Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-06-08 15:23:25
barfuss! Tu mano idealas! :D Savo mintis, pamąstymus ir patirtį taip aiškiai parašai, kad norisi skaityti ir skaityti, kad testusi be pabaigos... :D Šaunuolė, tikiu tavim daugiau nei savim :))))))))
2015-06-08 20:07:33
Čihita, deja ne literatūros, su ja reikalų nelabai teturiu, apart to, kad myliu :)
Paskaičiau Jūsų forumą, kad nejuda svoris, nors laikotės plano griežtai.. Labai keista, gal reikėtų judesio pridėti? Ar Jūsų optimizmo? Gal čia organizmas taip kovoja su bloga nuotaika? :) o išlipti, tai reikia paprastai - išlipant.. Jei turėtumėt nuodėmių, sakyčiau, kad tučtuojau mestumėt tą bandelę ar silkutę, bet kai viskas griežtai, siūlau tik nusišypsot ir laukti.. Jau nujaučiu, kaip su trenksmu pasipils puikūs rezultatai :)

Eiveli, nu kaip smagu, kad tiki ! Net ir pati tikėti pradėjau, na bent akimirkai :D labai ačiū už gerą žodį, o dėl idealo, tai išvis niekas niekada manęs taip nevadino, tai net nežinau kaip reaguot, juolab, kai žinau, kad per mažai pastangų dedu.. Žinau ką daryti! Stengtis tokiu tapti :)

Ačiū moterys, šiandien pirma normali diena (kol kas).. Tik klausimas - gal kas valgėte sistemoje esančias salotas su feta? Ar jos tikrai turi būti 130g?? Nes toks jausmas, kad muilą valgiau, net pavakariams grūdėtos varškės, kurią šiaip labai mėgstu ir laukiu šio valgymo, nebenorėjau.. O ir dabar nelabai ko noriu. Parašiau ir prisiminiau braškes šaldytuve. Va jų tai vis dar noriu :D
2015-08-14 07:23:22
74,3 - mano dabartinis svoris.. Sakau dabartinis, nes tai svoris po dviejų mėnesių beveik nevaržomo mėgavimasi vasara (t.y. valgymo tai, ką "normalūs žmonės valgo" t.y. aplinkiniai) ir jau savaitės grįžimo į ritmą. Grįžti buvo gan sunku (sunku, nes reikia sau pasakyti - va, nuo dabar VĖL save riboju, ir nors tai jau davė rezultatus, bet vistiek nesinori savęs varžyti), bet jau antrą grįžimo dieną pajutau "oi, negaliu gi valgyti viską, sugadinsiu svėrimosi rezultatą."
Ta proga ir prisiduodu :) priaugau, hmmm, tarkim tris kg.. Bet nebepriaugsiu! Stengsiuosi vėl prisidavinėt ir visus varginti ilgais forumo įrašais :)
Kaip Jūs, moterys? Seniai regėtos :)))
2015-08-14 08:44:54
Sveika sugrįžusi! Maniau, kad pavasarį persikėlusios į "Greipfrutus pavakariams", tiesiog pasiekimais čia nebesidalina. O pasirodo, tyla slepia "atostogas". Aš taip pat turėjau mėnesį klystkelių ir ten susirinkau ~3kg. Tęsiam, ką pavasarį taip šauniai pradėjusios!
2015-08-14 10:07:24
OOOO sveikos paklydėlė :-))))). Čia savo temoj kažkaip geriau rašyti savo rezultatus, nes jie nepasimeta.
Tai ką barfuss, pasivijai mane? Aš tai balansuoju per vasarą, kitaip tarian vegetuoju. Nors gal ir gerai, nepriaugau, o kai susiimsiu, tai bus šast ir pasiektas tikslas :-). Svajoti niekas nedraudžia, ane?
2015-08-14 15:50:40
Merginos, moterys, kaip jauku, kad jūs vis dar/vėl čia !! :)
Tęsiam tęsiam, jau visiem metam, ar bent iki kalėdų, atsiragavom gėrio... bent jau aš :)))
Leliumai, kaip sekasi?? Kokie dabar rezultatai?
Čihita, sveikinu su "neprieaugliu" :) mano toks ir buvo tikslas...... :D

O šiaip, biškį įžvalgų. Ar atsimenat, kai diskutavom - kaip neštis savo maistą? Kad nejauku, nesmagu ir t.t... Tai va, pakeičiau darbą ir deduosi savo dėžes.. galvoju "nu ir vėėėėl reikės keistus žvilgsnius traukti ir t.t." Ir ką Jūs manote? Naujieji bendradarbiai mane tik giria! ir ne aš su savo dėžėm nejaukiai jaučiuosil, o jie kavinukėj valgydami žemaičius ir bandeles.. Tai va, net jei mums kartais atrodo, kad mus smerkia dėl dėžių, nes tikrai ne kiekvienas pagirs, tai žinokit, kad taip nėra.. O mes jėga!! :)))
2015-08-14 17:14:07
Barfuss, manieji rezultatai (ir antirezultatai) temoje "Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą". Trečias mėnuo buvo rezultatyvus, o ketvirtasis - antirezultatyvus. Tad iš esmės situacija kaip po dviejų mėnesių.
2015-08-19 13:35:07
Įpusėjom pirmą iššūkio "minus 5kg" savaitę :) Kaip sekasi?
Man vien ta mintis, kad kažkur esi Tu ir stropiai laikaisi plano, neleidžia "sugriešyti". Neapvilk manęs ;)
2015-08-20 17:13:22
Hey, aš ir vis pagalvoju, kaip tu ten, kažkur kitam laido gale :)
Nee, situacija tokia, kad man jau rytoj svėrimasi, kadangi savaitgaliui išvažiuoju, tad nebedaug liko laukti :)
Plano laikausi, valgau tvarkingai, einu anksti miegot :D
Žodžiu, viskas kaip sutarta :) o kaip Tu? Kaip supratau varžybos padeda :))
2015-08-20 21:29:52
barfuss, gal zinai kaip kokia nuotraukyte galima butu ipostinti? kazkur buvai filmuka idejus.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS