), ir kaskiek laiko? Nes aš vakar vakare, prieš vakarienę, pasisvėriau ir rodė 79, o šiandien ryte 76,5.. Tikrai nemanau, kad per dieną toks pokytis, nors nesakau, kad nemalonu :D Tai galbūt domėjotės, kada geriausiai ir pnš? :)
2015-04-01 09:20:17
Irr atsiprašau, už galimai kvailus klausimus.. Tikrinu turimas žinias, nes atėjus čia supratau kiek mitų sklando :) tai klausiu ir klausiu ir klausiu..nerims forumas :)
2015-04-01 12:01:17
barfuss kaip svertis parašyta "rezultatų" skiltyje prie "įveskite savo duomenis". Rekomenduojama svertis kartą per savaitę, bet aš neiškenčiu, pasisveriu kiekviena rytą. Kiekviena rytą stebiu kaip skaičiukai šiek tiek pamažėja.
Manau vandenį galima gerti ir šiltą su citrina, bet man labiau patinka grynas. Patariu visom kas dar neperziūrėjot, pasižiūrėti seminarus, tikrai paaiškina ir paneigia daug mitų.
2015-04-01 12:03:58
Ačiūū, dar nelabai spėjau susipažinti su visa programa :))
2015-04-01 13:00:38
Svertis reikia tik kartą per savaitę ir ryte nuėjus į tualetą, dar nieko nevalgius. Tik tada matysi tikrą savo kūno svorį :)
2015-04-01 13:11:48
tai reiškia neapgavo šandieninis svėrimasis :)) jė jė :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS