Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-03 22:37:22
Vos pastoviu ant kojų. Po tiek svečių ir kelionių sunku ką ir be pridurti.... Žiūriu meniu, ką čia pasirinkus, kad greičiau išsivalytų kūnas nuo visų nesamonių.
Taip nebenorėčiau gyventi ;-)
2015-05-03 22:45:28
Sveikinu su išvada (kad nenorit taip gyventi) :)
Laikykitės.. Kai rasit ką- pasidalinkit :D
2015-05-03 23:25:20
http://www.mamosreceptai.lt/receptas/kokteilis-iskrovos-diena-26191
2015-05-04 07:37:07
Aš linkusi laikytis pasiūlytos sistemos be iškrovos dienų. Jei susitvarkai mitybą, iškrovos dienos kaip ir nelabai reikalingos. Nenoriu daryti kelių teorijų mikso.
2015-05-04 08:00:38
Tai va, kad atėjo rytas, o aš nežinau.. išsikrovinėt, ar tą mielą dūšiai kugelį ir toliau mylėt (ne, šiandien jo nebevalgysiu, bet kas uždraus gyventi prisiminimais?) :))

Mano anos savaitės pasiekimas - retai, kada valgiau pagal meniu, jis labiau buvo, kaip orientyras.. Ir panašu, kad susitvarkiau su šita užduotimi. Galiu be sąžinės graužaties meniu pritaikyti prie savęs, o ne save prie jo. Plius, atsižvelgiu į tai, kada sportuoju, tad nuo to irgi priklauso valgiaraštis.. Gal pareinu į protą :)

Na, ar bus iškrovos diena ar ne - nežinau. Bet rytą pradėsiu nuo kokios varškės, ar banano, nes rūgštys vis dar keistai lyg ir kyla :)

Prouktyvios savaitės :))
2015-05-05 15:08:27
Šiandien gavau vieną tiesioginį, kitą iš antrų lūpų kaip ir komplimentą, kad padžiūvau. Tai visai smagu :)
Ir tai mane daar pamotyvavo.. Pagalvojau apie laiką, kai galėsiu nešiort šortus be gėdos, maikes be rankovių (šito neleidžiu sau nuo neatmenamų laikų) ir dar daug kitų dalykų.. Galų gale pasitikėjimas savimi.. tad žydėkim :)))
2015-05-05 15:35:54
O taip! Labai džiugus dalykai! :)
Man jau džinsai nuo užpakalio smunka, kas yra ne itin patogu, bet priežastis labai džiugina. :D
2015-05-05 18:54:07
O kokie tavo duomenys? Kiek nukrito? Aš ir žiauriai laukiu, kol pasijaus :))
2015-05-05 22:45:34
Nukrito tik 2 kg (svėriausi šeštadienį ryte). Realiai lyg ir 3, bet 1 neskaičiuoju, nes ten skysčiai buvo ir t.t. Bet apimtys per visur po kelis cm jau nutirpo. Tai kadangi džinsai buvo aptempti, jaučiasi. :D Net ir blauzdos kažkiek susitraukė (gal anksčiau ištinusi būdavau..) O kai kurių vietų ir nelabai pamatuosi, bet ryškesni linkiai jau jaučiasi... :D
2015-05-06 09:46:16
O koks tikslas? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS