Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-01 22:10:34
M.M. knyga rezervuota :D

2015-05-02 08:16:03
Kai tik ateina lucky day, taip aš 6h ryto jau pabudus, einu nuo dulkių gelbėti svarstykles (čia poetiškai taip bandžiau pasakyt, visi žinom, kad vis dar sveriuosi dažniau, nei kartą per savaitę :D ).

Na ką.. prisiduodu - mano penktosios savaitės rezultatai :)))
Svoris -1,5 kg ! Viso -6kg... Negaliu nesišypsot :D
(kadangi jau tokie skaičiai, tai nusprendžiau paklausyt M.M. patarimo - nelaukiu kitos savaitės, kuri oficialiai mano matavimosi, o pasimatavau šiandien).

Klubai - 0.5 cm (viso -5cm);
Liemuo - 2 cm (viso -6cm);
Krūtinė +1.5 cm (viso - 7 cm);
Šlaunis -1 cm (viso - 6 cm);
Ties bamba -2cm (viso nežinau kiek, bet buvo lyg ir kokiais aštuoniais daugiau).

Rašaus tuos skaičiukus ir negaliu patikėti, kad jie mano. Persisvėriau, gal šimtą kartų, matavausi pusantro šimto.. :) ką pasakysit? Gal ir įmanoma per gegužę pasiekti 70kg ribą? :D

Taigi, šiuos skaičius noriu dedikuoti avižinei košei rytais, kuri prabudino mano medžiagų apykaitą iš snaudulio, dėkoju pasukoms su imbieru ir čili, kad neišdegino mano skrandžio ir taip pat prisidėjo prie apykaitos žadinimo. Dėkoju pomidorams, agurkams, o ypač bazilikams, kurie auga ant mano palangės, nes būtent jie atgaivino gal kiek pabodusius patiekalus ir priminė, kad jau tuoj vasara :) dar ačiū krūtinei, kad ji manęs neišduoda ir priešinasi iš paskutiniųjų :D aš irgi jus!

Ir ačiū, kad čia savaitę klausėt ypač daug verkšlenimo.. Dabar jaučiuosi kaip mokykloj po kontrolinio, kai sakai, kad nieko neparašei, o gauni dešimt.. Sor, be Jūsų man nelabai :))

O dabar einu išsivirsiu arbatos, suvalgysiu užtarnautą pyragėlį (o gal ir du), ir važiuosiu pas mamą, kur esu tikra - lauks koks kotlečiukas ar pan :)) ah, gero savaitgaliooo!!
2015-05-02 09:13:42
Nu va, nuostabus rezultatai, sveikinu! :)
2015-05-02 11:35:41
Labai šaunūs rezultatai: ypač smagiai nukritę cm turėtų jaustis laisvėjant drabužiams ;)
2015-05-02 11:46:48
Nuostabūs rezultatai, barfuss, šaunuolė! :) Ir skanios lucky day (ir man ji šiandien) :))
2015-05-02 13:20:09
Žiauriai nudžiuginai! Kadangi esi antroji aš, tai džiaugiuos kaip už save :))
Happy go lucky!
2015-05-02 16:54:34
Džiaugiuosi kartu su tavimi!
2015-05-02 20:25:33
Ačiū moterys :))
2015-05-03 12:23:59
Sveikinu:))) super!!! labai gražiai aprašei dedikacijas ;D
2015-05-03 21:39:01
Dėkui už gerą žodį :))
Bet.. gerai, gerai, iškart mane ant laužo galit, bet po savaitgalio pas mamą pasisvėriau. Ir ką-3kg daugiau. Žinau "per dieną nesukudęs, per dieną nesustorėsi" tai pernelyg nesiparinu, lyg ir..
Bet mačiau kažkas kalba apie iškrovos dienas, kas nors darot? Kokią darot? Kodėl? Koks efektas?
Aš tai įsivaizduoju mažai kaloringus, bet užkemšančius dalykus.. Tik dar nežinau kokius.. tataigi, verta?
Beje, kaip šiaip laikotės? :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS