Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-25 12:14:18
Na šią savaitę nedaug sportavau, nes koja traškėjo ir skaudėjo (pasiliko nuo pirmadieninio pabėgiojimo), bet vakar išbėgau ir nubėgau apie 3 km.. Tai nežinau, turbūt pasyvus sportas skaitosi.. Šiandien žadu išbegti vėl :)
Merginos, toks intymus klausimas - kaip Jums su viduriais? Nes aš geriausiu atveju tuštinuosi du kart per savaitę, t.y. per lucky day, kai prisivalgau, irr dar kada vidury savaitės ir tai, kai paskatinu kokia nors arbata... Gal dėl to, taip lėtai ir vyksta? Klausiau dietologės sako normalu, nes mažiau nei įprasta kcal gaunu, na bet jau keturios savaitės.. Nemalonu..
Turiu iš kažkada seniau Šimkūnaitės arbatos "gracija" tai galvoju gal reik pastoviai gerti.. Nu nes šiandien tai išvis motyvacijos nulis nulis su minusu. Gal man tikrai lemta būt storule..
2015-04-25 14:25:37
Eei, nesąmonė! Pas mane net geriau nei normaliai, jaučiuosi kaip Simpsonų fabrikas - ką įdedu, tą tuoj pat ir emm. kaip čia gražiau pasakius. Padedu kitur :D

Pamėgink įtraukt kriaušių kokią dieną kaip priešpietį. Man išvalo kaip reikiant.
2015-04-25 15:14:16
Kartą savaitėje valgau priešpiečiams kriaušes, ir taip, kai pirmą kartą valgiau, tokias sultingas, mm, tai išnešė, kak nada.. Bet dabar va stovi.. Čia kurią dieną, tai net raižė pilvą, pykino kažkaip, bet vistiek nei į vieną pusę niekas nepajuda..
Ką daryyt, nebežinauu.. Ta neviltis, kuriai vis priešinuos, spaudžia mane veidu prie grindų..
O dar kai rezultatai tokie šiaip sau.. Žo.
2015-04-25 15:40:20
O kavos nebandėt daugiau išgerti? Man padeda...
2015-04-25 15:49:29
Šiandien ryte išgėriau kavukės ir surūkiau cigaretę ant tuščio skrandžio.. NIEKO.
2015-04-25 15:50:11
Šiandien ryte išgėriau kavukės ir surūkiau cigaretę ant tuščio skrandžio... NIEKO.
2015-04-25 17:07:33
nu tai kriaušių pamėgink kasdien priešpiečiams.
Rome wasn't built in a day - pasirodys tie rezultatai!
2015-04-25 18:31:44
Dar džiovintos slyvos turėtų pagelbėti...
2015-04-25 19:52:52
Man tai kokias dvi savaites pradžioje labai pūtė pilvą. Labai nemalonu. Sumažinau avižinių košių ir susitvarkė.
2015-04-26 07:47:22
Maisto kiekis (tūriu), vandens kiekis, daržovių ir vaisių kiekis. Tai svarbu.
Kai prieš ateinant į kilo.lt bandžiau savarankiškai su tiek pat kalorijų lieknėti, nutiko tas pats kaip ir Tau. Bet dabar su kilo.lt viskas normaliai - daugiau maisto tūriu, nes mažiau kaloringas, daugiau daržovių, daugiau vandens.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS