Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Tam tikrų vietų ploninimas
2015-11-08 18:14:10
Ačiū,Piešiny,kad nepamirštat ir manęs.Taip,esu 54 m. močiutė,tas tiesa.Galbūt yra tiesos ir tame,kad kūnas į ,,senatvę'' keičiasi,bent jau stuburo padėtis tai tikrai,nebeištaisys niekas,nebent tik grabas... Ką padarysi,aišku,su gamta nepakovosi.Bus matyt,kaip toliau seksis čia svorį mesti.Man dar tik pradžia,tai dar turiu vilties potencialą,gal gi ir pavyks nusikratyti balastą,kuris neužaugo staiga... O kaip Jums pačiai sekasi,per kiek laiko ir kiek kg. atsikratėt? Kokio ęsat amžiaus,beje?
2015-11-08 18:41:16
mano tema ,,vis dar jauna,, aprasiau viska placiai ir issamiai...per 4 men atsikraciau 16kg, tikslas min 25kg. esu ,,tarp,, 40 ir 50....
2015-11-08 18:58:39
Piešiniui: -Kokie gražūs ir greiti rezultatai ! Sveikinu ! Manau,kad Jums sekėsi puikiai,labai norėčiau ir aš tokių rezultatų, bet mano horizontas dar oi jo joi kaip toli... Sunku planuot iš anksto,ką gali žinot,kaip čia bus? Man dar prisideda,manau,hormonų pertvarka,nes daugiausiai antsvorio ir užaugo būtent nuo 40 m. iki dabar.
2016-01-18 11:06:01
Ar tiesa ,kad kuo mazesnis svoris ,tuo maziau krenta gramai ,laikantis mitybos plano ,nors ir ijungiamas sportas,o kuo didesnis svoris ,tuo daugiau atsikratoma virsvorio?
2016-01-18 11:07:29
Tam tikru vietu ploninimas ,o stangrinimas ?Kiti pratimukai?
2016-01-18 11:28:30
Kuo didesnis KMI, tuo svoris lengviau krenta. Esant KMI 20-22 svoris labai retai krenta, nes tai normalaus svorio riba ir kunas saugosi nuo pavojaus per daug sulysti. Riebalai sveria daug maziau nei raumenys, todel sveriant 60 kg ir turint didesni raumens procenta vaizdas veidrodyje akivaizdziai skirsis, nei turint didesni riebalu procenta. Todel sportuojant ne tik mazeja riebalinis sluoksnis (nors tai vyksta ir nesportuojant, o tik laikantis mitybos plano), bet ir auga raumeninis sluoksnis. Kuo didesnis raumeninis sluoksnis, tuo geriau dega riebalai ir tuo mazesnes kuno apimtys :)
2016-01-19 11:25:00
Aciu NORA,labai aiskiai parasyta.Sekmes visoms merginoms.
2016-01-21 11:28:37
Kokie rezultatai pazengusiems Kilo programoje?
Pas mane letai eina gramai antsvorio.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS