Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-27 21:17:12
Barfuss, šiandien man buvo tas pats. Sučiaumojau greipfrutą. Negana to, kad užkišo ir skrandį ir galvą, dar ir 7 km nubėgau. Kažkaip vis pastebiu, kad greipfrutas yra mano princas ant balto žirgo, kai pradedu matyt spurgas aplink šokančias su sijonėliais iš bananų...
2015-04-27 21:30:37
Aaaa, tai dabar ir rūkyt ir valgyt noriu, aaa :DD

Milda, šiaip aš esu Greta, jei taip apatogiau būtų :)) o dieve, kai perskaičiau, tai taip ir įsivaizdavau... niamniam... aš kad neryčiau nesamonių, užkišau graikiniu jogurtu su agurkais.. nesamonė.. duokit koldūnų!!! :D arba tos spurgytės.. galima ir be sijono..
Klausimas šiaip- o tu vis dar rūkai? Nes regis tavo praeitų metų pasisveikinime buvo rašyta, kad rūkai.. Kaip su tuo sekas?
2015-04-27 21:39:13
Čia mano skaudi tema :)) rūkau rūkau jabytute. Bet smarkiai mažinu. Jei bėgu vakare, tai po darbo neberūkau, jei savaitgalis, tik vakare. Nu žinai, apgaudinėju save ir gadinu širdį, blemba. Bet mažinu ir po truputį rengiu smegenis tam. Nesinori visko vienu metu atsisakyt, ir spurgų, ir sofos ir rūkymo. Į durnyną galima išvažiuot.

Malonu susipažint :)
2015-04-27 21:55:41
Na aš pastebėjau, kad kažkaip rūkymas čia forumuose yra biškį tabu tema.. Lyg ir gėda pasakyt, lyg ir kaip.. :D
Aš dabar svarstau, gal per staigiai nutraukiau.. Nes prieš dvi savaites, per lucky day, šiek tiek pasilinksminau (alus, blabla), tai kitą dieną būna toks pusiau nerūkadienis.. turėjau vieną cigaretę, surūkiau ir sakau viskas. Savaitę nerūkiau visai, poto savaitgaliais po keletą s draugais ar pan.. šiai, nes jau mečiau, tai galiu parūkyt :D Man labai keista, kad lyg ir sugebėjau taip, nes ta dieta, taip pat nuo gegužės būsiu bedarbė, mokslai spaudžia, magistrinis, artėja sesija, aa, bet va kažkaip nėra labai blogai.. Bet jau svarstau pradėt rūkyt, nes tas pilvas, kad jį mat.....

Šiaip kuo galiu motyvuoti,kad labai susitaupo pinigų.. Na bent jau man, nes buvau užkietėjus.. Dabar nueinu sekmadienį į parduotuvę visai savaitei maisto, ateina žė kitas savaitgalis ir pažiūrėjus į piniginę supranti,kad pinigų taip ir nejudinai.. O seniau tai senka pinigai ir senka, kasdien po pokelį... Ah.

Man net dilema, rūkyt ar ne.. :D
2015-04-27 22:08:15
Nu man pokas 3-4 dienoms, nesu tokia užkietėjus. Nebent, aišku balius :)
Nepradėk, nebūk kvaila, susitvarkys tas skrandis. Taip ir įsivaizduoju, kaip nueini pas gydytoją ir sako "a, viduriai užkietėję, tai išrašau jums Camel mėlyną. Penki kartai per dieną, geriausia po valgio ir prie kavos" :D
2015-04-27 22:32:36
:D kalbant apie balius, tai keblus reikalas.. Dabar jei kažkas kviečia kur nors ne per cheat day, o jei dar pokalbyje būna žodžiai tortas (pvz. gimtadienis) ar alus (pvz, šiaip po darbo), tai aš iškart atsisakau... Bet tai tik įrodo valios silpnumą.. Nors labiausiai neinu, nes nenoriu visiem aiškintis, kodėl nevalgau torto, ar vietoj alaus, pliurpinu jau antrą litrą vandens..

Man tai rūkymas jau buvo tapęs kaip privalomas akcentas bet kokių veiksmų pradžiai/pabaigai (kas pavalgęs neparūko, tas didžiausias tinkinys/ kas perskaitęs straipsnį neparūko, tas.....), na žodžiu. Kaip refleksas, nė pati nepastebėjau, kai tapo ne tik malonumas, bet jau įprotis ir būtinybė.. Gerai, kad draugas metė rūkyt dar sausį, tai biškį lengviau man..

Žo, kalbant apie mano pilvą - ryt pradedu kovą! Jau susipjausčiau citriną, pabarsčiau imbiero (rytinis vandenukas), susibėriau košę su džiovintom spanguolėm (pusryčiam), kriaušės (priešpiečiams), daaaaug salotų ir virta višta (pietums), na o iki pavakarių tikiuosi būti laimėjus kovą.. jei ne-kefyras su čili, imbieru, cinamonu.. Aš nugalėsiu! (o jei ne, turbūt teks daryti kefyro iškrovos dieną ar pan..)
2015-04-27 22:39:26
Siūlyčiau dar kviečių sėlenas kažkur būtinai įtraukti. Sako, daro stebuklus. :)
2015-04-27 22:40:22
Ir dabar, kad galėčiau ramiai miegoti, klausiu rimto klausimo- kaip derinti mitybą su sportu?
Sportuoju vakare, dažniausiai tarp pavakarių ir vakarienės.. tai arčiau ko man sportuoti? Kiek laiko prieš/po sporto nevalgyti? Na viską ką žinot :))
Labai daug skirtingų nuomonių skaičiau.. Girdėjau, kad Andriaus knyga padėtų atsakyti į daugumą klausimų.. Tik vis neprisiruošiu įsigyti..
2015-04-27 22:42:13
O koks skirtumas tarp kviečių ir linų sėmenų? Nes seniau naudojau tik linų, o čia jei kur ir reikia, tai tik kviečių..
Na pusryčiams ir taip košė, tai turbūt nedėsiu, bet gal vakarienei į kefyrą ar pan..
2015-04-27 22:44:28
Aš irgi tarp pavakarių ir vakarienės sportuoju. Kažkuriame video FB Andrius sakė, kad lyg ir po ~20 min. po treniruotės yra optimalu pavalgyti. Tai aš ir sportuoju tuo laiku labiau link vakarienės. :) O prieš sportą tai bent 2 val. geriausia būt nevalgius, kiek teko girdėti/skaityti, ir kaip mano pačios patirtis rodo. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS