Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Tam tikrų vietų ploninimas
2015-04-25 22:09:56
Sveiki! Ejau as sporto klube pas treneri ir sakau, kad sudarykit man programa, noriu visa sutvirtet, bet tas savo kojas paliaunint :) ir ka jus manot... Po 3 men as pilnai galiu pasakyt, kad man jos ne kiek nepaliaunejo, o dar labiau padidejo :D zinoma, raumenuka jauciu, bet as ten visad ju turejau (10m sokau), tik buvo ir riebaliuko padaugeje... Tai dabar jos kaip ir tvirtesnes, bet dar tie riebaliukai nepatirpe ir siaip jauciuos, jei atvirai, pastambejus :( nors dirbu nuosirdziai ir daug :( tik, va, jau pacioje pradzioje itariau, kad per mazai man kardio, ber daug pratimu rankom ir tik viena diena 3 skirtingi pratimai kojom... Tai nusprendziau viska keist ir pradet is naujo su kilo :)
2015-06-19 08:30:00
Ir kaip tau, Rapri, sekas su kilo. Jau nemažai laiko praėjo - beveik 2 mėn, tad rezultatas kažkoks jau matosi? Kokią programą kilo sudarė? Mažėja cm?
2015-06-20 12:46:04
aha, labai įdomu ar kilo padėjo :)
2015-09-06 22:01:07
aš irgi turiu problemų su kojomis. Tiksliau atrodau kaip sulipdyta iš 2 skirtingų žmonių. Viršus lieknas, o apačia labai stambi. Gal kam pavyko įminti paslaptį kaip nutirpdyti kilogramus nuo kojų?
2015-11-07 19:34:19
Sveiki gyvi visi,čia besilankantys ! Nusprendžiau,kad ir man reikėtų čia apsilankyti,pasiklausti,gal kas ir protingai patartų,ką daryti.Man,skirtingai negu kai kurioms moterims,svoris nekrenta nuo rankų,pažastų,aplamai nuo viršutinės kūno dalies.Nuo klubų,kurie pas mane ir taip siauri,deja,nukrito pirmiausiai,nuo šlaunų irgi krenta,pasiduoda sportavimui,tačiau nuo viršaus -niekaip. Susirūpinau nejuokais ! Todėl norėčiau išgirsti,kaip elgtis,kokius pratimus papildomai prisidėti,kad išjudinčiau problemines savo vietas, o gal ir sėdmenis ,,pasididinti'',kad moteriškesnes formas primintų... Gal kas nors irgi turite tokią problemą? Atsiliepkit !
2015-11-07 20:45:57
O nebandei klausti kilo.lt ? Riesto uzpakaliuko formavimui pagrindinis pratimas pritupimai su stanga ant peciu. Paprasyk ju pratimu, kad ne didintu ranku apimti, o mazintu.
2015-11-08 10:32:36
Ačiū labai,Nora !I Iš tikro, turėtų patarti profesionalai...Bet aš neatmetu ir tokių pačių moterų,kaip mes čia visos, nuomonės. Juk antsvoris mums sudarkė figūras... Ne taip paprasta dabar susitvarkyti... SOS !!!
2015-11-08 10:51:11
as taip pat vargstu su peciais ir rankomis, taip pat noreciau kad butu kitaip. bet kadangi pradejau su nemazu virssvoriu , tai pirmiausia siekiu, kad mano svoris butu sveikas. o tada matysiu, bet,jei atvirai sakant,kadangi niekada nebuvau grazuole, nei jaunysteje, nei dabar, tai juo labiau dabar isvaizdos nesureiksminu. zinau,kad pasiekusi savo tikraji svori atrodysiu pakankamai gerai, fitneso bikinio figuros nesiekiu. bet labai suprantu visas, kurios nori savo figuras patobulinti ir cia, manau, geriausia visgi kreipti i profesionalus.
2015-11-08 15:13:23
Ačiū,Piešiny, už atsaką. Mūsų visų tikslas vienodas,bet,problema,kaip rašiau jau, nevienodame antsvorio pasiskirstyme kūne. Jaunystėjė ir mano kūnas buvo ne manekenės,tačiau formos buvo normalesnės, negu kad dabar kaip yra. Buvo ir klubai,ir liemuo bei krūtinė savo vietose, viršutinė kūno dalis buvo normali,nekrito į akis. Tai atspindi nuotraukos.O dabar pagrinde svoris krenta nuo apačios,tai pasikartosiu,kad tas glumina, nes proporcijos darosi vyriškos formos,ko aš labiausiai ir nenoriu bei bijau. Va čia didžiausia mano problema šiuo metu.
2015-11-08 16:31:51
kazkur rasei savo amziu, bet dabar gerai neprisimenu, lyg irgi prie ,,vyresniu,,? bet jei suklydau, labai atsiprasau.
ka norejau pasakyti,kad figuros tipai keiciasi- jaunystes smelio laikrodis vyresniam amziuje tampa bananu. tai susije su biologine moters funkcija ir cia nieko nepakeisi. tad siekime sveiko, mums priimtino svorio bei vidines darnos...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS