Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-29 22:08:14
Čia dar vienas pliusas kilo.lt - daug nesveiko maisto alternatyvų (padažų, kepinių ir t.t.)
Na aš irgi vištienos keptuvėje nekepu, orkaitėje vandenyje arba po purškiamu aliejumi.. Gal ir ne taip sunku viskas bus, kai išmoksim tų alternatyvų.. Ir kai pradėsim suvokti, kad ir sveikas maistas gali būti skanus (ne kaip stereotipai byloja).

Aš tai ir nesiskundžiu, jam tik sunkiau, kai negali, kaip laisvas žmogus valgyt :D
Ir mane nervina, kad aš dažnai pikta. Ir dėl tų pašalinių valgymų suirstu. Kažkaip reikia su savim tvarkytis, bet gerai sako, kad psichologui reikia asmeninio psichologo, nes dar sunkiau tampa su savim tvarkytis. O dabar išvis kažkaip viskas byra kažkaip, tai gal tas brandos amžius ateina, kad išsitaškius pastoviai.. Žo, čia jau kita opera.. Bet gal dėl maisto viskas?? :D
2015-04-29 22:45:32
Kas gi byra? Motyvacija? Pakelsim!
Ar dėl maisto jau namai byra? Čia jau sunkiau, bet gal irgi prikelsim? :D
tfu tfu tfu, žinoma.
2015-04-30 07:52:16
Oi, man atrodo motyvacija tik ir nebyra :D
Tai va, vakar turėjau praleisti vieną valgymą (pavakarius), tai kol grįžau namo vakarienei, galėjau kam nors galvą nukąsti :D
Bet, kai grįžau užsivilkau senai nedėvėtą džemperį, kuris, lygirmanpasirodėgalibūtikad, man patapo laisvesnis. Nesidžiaugiu per anksti, bet tikiuosi, kad reikalai juda. Ir nebesinorėjo kandžioti galvų. Ir norėjosi žiūrėt į veidrodį.. :D boba. Tai va.
Dar pastebėjau tokį fenomeną, kad šiaip veidrodžiuose atrodau sau labai stora (namuose neturiu didelio,tai kur kitur nebent tenka galimybė). Kojos ir blabla. To yra ir pliusas, nes gi dirbu, kad taip nebūtų, bet yra ir minusų -kąče, vistiek stora, gal mano likimas būt tokia.. :D aha, jau aukštesnės materijos čia nusprendė...

Šiaip viskas gerai, laukiu šeštadienio. Ir net ne dėl to, kad galėsiu kažką skanaus suvalgyti, o dėl to, kad galėsiu pasisverti :D

Šiandienos palinkėjimas- pasimatuok senus rūbus ir tegu jie Jums kaba :)
2015-04-30 10:04:57
numetus 7 kg teko atsisveikinti su didesne puse garderobo. Žinokit vienu metu net gaila buvo pradėję darytis, ypač mėgstamų kelnių, kurias bandžiau siaurinti, vienas net 2 kartus. Tada žiūriu svoris pastrigo, tai teko įjungti sunkiają artileriją - iš spintos kas rytą pasveikina šilkinės suknytės kamputis. Gerai atrodo ir dabar, bet -3 kg bus super.
Tad saulėto ilgojo savaitgalio
2015-04-30 10:17:29
Oi, aš pamenu, kai ankščiau buvau sukūdus ir visus rūbus "išaugau," bet aš kažkaip be pasigailėjimo ištikro jų atsisakiau :D žinoma, gal dar tas prisideda, kad aš ne "klasikinė" ar šiaip nelabai fancy, tai man tie platūs rūbai visada patiko.. Bet gal kai būsiu "ledinė" tai ir sporbačius iškeisiu į aukštakulnius, džemperius ir megstukus į juodą mini suknelę.... :D

Tiesa, neseniai apsilankiau padėvėtų rūbų parduotuvėje ir nuspirkau juodą aptemptą suknelę (kiek virš kelių, ilgom rankovėm), nu galvoju gal suveiks ta motyvacijos forma.. Kabo spintoj ir tiek.. Bet gal jei pagalvoju vis, tai veikia?

Žodžiu, pats maloniausias dalykas ne svarstyklių rodyklė judanti norima linkme, o vis mažėjantys rūbų dydžiai :) jė
2015-04-30 10:38:31
Tikrai taip, rūbai po truputį laisvėja, ir tai itin motyvuoja! :)
2015-04-30 11:26:38
Aš irgi atsisveikinau jau su daugybe rūbų - žiauriai gera motyvacija. Ir prisipirkau naujų - dar geresnė. Taipogi gera motyvacija - tvoti tuos rūbus, kurie išaugo tave lauk, be pasigailėjimo. Anksčiau tiesiog atsidėdavau, neva kai vėl priaugsiu, o dabar tvojau lauk, kad motyvuotų ir tai, jog, priaugus, teks pirkti naujus, o tai kainuoja :)

Pamenu, praeitais metais, kai jau buvau numetus kokius penkis, nusipirkau suknelę vestuvėms draugų. Daili, graži, ir pagaliau jau ir gula gražiau, nors dar reikia pilvą įtraukti... Dabar apsivilkau - vis dar daili ir graži ir gula vis dar gražiai, bet per krūtinę ir po pažastim jau yra vietos, o ir pilvo įtraukti nebereikia - puikiai jis pasislepia ir, toks jausmas, net po cepelino neišlįstų :)

Taip ir reikia! Taip ir turi būt!
2015-04-30 14:43:23
Norėjau rašyti, kad pavydžiu, bet parašysiu "aš ir tuoj taip džiaugsiuosi" :)
Labai laukiu, kol pradės kristi rūbai, galėsiu vėl mokyklos laikų sukneles išsitraukti :D
Ir aš labai tikiuosi, kad taip sistemingai ir gan lėtai krentantis svoris, nepokštels atgal, kaip balionas.. Oi, kaip tikiuosi :)
2015-04-30 15:02:56
o aš pavydžiu :) Ne manau,kad aš dar negreit tuo džiaugsiuos. Nu bet turiu aš tų rūbų,kad tik pilvas pradėtų į juos gražiai įsikomponuot,ir tai būtų super
2015-04-30 19:14:55
kami-la, jūs labai jau skeptiškai į viską žiūrit :) taigi jei laikysitės, tai ir kris tie kilogramai ir laisvės tie rūbai. Ne rytoj, ne poryt, bet taip galų gale nutiks. Kai pradėjau, man irgi atrodė ojezau, už jūrų marių. Bet nu nepastatoma Roma per dieną. Viskas savo laiku, bet viskas pasiekiama. Tereikia norėt :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS