Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-12 06:39:14
Milda, žinok aš beprotė, bet aš sveriuosi lucky day rytą, kai dar nieko nevalgiau. o paskui kitą rytą... man azartas kol kas yra - nes gerai krenta. Gal kai nekris tai nesisversiu :D Bet tokia gėrybė....

Dėl fotkinimosi man iškilo klausimas - kaip apsirengus fotkinatės? nes aš nusiunčiau su timpom irtunika, tai gavau atsakymą, kad reikėtų visų ūgiu, iš priekio, iš šono ir etc. tai galvoju kiba į maudymkę šokt?
2015-05-12 06:58:23
Iš priekio, šono ir nugaros. Su prigludusia sportine apranga: sportine liemenėle ir trumpesnėmis sportinėmis kelnėmis (bridžais).
2015-05-12 10:19:44
oi, aš su triūsikais ir liemenėle :) nesigėdyju kažkaip. publikuot neleisiu, o daugiau dzin :)

O dėl to svėrimosi - puikiai žinau tą azartą, kai gerai krenta, vis nori matyt "o dabaaaar?", "gal dar nukrito" ir t.t., bet čia daugybė damų daro atvirkščiai, sveriasi kasdien, nors krenta sunkiai, kasdien vis labiau nusimena, nusimuša savo motyvaciją galutinai, nes "stengiuos stengiuos, kankinuos, o rezultato jokio, tai koks tikslas".

Aš kaip tik žiauriai vengiu svertis, kai jaučiu, kad nekažką, čia irgi blogai. Pvz kai buvau apleidus kilo.lt 8-iems mėn., nesisvėriau nė vieno karto, tarytum bijodama, jog suvoksiu, kaip aš čia blogai darau :))

Reikia kažkokio sveiko aukso vidurėlio :)
2015-05-12 13:14:40
Fotkinuosi tai aš irgi nuogutėlė, nes, manau, kad taip nepraslysta pro akis net mažiausias pokytis, kažkurios raukšlelės dingimas, ar kelių susijungimas į vieną :D (nuogutėlė, tai su trūsikais ir liemenuku)
Publikuoti ir šiukštu, nors kas ten žino, gal būsiu misė ir sakysiu "muaha, bile dabar graži" nu bet čia nol nol nol, kablelis nol procento :D

Tam, kad nesisverčiau rytais, tai vos pabudus skubu ką nors į burną įsidėt, o tada "oh well, vistiek jau netikslu bus.." :D žaidžiu su savim psichologinius žaidimus :D plius ir patariama, kuo greičiau nuo nubudimo valgyti, ir vandens gerti, tai du zuikiai :)

Mhm, geria girą...mm :D nu žinok aš pati jaučiu, kad kažkaip ligota pasidariau... Ypač nekenčiu savo kūno vaizdo iš viršaus (kai eidama pasižiūriu žemyn), kojos mskatuoja į penkias skirtingas puses.. Čia per paskaitas reikėjo lipti ant virvės kokio metro aukštyje ir laikyti pusiausvyrą.. laikau laikau, ir tik virvė susvirduoliuoja, taip jaučiu, kaip pilvo lašekas dreba, kutena ir juokas ima.. ir šiaip gėdijaus aš ten lipti, sakau neturiu svorio centro, bet kursiokai poto konstatvo, kad pasirodžiau geriau, nei gerai.. (arba geriau, nei kas tikėjosi :D) Tai vaa :)

Šiaip jo, reik su sportu susigyvent, kaip su vakariene, kai jau trūkšt plyšt būtina ir net nesvarstytina :)

Labai laukiu šeštadieninio svėrimosi.. Kažkoks azartas apėmęs, bet tik tiek, kad labai banguoja.. Tai aš stora, kam man to, toks mano likimas, tai durne stok, varyk, galėsi paverkt, kai būsi graži... Jaučiu per gegužę dar daug mano ašarojimų išgirsit, nu žiaurus darbymetis..

O šiaip laikykitėės, ir mane laikyykit :))) šiaip pagalvojau, kokios mes iš esmės visos šaunuolės (va dabar banga ant jautrumo :D), nesiparinom, kaip milda sakė, dėl trijų bandelių, o daba mažiausias šniupšt ir jau galvojam kaip išspręst tai.. Nu jėga, ploju!
2015-05-12 17:05:15
Barfuss - tu nereali :)) Visos nerealios :)))
2015-05-12 20:45:55
Pamenu, kai pilvas šalia gulėdavo, kai gulėdavau ant lovos šonu :D juokdavaus irgi, vis kviesdavau jį arčiau, o anas pūpso sau šalia ir ką tu jam. Dabar šalia nebeguli, sugrįžo pas šeimininkę :D
2015-05-13 10:15:04
AnoVi - naujokė? :) laabas, papasakok savo istoriją :)

M.M. ale gerai tau... mes tai lovoj keturiese (draugas, šuo, aš ir pilvas), tai jei draugui nelieka kaldros, tai turiu ką kaltint... Visi atskirus gyvenimus gyvenam :D

O šiaip tai jau trečiadienis... Kaip jum vidursavaitinė krizė?
2015-05-13 10:43:43
Savaitės vidurys baisus. Kažkoks siaubingas alkis kankina. Nebesulaukiu pietų. Nežinau, kas čia darosi, nejau taip paspartėjo medžiagų apykaita...? (ar tiesiog poreikio apsiryti aidai?)
2015-05-13 10:57:21
Labas labas:)) Toli gražu ne naujokė, tik nesireiškiu dažnai forumuose:)
Labiau patinka paskaitinėti, na o jau kai labai norisi kažką pasakyti - parašau :D Esu 171 ūgio 23 metų motera :) Kažkur 2014.m. sausio mėnesį pažiūrėjus į save veidrodyje, nusprendžiau, kad mesiu ėst. Ir jau vasarį prisiregistravau prie kilo.lt su 78 kilogramais džiaugsmo. Sunku buvo man įsivažiuoti, meniu kaitaliodavau taip kaip patinka, motyvacija tai dingdavo tai atsirasdavo. :) Bet niekada neapleidau savo pasiryžimo, mo, to pasekoje turiu nei daug nei mažai - 10,700 kg. :) Dabar sveriu 67,300 (po cheat day gal ir daugiau) . :D Judam į priekį po čiut čiut. Kcal norma - 1200. Pristojo peršalimas, medų vartoju su dieta, o ką daryt, dietologė sakė, kad dabar prioritetas pasveikti....
2015-05-13 11:01:04
Metamorphosis - jėga, pasirodo ne viena aš pastoviai ėst noriu :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS