Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-06 23:07:58
Pėstute tai eičiau panašiai dvi valandas turbūt :D bet šiaip svarstau su dviračiu važinėti :) bijau ten tų kalnų ir prakaituotos nugaros, ale kąče, verta :D
2015-05-09 09:50:51
Tataigi, atėjo ir mano svėrimosi diena. Ir pirmoji naktis, kad kaip užmigau, taip pabudau, ir ne stryktelėjau iš lovos šeštą ryto svertis. Jau devynios ir netgi po. Tokį emocinį pokytį patyriau, greičiausiai, dėl to, kad žinojau, kad nieko gero nebus... Tai taip ir atsitiko :D

Svoris vietoje, o išmatavimai, manau, kad irgi, kai kur pasvyravę, bet nemanau, kad užaugau po cemą, o krūtinė vėl padidėjo.. Aiii, nors gali būti. (su savim pasikalbu)

Žodžiu, mano savaitės istorija. Pradėjau, netgi sakyčiau, pavydėtinai. Daaaug dviračių, daug streso, irr atrasti patiekalai, kuriuos be kaitaliojimo beveik visą savaitę ir valgiau :D (ryte varškės, babanų kokteilis, priešpiečiams spanguolėms, pietums salotos su karšta višta, pavakariams dažniausiai nieko, nes taip susidėliojo laikai, kad tuo metu galėjau valgyti arba šlamštą arba nieko, tai pasirinkau nieko, vakarienei varškė dažniausiai)..

Na bet užvakar man buvo žiauriai bloga. Emociškai. Visą dieną, kaip lavonėlis, ant ribos apsiverkti, ir pykta ir savim siaubingai nepatenkinta (net ne kūnu, o savim šiaip), nu žiauriai blogai buvo, nei kalbėjau, nei ką.. Vieninteliai žodžiai buvo draugui "labai norėčiau pyrago.." Perpratęs situaciją per akimirką, susirinko šmutkes ir parnešė. Ir suvalgiau gabalytį. Tiesa, vakar ryte supratau ko čia viskas taip smuko žemyn su tokiu trenksmu - PMS. Tai net susijuokiau, kai supratau :D
O vakar buvau žygyje, tad laipiojau po kalvas ir šiaip gan daug judesio buvo.. Ir nevalgiau dešrelių, valgiau savo vištą su špinatais ir pomidorais.. Bet vakare išgėriau alaus. Ir keletą gabaliukų sūriu. Šiaip užsigriauščiau save, juolab, kad nepamačiau minuso, bet šią savaitę kažkaip "meh." Gal tas PMS atleido ir įtampa šiek tiek susitvarkė. Nes aš tokia "ribinė" nuolat :D

Vėl išsiplėčiau.. Tai va, tikiuosi nepaslysti, tikiuosi kitą savaitę galėsiu džiaugtis.. dvigubu minusus? :))

Gero savaitgalio, pasmaližiaukit :))
2015-05-09 10:10:06
Jei šiandien negersi alaus ir nebus lucky day, pasisverk darkart. Arba tiesiog pasisverk po pirmos teisingos dienos. Turėtum pamatyt skirtumą :) Ir pasimatuok būtinai. Ypatingai tada, kai nekrenta, manau, verta matuotis, nes, jei dėl užsilaikiusių skysčių ar dar kokio velnio, nekrenta kg, matmenys vis tiek pajuda.
Tas PMS yra grynai prakeiksmas mums suteiktas. Pra-keiks-mas.
2015-05-09 10:11:58
Dar galvoju gal padaryti eksperimentą ir lucky day tokią silpną pasidaryti, labai silpną ir ryt ryte pasisverti. Ir dar kokias tris- keturias dienas svertis :D ir žiūrėti, kaip svyruoja.. Nes šiandien aš ir pati išpampus jaučiuosi, kupina vaisingumo :D
2015-05-09 10:13:30
Man atrodo, kad tiesiog pastovėjau vietoj, nes matmenys apylygiai.. Bet prisiminus praeitos savaitės šuolį, tai užskaitau, kaip dviejų :D
2015-05-09 10:15:44
tu baik blūdyt su tom svarstyklėm. Pasidaryk lucky day silpną ar nesilpną, pasisverk po pirmos NElucky day, o toliau gyvenk pagal kokį tik įmanoma ritmą, likusią savaitę ir net neliesk svarstyklių iki kitos lucky day ryto!
2015-05-09 10:19:04
GERAI :(
2015-05-09 11:28:22
:D tvarka bus!
2015-05-09 21:40:03
Taigi, lucky day vakaro apmąstymai :)

Gulėdama ant kairio šono ir glostydama dešinį supratau, kad pastaruoju metu atsipalaidavau. Tai supratau dėl to, kad katik buvau suvalgius dubenį sausų pusryčių su pienu (kažkaip sumąsčiau, kad reikia damušinėti visas užsilikusias pagundas, kurių net draugas nevalgo, na arba retai), o ranka galėjau užčiuopti ryškėjantį dubens kaulo fragmentą.. Na tai ne kiek panašu į ryškėjimą, o labiau į skenduolio išnirimą ir pagalbos šaukimą "ahoy, aš čia!" ir supratau, kad kaip išniro, taip lengvai gali vėl panirti su atodūsiu "ate.."

Taigi, šiandien dar pavalgysiu mažų spurgyčių ir karštų sumuštekų. Bet rytoj susiimu kuo rimčiausiai. Ir ne, tai ne dar vienas "nuo rytojaus pradedu." Aš pradėsiu rytoj, nes jau žinau, kad galiu. Ir net jei mano rezultatai ne patys geriausi, ar ne tokie spartūs, kaip norėčiau, jie yra, ir šį kartą nenoriu to sugadinti.

Pralaimėti jau bandžiau. Dabar noriu sužinoti, ką reiškia nugalėti :)
2015-05-10 16:22:03
Šaunuolė barfuss! :) Labai sveikintinas požiūris. :)
Aš šiandien eksperimentuoju. Po sočios lucky day bandau obuolių iškrovos dieną, ir kol kas jaučiuosi puikiai. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS