Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nothing tastes as good as skinny feels
2015-03-30 00:29:55
Sveikos,
Jau kuris laikas bandau susitvarkyti mitybą, darausi valgyti iš vakaro, planuotis ir, žinoma, nepaslysti.. Na, kai kada, netgi pasiseka :)
Taigi, esu tikra, kad palaikymas itin svarbus ir tikiuosi, kad man pavyks! Ir Jums pavyks, esu tikra :))
Klausimėlis : kaip nevalgyti vakarais?? :D ir kai antra pusė šalia šlamščia visokius gardumynus ir dar siūlo, ale "tu visai nieko nevalgai," tai kaip atsispirti? :)
(mhm, nevalgau, įdomu iškur 79kg priderėjo..)
2015-03-30 07:39:25
Maniskis visad megejas vakare slamsti,jei ziurim koki filma tai jis visad prisiruosia kokiu tortiliju ar bent saulegrazas valgo... pirma sav vyras dar pasiulydavo ir man bet kelis kartus atsisakius-buvo komentaras:as labai dziaugiuos ka darai`. Bet takart netikejo kad taip tesis ir toliau... nesunku man atsisakyt, nes vakare juk ir as savo pavakarieniauju, o tada per ta filma ar ka kita gurksnoju ilgai kokis vaistazoliu arbata kol jis kramsnoja... rezultatai mano puikus tas ir motyvuoja negrizt prie senu iprociu, ned tikrai megau vakare kokia puse pomelos suvalgyt, ar kitu vaisiu-kas visai ne laiku buvo... turi tiesiog pasiryzti-ir laikytis plano nebus sunku visai.as jau kiek daugiau kaip menuo tik su cheat day karta sav gyvenu-ir viskas ciki-plano laikaus grieztai.Sekmes!!!;)
2015-03-30 07:41:52
Be to tavo antroji pusr tikiuos zino kad laikais mitybos plano? Nes tas is esmed labiausiai ir padeda vakarais nepaslysti. Buk atvira su juo - ir tikrai sulauksi palaijymo...
2015-03-30 13:06:36
Ačiū už palaikymą! Gal galite papasakoti kokių pokyčių per mėnesį pasiekėte? :)
Antroji pusė žinoma, kad žino, bet vistiek rūpestingas.. Kol kas :) Gal dar nė karto taip rimtai nesiėmiau šito reikalo, o kai pamatys, kad viskas rimta, tai, manau, dar man ir padarys tuos sveikus "valgymus." Mėgsta gaminti, bus iššūkis :D
2015-03-30 13:49:09
Manau, kad geriausias atsakas - tavo temos pavadinimas. Jau įtikinau save (ir tai veikia), kad suvalgyti kažką greitai ir skaniai - kas pasikeis? Siekiamas tikslas nusikels, sąžinė burbės, o laimė baigsis su paskutiniu kąsniu.
Vis dėlto, tikrai nėra malonesnio jausmo, nei laisvėjantys drabužiai, besikeičiančios formos, komplimentai... Tuo tarpu, pamenu, eidavau iš darbo, svajodama apie nesąmones, kurias suvalgysiu, prisikišdavau, o paskui kone verkdavau, kam taip reikėjo daryt. Jausdavausi kaip akmuo, visa išsipūtus, pajudėt sunku ir t.t. Tai va žodžiu nerišliai, bet, kai tikrai labai labai nori ir tikslo sieki su užsidegimu, kažkaip tikrai suvoki, kad jokia bandelė ar hamburgeris nėra verti to jausmo, kuris stiprėja kasdien :)
2015-03-30 22:22:54
Man irgi pats sunkiausias dalykas vakarai :( Tai po darbo su draugem kazkur isleki pasedet(kavutes, torciukai ir panasiai), tai namie beziurint filma mylimasis cezina cipsu pakelius ar dar kokius blogius... Bet nieko, maniskis irgi pradeda sportuot ir registruojasi i si puslapi pasekdamas mano pavyzdziu, tuoj abu kovosim :))
2015-03-31 07:45:43
Bet tikrai ! Aš ir prieš užsiregistruodama čia mąstydavau "nu va, paimsiu tą gabaliuką torčiuko ir kas iš to? graužatis dvi dienas?" ir tikrai gelbėjo.. Tik, kažkaip poto apnikus blogai nuotaikai grįždavo "nu ir kas!" :)
Dar man padeda ta dieta, kai tau pasiūlo skanumyną, o tu pasuki galvą į kairę..poto į dešinę ;)
Na, tikiuosi užvesiu ir savo draugą tuo, kuo pati žadu gyventi. Beto, šiandien pirma diena griežto plano laikymosi (nes vakar tik apie piet gavau), tai palinkėkit man sėkmės :))
nepalūžtinepalūžtinepalūžti linkėkit :) nors jaučiu, kad pirma diena nebus pati sunkiausia..poto "pareis" :)
2015-03-31 07:46:36
Ir ekstra klausimas- jei jau nutinka, kad paslystate ir vartojate alkoholį, tai kokį renkatės? :)
2015-03-31 09:36:36
Alkoholio geriau nevartoti visai. :) bet jei sau leidžiu, tai cheat dienomis ir tik vieną taurę vyno su maistu. daugiau nieko kito :) bet aš ir šiaip niekad nebuvau 'gėrikė', tai man nesunku atsisakyt. Iš vis mielai visai niekad negerčiau, bet kartais pareina toks noras, kad su maisteliu vyno būtų tobulas vakaras su mylimuoju... tai retsykiais leidžiu...
2015-03-31 10:40:22
Tai aš irgi nesu didelė gėrikė, bet būna gi šventė ar, kaip sakot, romantiška vakarienė :) bet taip, prisilaikau ir aš, kad jei jau pradedi kažką tai geriau pilnu tempu :) kam čia trugdyti.. kaip tik priešpiečių riešutukus valgau.. o ilgą laiką jų sau neleidau, nes labai kaloringi ir pnš.. Bet planas sako, planas žino :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS