Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Auginsiu svorį ir raumeninę masę
2015-03-28 18:23:51
Sveiki visi, šiandien užsiregistravau kilo.lt
Noriu prisistatyti.
Man 29 metai esu vyras, Ūgis 160cm, svoris 41kg.
Užsiregistravau, nes noriu pradėti sveiką gyvenimo būdą ir priauginti svorio bei raumenų. Anksčiau su sveika gyvensena susidurti neteko.
Nesportavau. Į mitybą taippat nekreipiau dėmesio, nes aplink visi tik meta svorį, tad nutariau jog būti kūdam gerai :) Bet laikui einant aš vis metu svorį. Ar yra žmonių auginančių svorį ir raumenis ir kaip Jums sekasi? :)
2015-03-29 09:32:56
Labas. Savo gyvenime nesutikau žmonių, kurie augintų svorį. Gal tiesiog sutapo, kad aplinkui aukšti ir stambūs žmonės:-).
TukTukTuk linkiu tau sėkmės. Nu jo, tokių metų vyrukui reikėtų turėti daugiau svorio.
Tau tikrai pavyks įgyvendinti savo tikslus, nes čia visiems pavyksta :-).
2015-03-29 12:58:09
Ačiū :)
2015-03-29 15:34:47
41 kg??? wow, koks plunksnelė. Didžiausios sėkmės. Svorio auginimasis gali būti dar sudėtingesnis procesas, nei metimas, tad didžiausios stiprybės ir jėgos! :)
2015-03-29 21:33:37
Ačiū :) Sveriu ištikrūjų 44kg, nes svarstyklės nelygiai padėtos buvo :D
2015-03-30 16:48:18
Nu va, 3 kg jau priauginom :-)))))))))). Gal dar neelektroninės svarstyklės, gal netiksliai sveria?
2015-03-31 13:41:52
Turbūt, kad nelygiai padėtos svarstyklės:) Elektroninės visgi.
Maistas dozuojamas labai didelėmis porcijomis. Buvau pripratęs kartą dienoj valgyti, o dabar kas dvi valandas ir po 400g po 300g :)
Stengiuosi viską suvalgyti ir viską išsportuoti kas duota. Įsigijau vandens filtrą, svarstykles virtuvines, matavimo juostą. Reikia pasivyti Andrių :)))))
2015-03-31 20:51:49
Laba, as irgi auginu svori :) Procesas tikrai sunkesnis nei metimas. Valgau ka noriu ir nezinau kur viskas eina. Sekmes sunkiam kely, nepasiduok
2015-04-01 15:39:28
Sekmes auginantiems svori, man tai atrodo daug sudetingiau, ypac panelems!
Man taip pat labai smalsu, kokia yra programa auginant svori? daugiau sporto ir dienos kaloriju ? daugiau baltymu?
2015-04-06 22:14:53
Kaip sekasi?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS