Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-10 17:12:11
O, kaip atrodo tavo obuolių diena?
Aš ir svarstau apie iškrovą po lucky day...

Matau iš kambario ant spintelės virtuvėje tas mažas spurgytes, kurių nebenorėjau vakar.. ir žiauriai laukiu draugo, kad jis jas sunaikintų :D
Kartais jaučiu iš praeities atkeliavusį atskalūną "kas čia tokio, gi tik viena spurgytė" bet jį nugali dabarties ir ateities šmėklos "kąčenusišneki,kasišto" :)
2015-05-10 18:00:54
Tai valgau obuolius visą dieną ir geriu daug vandens. :) Obuolių 1-1,5 kg maždaug galima (taip skaičiau). Tai vat ir kramsnoju, kai alkį pajaučiu. O jei alkį jaučiu, bet obuolio nenoriu, vadinasi, ne tokia ir alkana - išgeriu vandens ir tiek žinių. :))

O laikykis! :)) Aš šiandien maisto parduotuvėje taip seilėjausi, žiūrėdama ir į tą, ir į aną, bet mintyse pasakiau sau "susiimk, moterie", ir ramu. :D
2015-05-10 21:28:26
O, papasakosi, kaip po VISOS dienos sekėsi :D vis svarstau ir išsigąstu obuolių.. nors gal ne prošal būtų :)

Aš kaip tik ketinu eiti į parduotuvę apsipirkti visai savaitei.. jau namuose plyšinėju, kaip kažkooo noriu, tai kas bus ten, kur to kažko nors vežimu vešk :) nu bet kol kas kartoju sau, kažką panašaus į "moterie nebesvaik" ir tikiuosi, kad padės, kaip kad seniau, nors jaučiuosi palaužamesnė...

Ir šiandien po ilgo laiko, dar nevalgius vakarienės, jau svajoju apie pusryčius... :D reikia grįžti į rėžimą, ačiū dievui už tą kilo.lt, tai bent yra kur grįžti :D
2015-05-11 08:15:13
Tai va, obuolių diena sekėsi keistai puikiai. Nejutau alkio ar silpnumo (gal užteko lucky day atsargų... :D ) Suvalgiau 6 obuolius, vėliausias valgymas buvo iki 18 val, nes, kaip žinia, vakare vaisiai nerekomenduotini. :) Tai va. :) Tikėjausi, kad bus kažkas baisaus, bet nieko panašaus. Taip ir likau nesupratusi. Tiesa, gėriau daugiau vandens nei įprastai. Ir plius visą dieną buvau užsiėmusi, beveik neprisėdau, tai nebuvo kada labai galvoti apie kitokių skanumynų galimybę. :)
2015-05-11 17:57:49
Šaunuolė :)

Aš pasisvėriau po pirmos normalios dienos ir esu +1,5 kg. Nežinau, laukiu šeštadienio, kai tikrasis svėrimasis bus, bet kažkaip savijauta nulinė.

Dar kilo.lt turbūt iš manęs tyčiojasi, bet atsiuntė pasiūlymą prasitęsti narystą su 60%, kai prieš keletą savaičių pratęsiau su 50%.

gyvenimas šūdas.net jei sakai tai su šypsena. :)
2015-05-11 19:22:00
Aha, aš net po iškrovos buvau +0,6 kg, palyginus su svėrimosi diena lucky day rytą. Ne į naudą tie apsiėdimai, bet verčiu kaltę PMS'ui. :D

Man kažkaip jau su kantrybe irgi ne kažin kas. Norisi greitesnio rezultato. Kita vertus, juk sako, kad kuo lėčiau numesi, tuo lėčiau priaugsi, bet toks vaizdas, kad kiekvienas sukirstas konditerinis grybukas man lašinių sluoksniais ant juosmens gula... Nekoks laikotarpis... Bet viskas praeina, reikia tik nepasiduoti. Žiūrėk, praeis pora dienų, ir vėl optimizmu ir ryžtu trykšim. :))
2015-05-11 21:44:19
:D Greta, prajuokinai :D jie gal tave verbuoja būti tąja feisbuko Covergirl? :D

O šiaip tai mergos mergos. Kol sversitės po lucky day, tol demotyvuositės ir galų gale išvis neteksit kantrybės. Nugi visiems panašiai rodo, dėl to ir sveriamės kas savaitę, kad spėtų išsivalyti šūdai, atsistatyti vandenys ir t.t. Reiks atimt iš jūsų tas svarstykles, bus ramu.
Aukšyn nosis!
2015-05-11 23:12:17
Blemba, reikėjo jiem ankščiau galvot, tai bent fotkinčiausi mažiau nuoga...

Šiaip tai čia nemandravok, pati sakei svertis po pirmos NElucky dienos, ale, kad nepadėjo, tai lauksiu šeštadienio, o dabar tyliai kaltinsiu tave ir pasiūlysiu tavo nuotraukas kaip cover girl... Kai mažiausiai tikėsies... O tu gyvenk įtampoj, nes nežinai kada iššauš ta diena... Muahah, JOKAUNU.

Išlėkiau su dvyrka, sušlapau nugarą, vėjas įpūtė pro vieną ausį, išpūtė pro kitą (rimtai šalta galvai) irrr gaila, kad su savim neišsineši tų galvos šūdų.. O ir šiaip šūdus galėtų išsinešt, nes su jais man irgi vis dar nelabai pakeliui...

Na, tai kaip - jūs kalbom apie šūdus baigiat dieną, ar pradedat? :D

Sportas yr jėga, tik reik nedaryti pertraukų, nes aš va padariau ir vėl gėda lauke rodytis... Nors, tą patį dalyką galima pamatyt iš dviejų kampų - visi stebi ir galvoja "žė, tokia stora ir dar bėga" arba "žė, kokia maladec storulė, kad ir stora vistiek bėga" Su tokiom filosofiškom mintim linkiu Jums prabundančios savimotyvacijos (nes, man atrodo, kad tik ji ir gali padėt).

P.S. dar turiu žiauriai kietų cinamoninių saldainiukų, tai vis suvalgau kokį, nes jei jau burną griaužia, tai tegu ir sąžinę..
2015-05-11 23:13:32
Ir dar kartais norėčiau galėti ištrinti savo žinutes, nes nu paskaitai praėjus, kad ir porai minučių, ir jaučiuosi, kaip adaptė :D
2015-05-12 00:13:58
Tai ko tu manęs klausai :D

nee, šiaip nebeatsimenu, kodėl aš tau taip sakiau. Kažkaip tau ten buvo... bet šiaip sakiau matuotis. Tas svėrimasis, kai rezultatai ne itin tokie, kokių norėtum, tik per smegeninę kerta ir per motyvaciją.

O tu čia šiaip save labai jau storint staiga pradėjai įtartinai. Nei tu stora, nei tu čia storėk. Niekas nežiūri ir negalvoja, kokia stora ar kokia plona. Dažniausiai žiūri ir pavydi, kad yra valios ir ryžto bėgt, kai anas štai sėdi ant suolelio rūrą padėjęs ir geria girą.

Man, pamenu, vienintelis dalykas, dėl kurio būdavo gėda, tai šnopavimas, kai pompa pagauna po trijų žingsnių. Tada tikrai atrodo, kad visi žiūri ir galvoja Jėėzau, taigi tuoj greitąją reiks kviest, ką jinai čia vaidina.
O ale esmė, 1) kad reikia pasipraktikuot ir išmokt kvėpuot, 2) nelėkt kaip akis išdegus ir nevaidint atletės, nes daug juokingiau atrodo belekaip , nors ir ale greitai bėganti, apsišnopavus ir tuoj širdies smūgį gausianti storulė, negu kad ta pati storulė, bėganti lėtai, bet gražiu ritmu ir ramiu kvėpavimu. Tuo labiau, kad tada išbėgama ir ilgiau, ir kalorijų sudega daugiau, ir riebalai pleška liepsnoja, žodžiu, viskas yra geriau.

Nu tai va toks pamąstymas. O sportas yra gerai, bet, deja ar ne deja, gerai jis tik tada, kai jis reguliarus. Kažkaip reikia padaryt, kad tie sportai taptų tokiu pat procesu kaip eiti į darbą arba dušą. Nu gal tik rečiau.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS