Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Svajones skirtos tam, kad issipildytu
2015-05-01 22:07:04
Labai pažįstama situacija.. Tik taip, kad man tas valgymas pasireiškia savaitgaliais, arba vakarais po darbo, kai po visokių stresų gali sau ramiai išverst pilvą nu ir taip norisi arbatos su kokiu pyragu, kadnačiort..

O būna ir taip, kad laikaisi laikaisi ir taip nuneša, kad atsidarai šaldytuvą ir pusę jo išneši nesąmoningai (manau šitą dalyką gelbėja cheat day).

Va dėl ko man vėlgi patinka kilo.lt, kad po truputį aišku, koki dydžio porcijos turi būti.. Seniau aš ir dažnai valgydavau tarkim vištą su daržovėm, bet vištos būdavo ne šimtas gramų, o du ir t.t..

Merginos laikykitės, o rytoj mano lucky day.. Nors darau ją nuo pradžių, vis tiek dažniausiai prisiriju.. :) Gražaus savaitgalio :)

FB "Greipfrutai pavakariams"
2015-05-01 22:09:24
barfuss, numesk linką, nerandam ;)
2015-05-01 22:10:53
Numečiau :))

https://www.facebook.com/groups/388658954652741/?fref=ts
2015-05-01 22:15:59
Man tai kai pirma "cheat day" tai isvis toks nesuprantamas jausmas :D
2015-05-03 10:44:04
Bet tai kai ta "cheat day" is veziu ismusa ;/ matyt reik priprast kazkaip prie jos :D
2015-05-03 11:13:08
Arba nepersistengti, kaip kad aš mėgstu... :D
2015-05-03 14:58:38
Nu as ziauriai persistengiau :) bet va, nuejau prasibegau, atsigavau :) vel beveik kaip nauja :D
2015-05-03 19:43:21
visi raso kad pirmomis savaitemis svoris daugiausiai krinta, o as tokiu staigiu pokyciu nemaciau. Po savaite apie 400g ne daugiau. Man net stebuklai kad kitos po 1 ar 2 kg numeta :o esu jau 9 savaites kaip naudojuosi sia programa ir numeciau 3,5 kg apimtys sumazejo 4cm. Ne stebuklai.
2015-05-03 20:45:59
Laima K., gal tau nedaug numesti ir tereikia?
Beje, manau kiekvieno organizmas vis kitaip taikosi prie mitybos, gal planas per lengvas, arba neturi didelio atsvorio, arba kitos priezastys gali buti... Gali parasyti dietologei ir pasiteirauti, kodel taip yra :)
O minusiukas vis tiek juk yra, nenusimink ;)
2015-05-03 22:12:27
Aš nuo kovo 9d. nukrito 3.8kg, bet mažai man reikia numesti kg gal todėl iš lėto krenta, o šiandiena dar apsirijau tai eisiu į pliusą, po apsirijimo sunku stoti į vėžias todėl daugiau jokių apsirijimų.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS