Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Auginsiu svorį ir raumeninę masę
2015-04-07 00:12:20
Aš irgi auginu svorį. Per 45 dienas pasiekiau nuo 78kg iki 82kg. (Impuls+ kūno sudėties analizė: +7kg raumenų -3kg riebalų).
Kaip:
1. Sveika mityba: ekologiška, kas įmanoma. Daug baltimų: vištienos krūtinėlė, varškė ir pan. Kuo įvairesnių vaisių ir daržovių.
2. Papildai: BCAA prieš treniruotę, proteinai po treniruotės, truputis vitaminų.
3. Sportas: jokio bėgiojimo. Reguliarios treniruotės: trys serijos po 20 pakartojimų kojoms ir 12 pakartojimų kitur.
4. Vanduo. Dauuug teisingų skysčių.
5. Jokių toksinių medžiagų: alkoholio, tabako ir t.t.
2015-07-15 20:02:37
Ar auginant raumenine mase butina gerti BCCA ? Kokios aminorugstys svarbiausios ?
2015-07-15 20:05:18
Gaila kad auginantiems svori i mitybos plana nera itraukta nei surio pyragu nei ledu ar torciuku . Man pvz asmeniskai tos koses ar kruopos nelenda nors tu ka ... :-D
2015-07-15 22:05:08
As irgi auginu svori. Tik pries istodamas i kilo.lt nesupratau skirtumo tarp mases ir raumenu auginimo. Per 11 menesiu priaugau 12kg ir net neitariau, kad ten dauguma riebalu. Dabar mano svoris nukrito nuo 86kg iki 83kg, pilvas beveik dingo, isriskejo nugaros raumenys. Beje mano ugis 1.9m. Kartais atrodo, kad kai buvau stambesnis tai buvau ir stipresnis stumimo metu, bet stengiuos nenuklysti ir ziuresim kas bus po kitu 11 menesiu.
2015-07-15 23:03:02
Oho. Gal pasidalinsit savo istorija, Pauliau? Butu labai idomu suzinoti, nuo ko viskas prasidejo. :)
2015-07-16 00:34:12
Na, is manes ne koks rasytojas. Prasidejo draugyste su sporto sale ir metalu pernai, kai mano vienas bendradarbis issilaike personal and group trenerio kvalifikacija, tai as buvau jo pirmas kaip ir klientas ir bandomasis triusis. Sportavom is pradziu 3 kartus per savaite, paskuj padidinom iki 5 kartu. Pries pradedant sportuoti mano svoris buvo 75kg, na turbut isivaizduojat 1.9m ugio ir 75kg svorio. Vis del to ne jaunuolis esu, taigi reikejo permanu. Po 10 menesiu sveriau 87kg, valgiau daug ir nebalansuota, nes apie mityba ne ka ismaniau, o ir treneris liepe daug valgyt. Atsirado pilvukas, reikejo pakeisti nemazai rubu. Daug pinigu isleidau visokiems mass gaineriams ir be reikalo. Per nepilna menesi pagal kilo.lt atsikraciau virs 3kg riebalu.
2015-07-16 20:00:43
O jeigu as auginsiu raumenis , tai gal pries tai reikia priaugti bendros mases , t.y . riebaliuku , nes veliau is tos mases formuosis raumenukai ? Tai tiesa ?
2015-07-16 20:00:45
O jeigu as auginsiu raumenis , tai gal pries tai reikia priaugti bendros mases , t.y . riebaliuku , nes veliau is tos mases formuosis raumenukai ? Tai tiesa ?
2015-07-16 20:10:23
Tai nera tiesa, nes riebalai niekada nevirsta raumenims. Labai puikus straipsnis kuri vertetu paskaityti ir ponuj Kestukuj. http://www.kulturizmas.net/tiesa-apie-mases-auginima-christian-thibaudeau/394/
2015-07-16 21:03:29
O ar galima tuo paciu metu auginti tiek bendra tiek raumenine mase ?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS