Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-05-01 16:02:36
Aš šiuos metus pradėjau sverdama pliusminus tiek, kiek tu dabar (per tas velnio svarstykles, kurias pakeičiau naujom, sunku susigaudyt kiek aš čia numečiau, kiek buvo ir pan. Bet pliusminus tiek).
O kojų centimetrai traukiasi ir bėgant, panašu :) Nors ir nežymiai, bet forma smarkiai padailėjo. O dviračio aš ir šiaip noriu ir ieškau dėl kelionių į darbą ir pan.

O užpakalis gal ir bus vienintelis skirtumas - nes pas mane jis yra kaip lentelė. Šieeeek tiek išlinkimukas yra, kai iš šono žiūri, bet nu jau taip slabnai, tikrai. Užtat į plotį - ūch!

Užklausk užklausk, labai įdomu paskaityt apie tuos tipus. Sakau, tikrai daug atitikimų.

O dėl knygos, atleisk Andriau, jei skaitai (esu tikra, kad ne), bet nieko ten baisiai blatno. Nebent planuoji užsiiminėt kultūrizmu ar fitnesu, tada jo, naudinga. Bet visais kitais klausimais, tikrai nekažką vertingo. Aišku, apie maistą, maistines vertes gali perskaityt, bet pilnas internetas. Deja, Andriaus trūkumas toks, kad jis, panašu, daug išmano tik apie tai, kas aktualu jam.

Užklausiau jo neseniai apie insanity treniruotes, maždaug kokia nuomonė - atsakas buvo "pats nebandžiau, o sužinosi tik pabandęs". Paklausiau, kodėl knygoj rašoma, kad "bananams" reiktų vengti bėgimo, atsakas buvo: "nes bananai dažniausiai ir taip "plokšti", o bėgimas dar labiau "plokština", o man plokščias kūnas negražu. Nu kamon, ei. Kažkaip žiūriu į bėgikus, nei jie man plokšti, nei jie man negražūs.
Paprašiau permest vieną YouTube treniruotę akim, pakomentuot, atsakymas buvo "trunka daugiau nei valandą - aš tikrai tiek laiko neturiu". Nu žodžiu :D Į durnelės vietą pastatė, bet aš jam dar nurašysiu velnių už tokš "ekspertavimą" :D
2015-05-01 16:30:57
Kalbant apie svarstykles, aš jų išvis neturėjau. Ir pradėdama galvojau, kad nepirksiu, ale kartą per mėnesį pas mamą į gimtinę grįšiu ir pakaks man.. Gal to plano laikymąsis, būtų išgelbėjęs nuo pagundos svertis po kiekvieno pirstelėjimo.. :D bet pasidaviau bangai ir nusipirkau ir nekeikiu jų, bet žiauriai keikiu buto grindis.. Nu toks jausmas, kad atvirkščiom rankom daryta.. Vienoj vietoj sveriu ir 72 (aha aha), bet šią problemą sprendžiu taip, kad sveriuosi visada toje pačioje vietoje.. O kai nuvyksiu pas mamą - patikrinsiu su jos svarstyklėmis :)

Užpakalis mano į visas puses buvo, bet pastaruoju metu toks jausmas, kad irgi plokštėja.. Bet gal tik atrodo taip :)
Dviračiai yra jėga. Man žymiai labiau patinka, nei, greičiausiai, bet kokia kita sporto rūšis.. Aišku minti reikia kur kas ilgiau, toliau, įkalniau ir t.t., nes lengvesnis sportas.. Bet šiaip pats jausmas, kai važiuoji dviračiu, tai neįkainojamas :) vėjas taršo plaukus, musytės lenda į burną, kelias net traška, paukščiukai čiulba.. Žo jaučiuosi panašiai, kaip sounds of music kino juostoje :D

Aš turbūt todėl taip ir ilgai ir nesiryžau pirkti tos knygos, nes bijojau, kad bus ne į lieknėjimą, o labiau į sportą..

Insanity yra žiauru. Aišku, jei iškenti, tai gali savim didžiuotis, bet gali ir mirtis ištikti :D aš lankiau kadaise pump'inimą, aerobiką, kalanetiką - viskas ant greičio ir su svoriais.. Kartais tikrai galvoji, kad jau viskas, bet tai, kad esi grupėje aišku verčia išlikti.. Todėl, manau, kad geriausia eiti į užsiėmimus, kad nebūtų simuliacijų..
Nors M.M. gal ir negalioja tai, neatrodo, kad tu iš tų, kurie meta darbą vidury kelio :D

Ar matėt mano praėjusią žinutę???

"Irr dar, kad jau prakalbom apie susitikimus ir visa ką, gal reikėtų kokiam FB sukurti uždarą kilo.lt storulių/buvusių storulių grupę? :D

Skaičiau tarp puslapio tobulinimų, kad trūksta galimybės susirašinėti individualiai, ar peržiūrėti pokyčius. Tai grupė gal pagelbėtų?
Ar atsirastų norinčių?

Klausimas tik, ar nenukentėtų čia forumai?
Ir ar būtų prasmė? Laukiu nuomonių! Gal net reiktų sukurti atskirą forumą tokia tema.. Žo, kai kas nors užsuksit-pareikškit nuomonę :)"
2015-05-01 16:37:43
Kažkas kažkada jau kūrė, gal tikrai reiktų atskirą temą užkūrent, pasireikštų.
Žinau, kad ten mirtis, bet seku fb ir vis labiau vilioja. Mest darbų gal ir nemetu, o kartais ir metu, bet šiaip man reikia iššūkių. Ir sportas man geriausias toks, po kurio nebežinai ar jau į dangų patekai, ar visgi į pragarą už blogus darbus, nes apie likimą žemėj net nebebūna minčių :D Bet galvoju vasarą prabėgiot, o jau rudeniop ieškot kažko ir bandyt jungtis prie tų bepročių :) o bėgiot ketinu šiaip visus metus (špygas laikom).

Yra toj knygoj ir mitybos, bet nieko tokio, ko nėra čia. Ir ganėtinai paviršutiniškai. Bandoma ir vyrų mitybą peržiūrėt, ir moterų, ir sportininkų ir nesportuojančių, žodžiu, visas kėdes viena rūra nusėdėt, o rezultatas toks kur kas antrą puslapį perverti. Bet čia mano nuomonė - kitiems tikrai manau, kad tinka labiau.
2015-05-01 17:57:04
Insanity programą namų sąlygom esu įvykdžiusi tris kartus. Patiko, labai sustiprėjau, bet nesulieknėjau, nes mitybos nebuvau sureguliavusi. :( Bet ištaško labai gerai, po treniruotės lyg koks transas. Iš pradžių jau per apšilimą atrodo, kad kojas pakratysi, bet vėliau kuo toliau, tuo geriau. Dar ir dabar susikaupusi karts nuo karto padarau. Plius tuose video labai neblogi tempimo pratimai parodyti. Tą išmokau ir nuolat naudoju.

Dėl FB aš būčiau labai už. :) Nes dabar užknisa tą forumą atidarinėti ir ieškoti, kas kokioj temoj ką naujo parašo. :)

Andriaus knygą turiu ir aš. Man patiko. Praktiškai nieko naujo nesužinojau, bet smagu, kai viskas vienoj vietoj surašyta, gali bet kada atsiverst pasitikslint ir pan. (kartais tingisi googlint, kai n variantų randa, ir nežinai kuo tikėt)
2015-05-01 18:57:27
Insanity aš noriu lankyti gyvai, yra grupės keliuose miestuose ir jie ten labai smagiai atrodo. Labai tvirta, smagi bendruomenė.
2015-05-01 20:16:14
Tą aš supratau, ir žinau, kad vyksta ir gyvos treniruotės Lietuvoje. Tiesiog pasidalinau savo insanity patirtimi, kad jau tokia tema išsirutuliojo. ;)
2015-05-01 21:24:15
kada nors išdrįsiu :)
2015-05-01 21:37:26
Nors dabar man tai atrodo nerealu ir neįkandama, tikiuosi, kad aš irgi kadanors išdrįsiu :)
Daug ką išdrįsti labai norėčiau :) oii, kaip norėčiau..

Jau vien tai, jei kažkada rimtai svarstysiu apie galimybę pradėti Insanity, jau daug reikš :)

Nu va, tai aš ir nežinau verta ar neverta.. Kažkaip aš jo ta nuomone/praktika ganėtinai pasitikiu, tad gal verta? Vien dėl savimotyvacijos?
O beje, kurią knygą jūs turite? Nes, gali būti, kad klystu, bet regis jis jau dvi išleidęs? Kuri geriau?

Blemba, reik mažiau prie kompo sėdėt, o eiti treniruotę kokią padaryti.. Draugai kviečia į miestą olaus ir nežinau ką daryt, noriu, bet gi lucky day tik ryt.. Ir kvailai skamba ir skaudžiai :)

Beje, FB "Greipfrutai pavakariams"
2015-05-01 21:42:08
Kol kas vieną išleidęs - "Tobulas kūnas", bet jau rašo antrą. Tiesa, knygoje "Harmoningas gyvenimas" yra jo skyrelis, kaip ir Ilkos. Ten tokia bendresnė knyga - po truputį apie viską. Bet gražiai išleista, gražios iliustracijos, kokteilių, salotų receptai, šiek tiek apie įvairų sportą, šiek tiek psichologijos, minčių apie natūralią kosmetiką. :)
2015-05-01 22:02:45
Gal kas nors "Tobulas kūnas" jau perskaitė ir norėtų parduoti pigiau?Aišku, logiškiau perpirkti būtų iš vilniečių
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS