Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-04-23 11:30:29
Aš irgi prašiau pakeisti valgiaraštį po mėnesio, bet man buvo atsakyta, kad su tokiu aš pasieksiu rezultatų :) Galų gale, jau ir pati nebereaguoju į jį taip skrupulingai - atitaikau pagal pagrindinius principus, tai, ką turiu šaldytuve, o kartais ir tai, ko labiau noriu. Veikia :)
2015-04-23 12:49:41
Na aš tai neturiu garintuvo.. Žinoma garintą lašišą galima pirkti Rimi, bet labai brangi (pusė didkepsio apie keturis eurus)..
O šiaip viską gaminu orkaitėj su vandeniu, arba tuo purškikliu..
Tai va, kad aš labai skrupulingai žiūriu į tuos meniu, nors pavarčius tai tiiek daug skanių yra patiekaliukų..mm.. Noris išbandyt, bet baisu, kad sutrugdysiu procesui..
Nu žiūrėsim...
2015-04-23 21:16:33
Žo, matyt sunervinau aš juos su tuo savo meniu, tai sakė pusryčiam išsirinkti iš to ano ir šio bei to, tai aš tuo tarpu visą meniu pakoregavau.. Laukiu atsakymo, gausiu velnių ar ne :D
Ryt žadu išbėgti jau.. Ryte dar jaučiau tempimą, poto patepiau tokiu šildančiu ir tuo pat metu šaldančiu tepalu ir kažkaip nebejaučiu.. Kas pasakys, gerai ar blogai nebejausti kojos :)
Tai va, šiandien prasideda mano lucky day. Rimtai.. Visą dieną norėjau kažko saldaus - atsilaikiau.. Grįžau namo - bernas marinuoja vištą aluje.. Nu blemba, nors išvest tą marinatą su visu bernu :D bet ah, oh well.. Nors buvau pasižadėjus būt labai gera šitą savaitę, nes fotkinuos šeštadienį, betkąče sau meluosi :) Tai va, užtat per savo tikrą lucky day valgysiu "teisingai" ir prie to pridėsiu savo mylimiausių pyragėlių TIK :D
Per daug sureikšminu gal tą maistą, bet keistai svoris makaluojasi..jojo svėriausi vėl :D Čia kaip mest rūkyt... Sunku ir kai kelias dienas nedarai to, tai galvoji "ai, kad jau dvi dienas atsilaikiau, tai galima parūkyt/pasisvert" :)
Planai planai, papoteriaukit kas nors, kad šeštadienį nustėrčiau iš gerų savo rezultatų.. Gero vakaro :)
2015-04-23 23:31:47
As sia savaite irgi bandau atsilaikyt nepasisverus :D nes man kazkaip nukritus motyvacija ziauriai.. noris kazka pamatyt, kad ji atsirastu. bet bijau, kad nepamacius lauktu uraganas :D tai kolkas dar kenciu iki sekmadienio... arba bentjau sestadienio :D meniu tai as visai neskrupulingai laikaus. realiai, ziuriu, ka turiu ir laikaus principu. kitaip man nepavyksta :)
2015-04-24 18:52:35
Taigi, kuo baigėsi mano istorija apie meniu :D o taip, kad buvau pagirta, ale suprantu principus, beeet per maža energetinė vertė buvo, tai šiek tiek pakoregavo.. Bet iš esmės visai fainas meniukas, spalvingesnis šiek tiek, nes jau tie apelsinai, mandarinai, greipfrutai ir lašišos.. biškį vee :) Žo, viskas kūl, tikiuosi ir svarstyklėms patiks :D
Editule, aš tavim didžiuojuosi, kad sugebi nesisverti :D o čia tas motyvacijos dingimas gal prieš pilnatį? Man nedingus, bet labai norisi valgyt ką nors ne iš meniu :D ir ką nors nedoro.. Ryt fotkinuosi, sveriuosi, matuojuosi, tai turbūt nemiegosiu visą naktį ;D o meniu laikausi skrupulingai, nes kitaip griaužia sąžinė ir neduok dieve nenukristų svorio, tai prasikeikčiau :D joo, man dar neatėjo tas brandus mąstymas, kad čia normalu, jei kartais nekrenta ir tt..
Beje, gal jūs ką nors žinot apie karnitiną? Daug gerų dalykų esu skaičius ir galvoju gal prieš bėgimą pliurptelt? Hm Hm Hm..
P.S. Kojos nebeskauda!
2015-04-24 18:54:29
Ir aplamai- ar jūs ką nors vartojat, kad padėtumėt lieknėjimo procesui?
2015-04-24 19:17:43
As nieko nevartoju, nes zinau, kad is papildu naudos labai daug nera :) vienintelis dalykas, ka turiu, tai vitaminu kompleksas ir proteinas sokoladinis, kuri geriu vietoj vakarienes, kai velai baigiu treniruote, nes pavalgius normalaus maisto neuzmiegu :) bet kazkada geriau karnitina - jis man energijos pridedavo :)
2015-04-24 20:32:05
Tai aš ir svarstau, kad nustojus vartoti, gali blogai baigtis.. Šiaip mano širdis nelabai stipri, o skaičiau, kad karnitinas palaiko biškį...
Na žodžiu, ryt pasisversiu, išsimatuosiu ir nuspręsiu ar jau taip blogai viskas, kad reik pagalbos :D
2015-04-25 09:48:33
Man smagu ir liūdna skaityti visų džiaugsmus, nes mano skaičiai kažkaip labai pastovūs :) Tataigi:
Svoris: -300g vėl (viso 4,5 kg, bet čia tik todėl, kad pirmą savaitę berods apie 3kg nusirito)
Šlaunys: -0 cm (viso - 3cm)
Klubai: -1.5 cm (viso - 4.5 cm)
Liemuo: -0 (viso - 4 cm)
Krūtinė: -5.5 cm (viso -7.5 cm)
Primenu, kad matuojuosi kas dvi savaites, o tai reiškia, kad išmatavimai tikrai stabilūs.. na žinoma apart krūtinės.. kaip čia be jos.. :)
2015-04-25 12:03:11
barfuss, o jus sportuojate?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS