Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-29 09:36:50
Aš esu darbe užsiminusi, kad bandau sveikai maitintis (nors ir nesu linkusi tokiais klausimais labai atvirauti), bet manęs ten nelabai supranta ir vos ne kasdien siūlo tai saldainių, tai pyragėlį...

Jei ši programa tinka ir patinka, kodėl neprasitęsus. :) Man patinka, kad šis projektas moko rėžimo, tarsi neleidžia nukrypti. Kai sudeginsiu pakankamą kiekį riebalų, norėsiu šiek tiek paryškinti raumenukus, tad manau, kad pati šią programą dar prasitęsiu. Aišku, niekas nežino, kaip čia toliau man seksis ir kaip keisis požiūris į programą bei kaip kis (jei kis) pati programa. :)
2015-04-29 12:11:32
barfuss, prasitęsk - pataria žmogus čia tūnantis jau antrą kartą.
Ar aš pati tęsiuos dar nežinau, nes jau kažkaip jaučiuosi visai apsišarvojusi. Bet galimas daiktas, nes man čia svarbiausia ne sporto programa ir ne dieta, o tas motyvuojantis sekimo procesas :)

Galų gale, tik dėka kilo.lt nebeturiu daugiau nei 10kg. Nu negali sakyti, kad neveikia, kad ir kaip čia ir tas blogai ir anas blogai :)
2015-04-29 12:16:11
A, o dėl aplinkinių - svarbiausi žmonės žjno. Draugas (negyvenam kartu), mama (irgi negyvenam kartu :D), artimiausi draugai. Darbe šiaip mums duoda pietus, todėl tiek praeitą kartą, tiek šį, iš pradžių eidavau ir valgydavau ten, tiesiog atsisakydama sriubos, bulvių ar padažo.
Vėliau, tiek praeitais metais, tiek šiais, tiesiog pradeda erzinti nežinojimas ant ko kepta vištiena, džiuvesėlių egzistavimas ant žuvies ar aliejaus kiekis daržovėse, tad pradėjau gamintis ir nešiotis.
Artimiausi kolegos taipogi žino ir palaiko, o visi kiti man yra absoliučiai dzin. Nesiskelbiu, kad oiii neinu valgyti, nes metu svorį, tiesiog, paklausta, kodėl nevalgau pietų, neatsakau nieko, arba atsakau, kad valgysiu vėliau (kas nėra melas, tiesiog nutyliu faktą, kad valgysiu kitką:) ).
Tai nėra gėda - gėda ir mcdonalde trūnyt. Tiesiog nenoriu papildomo dėmesio, ar kažkokio vertinimo, kaip aš čia jau numečiau, kaip aš čia atrodau ar kaip čia man seksis. Lygiai taip pat nesiskelbiu nei facebooke, nei niekur kitur, nes čia mano asmeninis procesas ir kelias, ir niekieno reikalas ką aš dedu burnon, ko nededu ir kiek subinę judinu, o kiek guliu :)
2015-04-29 13:01:43
Ačiū, merginos, manau prasitęsiu.. Dabar dilema tik kokiam laikotarpiui, nes tarp trijų ir šešių mėnesių tik dešimties eur skirtumas :D Manau, kad šešiems.. Tada žinosiu, kad net ir nukrypus, bus kažkas kas laukia sugrįžtant :D

Vat būtent, jog čia smagu tas, kad motyvuoja vien mintis, kad čia atėjus rasiu ir palaikymo ir galų gale teisingą kelią, į kurį taip sunku būna grįžti, kai griešini ilgesnį laiką.. :) plius kilo.lt nuomone, tikslą pasiekčiau per šešis mėnesius, tai jei tiesa, likusius du galėsiu "ryškintis" ar kai ten tie laimingi žmonės sako.. :D

Aš tai laikausi principo (iš ilgo gyvenimo patirties), kad kai kažkuo garsiai skelbiesi ar pan, tai atsitinka kažkas kas sutrugdo. Tad aš irgi nelinkus rėkauti ir pasakoti, žino tėvai, brolis, draugas ir žmonės, kurie mane skatina griešinti (darbe, nes siūlo pyragus, kai kurie draugai, kurie vidury savaitės kviečia alaus ar degustuoti kokį barą)..

Geriau pasiskelbsiu, kai pasieksiu kažkokį džiuginantį rezultatą.. Prisimenu, kai svėriau 69 (savo jėgom buvau numetus beveik dvidešimt kilogramų), tai jaučiausi, kaip ant sparnų.. Nors ir netobula buvo, bet vistiek.. Dabar pradėjau su mažesniu svorio, nespėjau visko ataugti :D

Beje, bauskit mane, bet šiandien ryte pasisvėriau ir rodė apie 400g mažiau, nei per svėrimąsi.. Neskubu džiaugtis, dar toli iki šeštadienio, bet tikiuosi, kad ledai bus pajudėję.. :) (toletas tai pajudėjo, antra diena, kad ir trupiniai, bet vis vien procesas vyykstaa, fe kaip skamba :D)

Šiandien kepsiu draugui į darbą pyragą.. tad tiesiog papoteriaukit, kai turėsit laiko.. mėgstu tešlas :DD irgi skamba fe... :D

Beje, kadangi dabar jau nebeskrupulingai žiūriu meniu, nes noriu išjudint virškinimą, tai priešpiečiam plakiausi tokį kokteilį: į puodelį sulaužiau bananą, saują špinatų ir kiek tilpo tarpuose užpyliau pasukų (2/3 puodelio). Žiauriai skanu ir labai sotu :))
2015-04-29 13:31:49
Kaip jūs, mergos, neišsiauklėjusios bernų :D mano draugas, žinodamas, kuo aš šiuo metu gyvenu, džiugiai valgo tą patį, o jei nori kitko, arba sugalvojam kaip pakeisti, kad abiems gerai būtų, arba perkasi pats ir valgo kur nors kampuky, kad man nekvepėtų ir neniežtėtų dantys :D

Aš, aišku, juokauju, žinau, kad negyventi kartu yra ne tas pats, kas gyventi, ir visi namai skirtingi, nu bet pyragų, tai sorry, aš nekepčiau nė už ką :D

O barfuss, tau trys baudos taškai už pasisvėrimą, bet šeši karmos taškai už išjudinimą organizmo! Daugiau kad nesiartintum prie svarstyklių iki šeštadienio!
2015-04-29 14:22:52
Na ištikro tai aš žiauriai mėgstu kepinius - tiek kepti, tiek ir valgyti :D ir žmonės, kalba, kad visai gerai sekasi.. O kadangi rytoj draugo paskutinė diena dabartiniam darbe, tai reik kažką nešti.. O naminiai skaniau.. Žo, gražiai paprašė, tai ir kepu. Beje jau kepu, tik kartą lyžtelėjau paragauti ar skanu ir nieko netrūksta :D taip, kad.. aš jėga :D

Na mes gyvenam kartu, bet jis mane palaiko. Aš ir jam pagaminu, ir sau.. O jis lygiai taip pat, kadangi mėgsta gaminti, tai jam nauja patirtis irgi toks maistas, tai man "gerą" maistą gamina, o sau normalų.. Bandėm valgyt tą patį, bet jam nepatinka, nes žuvies nemėgsta, o nuo vištienos kasdien irgi..... :D bet šiaip viskas gerai, prie manęs nesėdi ir nečepsi.. o jei čeptelna, tai gauna velnių ir nebečepsi :D užtat visada laukia šeštadienio ir leidžia sau mane lepint :D

uf, šitie taškai net labiau motyvuoja, nei kilo.lt :D jė, turiu trijų pliusą! Ir einu pratęsti narystę DABAR. Nepabėgsim nuo manęs dar aštuonis mėnesius, muahaha
2015-04-29 14:41:00
AČIŪ PASAULIO DIEVAMS, kad konditerija - mano nelaimių sritis. Geriausiu atveju galiu iškepti pyragą iš pakelio, ir tai jis stebuklingai bus koks nors sukritęs, susigurunkščavęs ar neskanus :D
Ir ačiū mano mamai, kuri visada maitinosi ir mus maitino sveikai, už gerus įgūdžius ir žinias sveikoj mityboj. Moku skaniai ir sveikai iškepti vištą, žuvį, salotas gaminti...
Tai draugą vis stebinu sveiku maistu ir bandau vis atversti jį į sveikesnę mitybą, nes jis kaimo bajeriais užaugęs :D dešrytė bulvytė cibulis ir viskas paskendę majoneze.

Oi, jei tik pageidauji, aš tau tiek taškų pridėliosiu, kad mažai nepasirodys :D Visgi mokytoja dirbu - ką jau moku, tą moku :))
2015-04-29 15:09:15
O, žinok tikrai praverstų! :D
Man šiaip patinka deadline'ai ir kažkoks vertinimas, geras ar blogas, nes.. na mokaisi iš klaidų..
O už tai dar įdomiau, kaip tu sveikai gamini tą vištytę, žuvytę, tralialytę.. kokį vištos recepčiuką galėtum įmesti, kai turėsi laiko :)

Blemba, man tai dėl kepinių ir užsiauginau tą masę.. Nes visokiom progom kepu, kai blogai jaučiuosi, ar liūdna, tai prasiskaidrinimui kepdavau, kad ir vidury nakties :D iškepdavau, pusryčiam valgydavau, bet šiaip jau beauginant tą svorį pradėjau kepti, bet mažinau valgymą.. Išdalindavau visiem :D žodž, pasiilgau formelių :(

Na, mano draugas tai mėgsta drūtai pavalgyt, ir iš esmės gali valgyt kiaurą parą, pagamina pietus ir jau planuoja ką valgys vakarienei :D ir plius labai skaniai gamina, įvairias pasaulio virtuves išmano ir tt.. ah, sunku :D

2015-04-29 15:11:15
Ai, kam tie keksai pyragai.. einu pasiurbt barštukų sriubos.. draugas išvirė B) :D sveikuoliškai :D see you later
2015-04-29 15:14:44
Nu jo, nepavydėtina situacija :D pati gerai pyragus čirškini, draugas irgi kulinaras... blogai :)) bet nieko, geri kulinarai užtat gerai išmoksta ir sveikai ir skaniai gyvent. Čia pasikankinsi šiek tiek, paskui žiū, kitaip nebesinorės, svoris bus nukritęs, tereiks išlaikyt, surasit būdą :)

Tas mano sveikai, tai yra be receptų. Nemėgstu receptų, normų, proporcijų, tiesiog šauna į galvą, uostau daug, tyrinėju ir gaunasi :) Ne tiek, kiek receptus, išmanau derinius, kokius aliejus naudoti ir pan. Žuvis pvz. man labai skani natūrali. Tereikia skanių salotų. Vištienai irgi naudoju labai paprastus ir labai nedaug prieskonių, bet kepu orkaitėje ir pan. Nieko stebuklingo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS