Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-27 22:52:08
Yra linų SĖMENYS ir kviečių SĖLENOS. Tai du skirtingi produktai. :) Kviečių sėlenos yra nuo grūdų atskirtos jų luobelės, o linų sėmenys - tai linų sėklos. :)
2015-04-27 22:55:50
Ačiū už info :) nes aš kaip tik, pavalgau pavakarius, pavirškinu pusvalanduką ir varau.. Grįžus dar kokią valandą vakarienės nevalgau.. Na kaip kada, žinoma :)

Ir ačiū, kad paaiškinai man kvailutei dėl tų sėklų :D blemba, jaučiuosi kaip višta...
tai kad jau ir taip jaučiuosi,tai klausiu - o kas geriau virškinimui? sėmenys ar sėlenos?
2015-04-27 23:02:06
Sako, kad linų sėmenys veikia kaip laisvinamieji, bet aš asmeniškai nesu to išbandžiusi. Kažkodėl visada renkuosi kviečių sėlenas, nes jos skatina žarnyno peristaltiką. Tad palyginti negaliu...
Manau, gerai ir tas, ir tas. :) Bent jau teoriškai taip turėtų būti. :)
2015-04-28 07:36:16
Ai, aš vėl girdėjau susikertančių nuomonių - vieni sako, kad reik "sausas" sėklas valgyti, kiti sako, kad reik užpilti vandeniu ir su "klijuku" valgyti.. Na dabar viską išbandysiu :)) nėr kur dėtis :)
2015-04-28 14:42:23
Merginos, tiuriuriup, trimitai ir fejerverkai - kažkas suveikė :))
Maitinausi visą dieną, kaip sakiau, kad maitinsiuosi, ir kai po trijų kriaušių nieko nenutiko jau buvau benusimenanti.. tada pietums suvalgiau virtos vištos, salotų daug, keletą vyšninių pomidoriukų ir ridikėliu, ir pradėjau jausti kažkokį lyg paraižymą.. Praėjus valandėlei išgėriau kavos ir..tararam vuolia :D Nežinau kas padėjo, gal viskas kartu, bet džiugu!

Tiesa, galvoju 5traukti kuo daugiau žalių salotų, nes įtariu, kad būtent jos atliko didžiąją dalį darbo.. O pagal meniu, dauguma daržovių yra troškintos, tad keisiu!

Dabar, gal aš ir išprotėjus, bet turiu klausimą- o jūs kai valgote mėsą su daržovėm, valgot pirmiau vieną poto kitą, ar maišot pakaitom (mėsą užkandat daržovėm ir atvirkščiai)? Galvoju ar turi įtakos...

Vis dėlto šią savaitę laukiu pliusiuko, nes griešinu kai reikalas.. Čia iš tos nevilties viskas.. Bet jei reikalai pasitvarkys, tai, manau, nebus sunku grįžti į doros kelią.. Žodžiu, jėėė, ačiū visoms už patarimus.. Jų komplektas išgelbėjo mane :D
2015-04-28 16:16:33
Gal tiesiog organizmas pavargo ir sako velniop, eikit velniai lauk :))
Per daug suki sau galvą - kaip labiau patinka, taip ir valgyk. Ar tu mėsą užsikąsi salota, ar salotą mėsa - skrandyje vis tiek gausis tas pats kokteilis :)
2015-04-28 17:36:50
Aš iš visko darausi salotas/mišraines - supjaustau ir sumaišau. Taip patogiau maistą nusigabenti į darbą, nes vis tiek viskas susikrato. :D
2015-04-28 21:31:57
Aš tai šiaip įpratus viską atskirai valgyti :D
Tarkim duonos prsmės prie maisto išvis nesuprantu (aha, žinau, kad žmonės iš nepritekliaus priprato valgyti, viskas normalu, tik aš nemėgstu maišyti maisto)..
Geriausias pavyzdys yra kinietiški restoranai.. pirma suvalgau daržoves, poto mėsą, tada ryžius.. Nu žo, frykė gal biškį ;D
Tai ir galvoju ar turi įtakos.. Gal geriau pradžiai sumest daržoves, kad susijudintų viskas, o poto jau apsunkinti mėsa...

Žo, nubėgau šiandien tris su puse km, dar penkis su čiučiut nuėjau, gan greitu ėjimu.. Bet šindien viršinu dienos dozę ir dar viršinsiu, nes prieš miegą gersiu pasukas su čili pipirais, imbieru ir cinamonu.. Turi išnešt mane visiškai :D

Bet sutinku, kad viską apsisunkinu ir per daug pergyvenu. Čia mano viena blogiausių savybių... Tad sor, kad verkšlenu :)
2015-04-28 22:05:01
Tai kad man čia nepanašu į verkšlenimą :)
Dėl maisto tai turi kažkokį fetišėlį :D man dzin, aš į darbą nusinešu (o dirbu mokytoja), tai salotos lapas į ranką, šakutė į kitą ir kapoju kaip Flinstounas :D
2015-04-29 09:07:18
Haha :D kalbant apie viešą valgymą - o jūs skleidžiant žinią apie savo svorio metimą/sveiką gyvenseną? Na ar drąsiai pasakojat, aplinkiniai žino ir t.t.?

Kitas klausimas- ką man daryt dėl to pratęsimo? :DD turiu dar du mėnesius čia, bet labai viliojančiai atrodo ta pem proc nuolaida...
Liko dvylika valandų apsipsręsti..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS