Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-27 15:21:45
jei kamštis susidaręs, pasidaryk žalią tirštą kokteilį,arba užpilk kaštu vandeniu džiovintų slyvų saują..joms išbrinkus ir vandeniui pravėsus viską suvartok,turėtų suveikti akimirksniu...arba sūrus šiltas vanduo..tik rizikinga,kad vakaro planai gali likti tik tūpėjimas wc :)
2015-04-27 17:02:27
Oi, tai tu kur kas labiau šaunuolė tada :))
Ėjimas, jaučiu ne pats lėčiausias, yra dar geriau nei bėgimas :) na taip sako..
Man irgi sunku susiderinti, nes darbas nuo septynių iki septynių, plius paskaitos du kart per savaitę (tada ankščiau darbą baigiu, bet grįžtu vėliau).. Bet toks fenomenas, kad aš ryte jaučiuosi labiausiai pavargus, o vakare per dieną prikaupus jėgų varau bėgiot, ar virvute šokinėt, ar ar ar... :)
O tu turi savo blog'ą? Kokie tavo tikslai ir kokie duomenys (svoris, ūgis)? Pastebėjau, kad neseniai atsiradai :))

Spurgiuk, o iš ko turėtų susidaryti žalias kokteilis?
Dėkui už variantus, galvoju vakare padaryti šiltą vandenuką su druska :) tikiuosi tavo prognozės išsipildys :D nes toks jausmas, kad pilve nešiojuosi... net nežinau ką, bet kažką nemalonaus.. :)

Tataigi, ar kas nors dar gavo special pasiūlymą?? Ar yra kada gavę? Ar dar pasiūlys vėliau? Nes dabar, kai dar du mėnesiai likę, kažkaip nesiryžtu pirkti, nors ir viliojančiai skamba :)
2015-04-27 17:18:01
O man tarp pavakarių ir vakarienės kažkaip energijos ir pritrūksta...

Savo blog'o nekūriau, nes tie mano tikslai tokie gan neapibrėžti. Antsvorio neturiu, tačiau metusi rūkyti per metus priaugau 10 kg, ir tas svoris nuolat auga - nebesuvaldau. Todėl aš ir čia. Kol rūkiau, būvau liekna, nors ir mažai judėjau, bet mažai ir valgiau - rūkymas viską pakeitė, tad raumenų buvo nedaug, o riebalinis sluoksnis palyginus nemažas. Kai mečiau rūkyti, bandžiau sportuoti, tačiau rūkymą pakeičiau valgymu, ir, nors dabartinis svoris vis dar nerodo viršsvorio, tačiau riebalinis sluoksnis daro savo - tikrai neatrodau gerai. Pradėjau nebetilpti į nešiotus rūbus, blogai jaustis, komplekusoti ir t.t. Todėl aš ir čia. Siekiu pirmą kartą gyvenime pasiekti daugiau mažiau fit būklę, kuo labiau sumažinti riebalinį sluoksnį ir išmokti sveikai gyventi. :)
2015-04-27 18:18:59
Kiek žinau, visiems tęsiantis, taikoma nuolaida. Aš tęsiausi irgi gerokai pigiau. Nesu tikra ar 50, bet kažkas panašaus.
2015-04-27 18:29:31
nuolaida 33% prasitęsus, bent jau oficialiai :). Bet šiaip...gaila, kad tiek mažai pažengta, vis dar stebiuosi :) Toks jausmas, kad daugiau info iš forumo gali sužinot, nei tinklalapio. O neturėtų taip būti...
2015-04-27 19:36:32
Metamorphosis, džiugu, kad esi čia, ir tikiu, kad pasiseks.. O dėl rūkymo, tai aš sieju su tuo ir savo vidurių kamštį.. Kažkaip sutapo su metimu..

Ai nu tai čia man mega pasiūlymas, tik, kad per anksti..po antro mėnesio būtų aiškiau ar reiks pratęsti ar jau moku gyventi :)

Juraiste, nežinau, kaip buvo ankščiau, bet taip..kažkokio operatyvumo trūksta.. Šiaip nesiskundžiu, tik šiaip esu nepatenkinta, nes svoris nekrenta, į tūlika nenueinu ir viskas nervina dėl to :D
2015-04-27 20:52:57
Blemba, jaučiu artėjančią alkio bangąą... Žinot, kaip būna, kad atrodo viską suvalgysi.. Jau suvalgiau sūrelį ir sumuštinį su kumpiu.. Čia ta neviltis ir užsikišus š....a kalta :(((
2015-04-27 21:01:33
Barfuss, tikrai metimas rūkyti kaltas. Kai mečiau, man koks pusmetis praėjo, kol susitvarkė viduriai...
2015-04-27 21:09:42
Tai ką.. vėl pradėt? :D
2015-04-27 21:10:56
Išlaukti! Susitvarkys, tik kantrybės! :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS