Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-30 20:44:55
Ar kam buvo kad keistųsi ir batų dydis? Šiandien kiek matavau vis prašiau dydžiu mažesnio, nes senojo dydžio "klepčiojo", tai nedrįsau pirkti, eisiu po kelių dienų vėl matuotis...
2015-04-30 21:58:13
Logiška,kad keičiasi,jei svoris sumažėjo.Juk koja irgi susiaurėjo,tad nėr ko stebėtis :)
2015-05-01 10:18:58
Visiskai teisingai - kilogramai viena, bet rūbai - visai kas kita :)
Mano vyras pastebėjo, kad išsitraukiau keistus naminius drabužius. Normalu - anksčiau jie man buvo tik tik, o dabar visai padoriai atrodo, todėl ir keista :)
Barfuss, linkiu kuo greitesnio džiaugsmo valant spintą :) ir tau ir sau :P

AISA, jei aš priaugus svorio perėjau nuo 37-37,5 iki 39-40 (apsaugok dieve), tai tikėtina kad ir kelionė atgal galima :)
2015-05-01 10:46:10
Blemba. Skaitau aš Jus ir gėdijuos.. Ši savaitė mano iššūkis, nes visiškai išsitaškius, tiek mityba, tiek pati aš.
Valgymai vėluoja, o pagal meniu turbūt tik keletą kartų gaminau, stengiausi atrasti savo tą būdą, valgyt ir lieknėt :)

Su baime laukiu rytojaus svėrimosi, nes kiek pamatau save veidrody, taip susiraukiu. Motyvacija yra, bet trūkinėja pasiryžimas :) čia turbūt todėl, kad tas procesas lėtas ir atrodo, kad niekas nevyksta, nevykėlė ir etc. Lalalalala, duokit man minusų, nes jaučiuosi, kaip merga :D myžčioju ir nežinau ką daryt :)

Bet gi viskas bus gerai, ką?

Dėl to veidrodžio, tai akivaizdu, kad labai priklauso nuo nuotaikos.. Vieną dieną gali sau patikti, o kitą - atvirkščiai. Vakar buvau H&M matavimosi kabinoje, ten kur daug veidrodžių ir gali pažiūrėt į save iš šono.. Nu ir galvoju, eina načiort.. ta šikna, kaip kluono durys, kojos išvis.. Rankos.. Nu pas mane nėra probleminių vietų, visas kūnas toks :) Bet anot dietologės,ar trenerės, tai matosi, kad nuo visur ir krenta po biškį svoris.. Žo, aš nieko nematau, tik bloga pasidaro ir viskas :D

tai va, vėl myžčioju.. čia normalu, ar kaip?

Ir paskutinis myžt - tai jei aš dabar taip baisiai atrodau, tai kaip atrodžiau ankščiau? Kai pradėjau su 79kg, o juolab, kai kakada seniai svėriau 86kg.. Noris nusikeikti, bet jaučiu šitoj sistemoj tai draudžiama? :D

Žo, gana, geros darbo dienos, nedirbkim ta proga :))
2015-05-01 10:57:36
Priminei, kad neįkėliau nuotraukos. baisu...
laikykis, mes TAI padarysim :)
2015-05-01 14:58:52
barfuss, mums, man atrodo, reiks eit kokią dieną susitikt. Skaitau ir atrodo, kad pati rašiau :D

Praeitais metais irgi pradėjau nuo ~79 ir, lygiai taip pat, mano probleminės vietos - visas kūnas. Kojos kaip du kelmai, pilvas (dabar jau nebe :) ) susijungia su krūtine ir klubais ir gaunasi viena didelė dėžė. Žiūriu dabar į nuotraukas, kur čia prikėliau nuo praeitų metų ir tos naujausios taip kelia ūpą, kad oi (nors dar daug dalykų liko, žinoma).

Taigi kelk nuotraukas, fotkinkis kas dvi savaites tuo pačiu kampu ir atstumu nuo veidrodžio ir, kai pradėsi matyt skirtumus, motyvacija šoks į viršų taip, kad nepatikėsi pati, kad čia vis dar tu. Tada ir rūbai atlaisvės, komplimentai pasipils, parduotuvių vitrinos pradės rodyt gražesnį atspindį, o su visu šituo, motyvacija augs kaip ant mielių. Sakau iš patirties, o kadangi tu man primeni mane, tai tą sakau drąsiai.
Svarbu ištempti tuos pirmus mėnesius, kai skirtumai dar nežymūs ir įpročių dar nėra, o tada viskas darosi lengviau.

Beje, kaip jau kažkur rašiau, beskaitydama Andriaus knygą (taip, nepagailėjau pinigų ir nusipirkau, jei kas nori, galiu parduot už grašius), prisiskaičiau, kiek daug lemia figūros tipas. Užklausiau čia, kad įvertintų, man pasakė, kad mano tipas yra BANANO :D o t.y., svoris auga tolygiai visame kūne, bet jį numesti yra lengviau nei kone bet kokiam kitam figūros tipui dėl greitos medž. apykaitos. Aprašyme pasiskaičiau - grynai aš: linkus į saldumynus, nereguliarus valgymas, žalingi įpročiai, nors šiaip aktyvus iš prigimties :) Tai ar nebūsi ir tu kartais bananas? :D

2015-05-01 15:00:24
Beje, myžčiojimas man irgi labai būdingas :D
2015-05-01 15:36:00
Niekada nemaniau, kad kadanors tai pasakysiu, bet. Aš bananas :D jaučiu užklausiu ir aš dietologų.. Nes vienintelis mano kūno pliusas yra tai, kad jis ganėtinai proporcingas - visur visko :)

Ištikro, kai skaičiau tavo praeitų metų įrašus, tai irgi atrodė, kad apie save skaitau :D
Jei nutiktų taip, kad susitiksime, tai aš ir knygą iš tavęs nupirkčiau ! :D
Vakar buvau prizmoje, ten knygoms 30% nuolaida, bet neradau nusipirkti.. Galvoju reikia, nes labai daug gerų atsiliepimų girdėjau, gal supurtytų biškį :)

Jo, reik dažniau fotkintis. Ir mažiau parintis. Ir myžčioti.

O kalbant apie kūno ypatybes, tai mano užpakalis baigiasi turbūt ties nugaros viduriu :D ištikro riebuliukas čia jau mamos man duotas stebuklas :D net kai, mokyklos laikais, buvau palyginti kūda (niekada nebuvau labai kūda, bet palyginus su dabar..), užpakalis buvo...hm.. išraiškingas :D bet šiaip jo, ir kojos ir rankos ir kai pradedi vardinti supranti,kad viskas iš esmės.. Svarbu, kad tolygiai kristų!

(beje, kažkur skaičiau, kad turi sunkumų su kojų centimetrais, tai man šitoj vietoj padėjo dviratis labai (įkalniuką, nuo kalniuko, šiaip paexplorinti miesto.. kasdien gan daug važinėdavau, ir tikrai buvo efektas)). Reik kuo greičiau susitvarkyt dvyrką :(

O dabar dar sugalvojau, kad metu sau iššūkį ir tikiuosi, kad birželį pasitiksiu su 70kg riba (nesilaikysiu, nei dietų, nei ko, su šios programos pagalba, bet tikiuosi, šis motyvas dar dažniau ištemps pabėgioti). Užfiksuota!
2015-05-01 15:37:54
Dabartinis svoris 74.5 kg.. Gal ir per didelis užmojis, ale kąče smulkintis :)
2015-05-01 16:01:21
Irr dar, kad jau prakalbom apie susitikimus ir visa ką, gal reikėtų kokiam FB sukurti uždarą kilo.lt storulių/buvusių storulių grupę? :D

Skaičiau tarp puslapio tobulinimų, kad trūksta galimybės susirašinėti individualiai, ar peržiūrėti pokyčius. Tai grupė gal pagelbėtų?
Ar atsirastų norinčių?

Klausimas tik, ar nenukentėtų čia forumai?
Ir ar būtų prasmė? Laukiu nuomonių! Gal net reiktų sukurti atskirą forumą tokia tema.. Žo, kai kas nors užsuksit-pareikškit nuomonę :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS