Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-14 16:33:36
Barfuss, perskaičiau tavo temą nuo pirmo puslapio :-). Susidarė įspudis, kad tu laaaaabai šauni mergina:-). Kažkaip susitapatino su tavo profilio nuotrauka, o gal čia tu?
M.M, net susijuokiau, kai pasiūlei barfuss įsigyti naujus batus, nes ji gi mėgsta lakstyti basomis (jau dabar laksto kaip vėjas :-)).
Iš tikrųjų jumis labai džiaugiuosi :-). Ir Barfuss, M.M, Aisa ir dar daugelis kitų yra mums čia forumiečiams tikra paguoda širdžiai ir akims :-).
Pirma buvo tokia Ligita, tai iš jos daug buvo galima gauti motyvacijos, o dabar iš jūsų :-).
Mes kaip vampyrai siurbiame iš jūsų energiją (gal geriau būtų riebalus, ha,ha,ha), žinoma juokauju (jei kas nesupratote)...
2015-05-14 18:00:13
Čihita, žinot, gal ir aš pabandysiu viską vėl perskaityti, gal ir aš susidarysiu tokią nuomonę! :D ačiū :))

Žinot, man atrodo didžioji dalis mūsų jaučiasi, kaip kad sakėt "vampyrėmis" :) na bent jau aš. Aš čia jau pus antro mėnesio, o vis dar nežinau, kaip kam ką patarti, dėl to jaučiuosi blogai, bet paskaitau Jus visas ir gera darosi, kad jei aš nežinau- taigi jūs žinot.. O mes viena komanda, ar ne?

Kilo.lt džiaugiuosi vien dėl Jūsų. Tiek daug žmonių, istorijų, pamokymų ar pabarimų... Šaunios moterys susirinko.. Gal tikrai storuliai fainiausi, linksmiausi, -iausi?? :)))
2015-05-14 18:00:13
Čihita, žinot, gal ir aš pabandysiu viską vėl perskaityti, gal ir aš susidarysiu tokią nuomonę! :D ačiū :))

Žinot, man atrodo didžioji dalis mūsų jaučiasi, kaip kad sakėt "vampyrėmis" :) na bent jau aš. Aš čia jau pus antro mėnesio, o vis dar nežinau, kaip kam ką patarti, dėl to jaučiuosi blogai, bet paskaitau Jus visas ir gera darosi, kad jei aš nežinau- taigi jūs žinot.. O mes viena komanda, ar ne?

Kilo.lt džiaugiuosi vien dėl Jūsų. Tiek daug žmonių, istorijų, pamokymų ar pabarimų... Šaunios moterys susirinko.. Gal tikrai storuliai fainiausi, linksmiausi, -iausi?? :)))
2015-05-16 09:55:02
Laba dieną!

Prisiduodu (septinta savaitė):
Svoris -1,5kg (viso -7.5 kg)
Klubai -1 cm (viso -6 cm)
Liemuo -1 cm (viso -7 cm)
Krūtinė +1 cm (viso -5 cm, bet įtariu, kad kažkas negerai su šitu matavimu..)
Šlaunys -1 cm (viso -5 cm)

Na ir kaip aš Jums? :))
Keista man rašyti šitus skaičius ir labai sunku jais patikėti. Atsimenu atėjau į šitą "projektą," skaičiau Jūsų forumus ir galvojau "nu kokios šaunios moterys, įdomu kiek ištempsu aš." Ir nors dar kelio ohoho kiek liko, bet jau 7 savaites čia su šaunių moterų palyda judu pirmyn.
O pats geriausias dalykas - kad nuotraukose pamačiau skirtumą.. dar nenagrinėjau jų, bet tik nusifotkinau ir iškart į vieną faktorių - nugaros raukšlę, ir žiūriu - akurat netaip ryškiai įsimenama :) Tuoj panagrinėsiu, gal pasikeis nuomonė :D

Visoms geros dienos!!
2015-05-16 13:40:30
Kiek daug nukrito per savaite!!! Labai saunu! Dziaugiuosi uz tave, taip ir toliau "minusuok" ;)
2015-05-16 21:44:54
Barfuss, surašyk savo matmenis, kokius turi dabar :-), leisk tavimi pasigrožėti, o ir pasilygiuoti mums visai neprošal:-)
2015-05-16 22:56:02
Super, super, super! Lai ir likę "ohoho" lengvai pasiduoda :)
2015-05-17 09:33:10
Nors nėra dar čia kuo per daug demonstruotis, bet Jūsų norai - man įsakymai :)

Svoris 71,5 kg
Klubai 106
Liemuo 76
Krūtinė 95
Šlaunys 62
Na aš šiaip aš knygelėje matuojuosi viską, ir blauzdas ir rankas, bet gal čia ne itin svarbu, bet tikrai svarbus dar vienas matas:
CM STORIAUSIOJ PILVO VIETOJ (ties bamba) TADAM!!! 92 :)

Na ir kaip Jums? Klausiu nes mano "savęs vaizdas" tikrai sutrikęs :)
Ir dar pagalvojau, kad jei krūtinė liktų krūtine, bet storiausia pilvo vieta persimestų ant užpakalio, o šlaunis staiga taptų liemeniu... nu būčiau beveik manikenė :D ir tai tik beveik.. tai vaa :)

Gražaus sekmadienio :)
2015-05-18 11:06:48
Man tai labai džiugu už tave. Kai lauki lauki ir pagaliau ateina, o ir dar šitaip su griausmu, yra daug daug smagiau nei pastoviai po truputį :) mano manymu.
Palyginimui:

Mano klubai 8-iais cm siauresni, bet prisiminkim, kad vietoj šiknos turiu lietinį blynelį;
Liemuo - 5 cm mažiau;
Krūtinė - 5 cm mažiau :(
Šlaunis - 3 cm mažiau (kas šiaip nustebino. Čia gal reiktų atsiminti, kad aš mažesnė ir mano kojos yra trumpos ir sustumtos kaip garmoškė).
Nu bet ir sveriu 5 kg mažiau šiuo metu.

Turėtum šiaip išstypti į labai jau dailią moteriškę :)
2015-05-27 11:20:08
Sveiki,
vis dar kviečiame narius, norinčius artimiau susipažinti ir aktyviau bendrauti į fb grupę "greipfrutai pavakariams" kur renkasi patys šauniausi kilo.lt nariai :))

https://www.facebook.com/groups/388658954652741/397738920411411/?notif_t=group_activity
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS