Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-03-31 15:10:57
O kokie pokyčiai pas jus? Iš smalsumo klausiu, patinka skaityti sėkmės istorijas :)

Na aš ir ketinu dabar griežtai laikytis, bijau improvizuoti, kad neperspausčiau, nes labai slidi ta kcal riba. Mano taip pat 1200 :)

O dėl brangumo, tai taip, vien lašiša kiek kainuoja... Kai pamačiau valgiaraštį biškiuką išsigandau, bet poto pasiskaičiavau, kad gaunasi ~20eur savaitei, neskaitant, žinoma, cheat day :)) O per ją tikrai valgote viską, viską, be jokių priekiaštų ir ribų? Nes kažkaip baisu,kad savaitės darbas nueis veltui, kai atitrūksiu nuo vadžių :D nors jaučiu, kad pasikeičia ir požiūris į tuos cheat'inimus :)
2015-03-31 16:43:54
Nežinau ar manęs klausi dėl pokyčių, bet, net jei ne manęs, pasidalinsiu ir aš :) pirmą kartą laikiausi apie 7-8 sav (tiksliai nepamenu) ir nusikračiau ~8 kg (rodyklinės senos svarstyklės, dėl to tik apytiksliai).

Per daugiau nei pusmečio pertrauką (susilaužiau koją) atgal parėjo ~4.

Šį kartą pradėjau be jokių sunkumų ir dvejonių, čia jau trečia sav., o krenta vėlgi maždaug 1 kg/sav. Ką tik nusipirku el. svarstykles, tai tik dabar pradedu tikrai tiksliai sekti, bet apimtys kalba už save :)
2015-03-31 17:24:20
Klausiu visų čia apsilankančių :D
Aš va, prieš pusvalandį nusipirkau el.svarstykles, tai dabar turbūt nenulipsiu nuo jų :D aha, žinau, kad reik žiūrėt į linijas, o ne gramus, juokauju tik :)
supratau, kad mano pusryčiai labai ankstyvi (7.30h), tai pagal tvarkaraštį jau ir pavakarius pavalgiau, o miegoti tik ~12h.. uf, stiprybės! :)
2015-03-31 18:13:15
Zinok ir as pusryciauju 7-7,30 :) Reikia iseiti is namu pilnu skrandziu :) paskui 10, 13, 16, 19-20 val
2015-03-31 18:30:48
Hm, aš tai pavalgau jau darbe.. gaunasi 1-1,5h nuo pabudimo.. Keliuosi 6h, tai negi dar ankščiau keltis reik ? :( tada išvis visi valgymai labai anksti būtų...
2015-03-31 18:34:47
Pavalgyciau ir as darbe.. bet laikausi to patarimo, kad nuo prabudimo pusvalandzio begyje. Kazkas ten geriau vyksta organizme :)
O zinok pradejo patikti jaustis sociai rytais ir kartais net nesinori priespieciu nes kose suteikia sotumo jausma ilgam. O pusryciu visai nevalgydavau.
2015-03-31 18:45:16
Ah, dietologė irgi pasakė, kad geriau ankščiau, nei vėliau.. Teks koreguoti miegą... Kalbant apie miegą.. O jei miegate "pokaituko" valgymų laikas nepasikeičia? Turi kažkokią įtaką?
2015-03-31 19:03:49
Man ne pokaituko laikas trukdo laikytis dienotvarkes, o sportas. 3 kartus per savaite sportuoju. Tarp pietu ir sporto pradzios gaunasi 40 min skirtumas ir jauciuosi pernelyg apsunkus saleje. Tai man truputi pakoregavo valgyma kad ir energijos tureciau su papildomu uzkandziu is angliavandenio ir tarpo didelio nebutu jei pietus palikciau po sporto (tokiu atveju silpna jausciausi tik su priespieciais).
Zodziu nezinau ar suprasi :)
2015-03-31 19:35:05
barfuss, tai kad nelabai reikia anksčiau keltis, juk pusryčiams viskas paruošiama per 5- 10 min, o pavalgyti irgi tereikia max 10 min. Keliuos 6. 20, iš namų išeinu 7. 15.
2015-03-31 20:02:38
Laimucia, na kol kas bandysiu taip, jei bus per sunku, parašysiu jiems.. Man rytoj pirma sporto diena, pagal tvarkaraštį, turbūt prieš pat vakarienę sportuosiu :)

AISA, man jau 7h reikia būti darbe, kelionė trunka ~30-35min, aš ir taip pabundu, susiruošiu, susidedu maistą ir skuodžiu, taip, kad ryte gi ne tik pavalgyti reikia.. Pasiteisinimų aš neieškau - reiks ir kelsiuosi ankščiau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS