Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-06-05 06:30:14
Labas rytas, ponios :)
Žinot, kad ankstyvas rytas turi pliusų ir misusų? Pliusas, kad rytas, o minusas, kad ankstyvas :) mano situacijos gal ir nenupaišo, nes šiandien egzaminas, tad kuo ankstyvesnis rytas, tuo ramesnė dūšia :)
Kalbant apie gražius dalykus, tai kilo.lt, pastaruoju metu, tapo bauginanti pareiga. Bauginanti, nes "you never know" ir pareiga, nes reikia (ir ačiūdie).
Tataigi, kas nors truputį seka mano rezultatus, žino, kad paskutinės dvi savaitės buvo puoštos pliusuku, šį kartą taisau situaciją irr
Svoris: 71.8 (-1.9, bet vistiek 0.3 daugiau, nei buvo nukritę prieš tas dvi savaites).
Jei kam atrodo, kad geriu magiškas tabletes, šokinėju per stebuklingą šokdynę ar bėgioju geltonų plytu taku - tai esu tiesiog pavyzdys, kaip lengva pulti į paniką dėl svorio svyravimų. Na tikrai toks pokytis nėra realus, tad reiškia aš jų ir nebuvau priaugus. Skysčiai, skysčiai, skysčiai (vien nuo žodžio užsimaniau į toletą)...
Tataigi, apimtys nelabai pakitę, arba aš vis dar nemoku jų matuot (kaskart kosmosas)..
Tiesa, paskaičiau savo pirmuosiuos forumo post'us - ir labai juokinga ir labai gera. Juokinga, nes tokia vargšė atėjau, nieko nežinau, keistų klausimų klausinėju (vis dar klausinėju šiaip), bet galiu pasakyti, kad dabar žinau gerokai daugiau, ir tai Jūsų visų dėka, steikit universitetą (atsižvelgiant, kad įprastą universitetą įmanoma baigti ir be konkrečių žinių) :) Ir gera, nes ten radau tokį sakinį "tikiuosi, kad draugas pradės gyventi tuo, kuo aš žadu" ir nors jis visdar kemša sumuštinius gamindamas, vis dar parsitempia kokį pokelį riešutų apvalkaluose, o kišeniuose visą laiką nešiojasi krūvą saldainių. Bet. Likusį laiką mielai gamina pagal kilo.lt receptus (su improvizacijom, meno gi nepažabosi), ir jei pradžioj jis ruošdavo tortiliją su vištiena savaip (man pagal receptą, sau su pribombasais), tai dabar gamina vienodai. Pamėgo daržovių sriubas, o vištieną dievina visokios formos. (tiesa, vis dar nesutaria su tunu, varške ir avižų koše, bet šiuos tarpus, kaip sakiau, užpildo sumuštiniais). Dar gera, nes smarkiai abejojau, kad man pavyks, kad tai įmanoma ir t.t. Ir nors rezultatai, dar toli gražu ne galutiniai, bet jie jau yra. Tikint šiandieniniu svėrimusi, nukrito net 7.2 kg, kas jau yra apčiuopaiama.
Tad, neišsiplečiant (per vėlu), linkiu meilės, gėrio, šilumos. Laikykitės!
2015-06-05 10:04:14
Kokia tu šaunuolė! :) Žaviuosi! :)
2015-06-05 10:37:46
Prieš egzaminą dar galvoji apie svorį ir parašei tokį postą? Nu ne, tu rikrai nereali!
Tu tikrai pasieksi gerų rezultatų :-).
O šiandien sėkmės egze :-)
2015-06-07 23:00:04
Oi, damos, ačiū ačiū už gerą žodį :)
Prisiduodu, tik šį sykį ne dėl svorio - egzaminus išlaikiau!
Galbūt dėl šiokios tokios panikos ir apturėjau tokį nervingą, bet skanų lucky šeštadienį, o poto džiugų lucky sekmadienį :)

Šiandien sėdėjau pavėsinėje, su puodeliu arbatos, sušiauštais plaukais, gerokai per dideliais kaimo rūbais (nežinau, čia gal kažkas man negerai, bet kai nuvažiuoju į kaimą, tiesiog trokštu rengtis kuo "kaimiškiau" ir tada jaučiuosi gražiausia, užrietus nosį vaikštau, o išsicackinusios vietinio kaimo gyventojos dažnai palydi mane paniekinamu žvilgsniu, bet man dzin, AŠ KAIME, kurį dievinu, kur visas pasaulio gėris pasislėpęs, kur saulė šilčiausia, o žolė žaliausia, beržo lapai mirguliuoja, kaip vasaros vakaro saulė ežere, tokiais mažučiais spinduliukais, kurie visi ten, ir aš ten, todėl.. net nežinau, viskas ko reikia ten. Vėl išsiplečiau.) ir stebėjau duobę, kurią pakaitomis iškasė šunys. Turbūt apie ją taip ilgai mąsčiau todėl, kad ir pati jaučiausi, tarsi būdama duobėje. To kaimo gėrio gal šiek tiek per daug man buvo, jaučiau, kad žengiu vis atgal ir vėl save mylėt nustoju, kad kemšu tą kugelį abiem rankom ar dar ką.. Mano mintis sudrumsčia atėjusi mama, kuri grėbliuku švelniai kapsto tą duobę ir aplink išsibarsčiusias žemes, na tarsi užkasa, kad niekas eidamas neišsisuktų kojos.. Ir staiga.. MINTIS. Taigi, mes visai kaip tos duobės. Na bent jau aš. Šunys tą duobelę iškasė per kokią minutę turbūt, tuo tarpu jos užkapstymas trunka ilgiau, darbas sudėtingesnis, bet ir grakštesnis, gražesnis..svarbesnis? geresnio tikslo link? Taigi, kaskart suvalgiusios nereikalingą (tikrai visai nereikalingą) pyragėlį, silkutės gabalėlį ar nesvarbu ką, ko negalima, arba tiesiog ką darome nesaikingai, mes akimirksiu išsikasam sau duobelę. Ji bado akį, tuo tarpu mums - bado sąžinę. Griaužiamės, griaužiamės.. Ir galėtume kasti giliau, kartais ir kasame, o kartais grįžtame į savo ritmą, švelniai ir ramiai, užgrėbojame tą duobę. Ir nieko nebelieka. O jei ir lieka, tai puri žemelė, kur galėtų užaugti graži gėlelė. Na mama, o ir mes visi, ilgai kovojom su naujai atrastu šunų džiaugsmu, na bet argi tai kova? Ar gi mes turim su savim kasdien kovoti? Pirmiausia turim save mylėti, augti, žydėti.
Kalbu, tarsi pati žydėčiau, visai ne, dabar va sėdžiu toj įsivaizduojamoj duobelėj iki kauliukų, bet žinau, kad pati, galbūt, to nesuvokdama, einu atsinešti grėblio.
Oi, aš kaip visada. Bet. Gero vakaro, moterytės, neskriauskit savęs, nešiokitės su savim grėbliuką, kad jei kokia duobė pasitaikytų, neišsisuktume kojų :)
Labanaktis.
2015-06-08 07:06:40
Pastebėjau, kad duobelę lengviau užgrėbstyti, kai "grėblys" naujas. Bent jau aš tokios natūros, kad noriu bent kažkokio paįvairinimo. Taigi pakoregavus sporto programą vėl entuziasmo daug ir užlyginimo to, kas pačios iškapstyta, procesas vyksta sklandžiai jau kelios dienos.
2015-06-08 09:36:18
Nu kokios metaforos! Kokios įžvalgos! Gražiai tu čia paįžvalgojai :)
2015-06-08 11:12:33
Hm, dar turėjau patirtį kapuose, kai su nauju grėbliu bandžiau išlyginti žemelę.. Lyginu ir mintyse skundžiuosi, kaip norėčiau to seno, patikrinto grėblio :)
Tataigi, savaitę pradedu su nauju - nauju meniu, kuris, tikiuosi, padės man pasiekti tikslų, džiaugsmų, o svarbiausia padės vėl patikėt, nu kad viskas įmanoma ir tie paslydimai laikini :) beet, nepaisant to, dažnai prisimenu savo pirmąjį meniu, ir toks jausmas, kad tik jis man gali padėt siekti tikslų.. Ten biškų kančios, biškį alkio, biškį rezultato buvo.. O kai pradėjau blaškytis, tarp keitimų, kažkaip nejaučiu, kad "kažką daryčiau" :)
Pasiilgau normalių įprastų, kilo projekte pradžioje buvusių, dienų ir savaičių, kai viskas buvo sudygsniuota. Tikiuosi PAGALIAU sėkmingai grįžti į ritmą, ilgam, nes pradedu abejot, ar užteks tos narystės iki kalėdų :D
Gerų dienų, moterys! :)
2015-06-08 12:53:47
papasakok apie naują meniu! Kas per pokyčiai?

Matai, niekad tam žmogui negerai. Per griežta - blogai, nesijaučia, kad savo gyvenimą gyveni. Per laisva - irgi, nesijauti pastangų dedanti. Vasarą ritmo apskritai sunku laikytis, tad, manau, reikia kompromisų ieškot, varyt maksimumu, net kai tas maksimumas toks minimalokas.
2015-06-08 14:01:28
Na, kadangi nuo kitos savaitės pradedu dirbti, tai norėjau pasikoreguoti meniu, kad būtų patogesni priešpiečiai ir pavakariai, bet, iš esmės, jie liko tokie patys. Tiesa, sumažinau vištos, nes kažkaip pabodo lyg ir, tad vištą salotose, pakeičiau feta, lašiša, tunu..
Taip pat, daugiau daržovių įvairesnių įsirašiau, nuo burokėlių, žirnelių iki tų pačių morkų.. Tai va, bus matyti.. Vis dar keista, kad dietologės pasakė, jog meniu blogai pasirinkau "tą ir tą" bet nepasiūlė nei alternatyvos, nei gairių, kažkokių :)

2015-06-08 14:36:09
Ojei ,barfuss, ar kartais ne literatūros egzą laikei, o gal kokį rašinį rašei? Nu jo be tavęs šis forumas būtų liūdnas :-)
Ką tik rašiau savo liūdnas mintis į savo temą, dar net nepaskaičiusi tavųjų. Tikrai taip, aš dabar duobėje, bet kaip iš jos išlipti? Išlipusi iš jos, užkasčiau nagais, nereiktų nei grėbliuko :-)
Kokį aprašei kaimą, tokiame ir aš gyvenu :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS