Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Svajones skirtos tam, kad issipildytu
2015-04-30 14:38:30
Aš tai tikrai, ypač tarp mažiau pažįstamų žmonių, "maudytis nemėgstu" :D

Vasara vėl storulius užpuolė netikėtai, tadam.
Aš tai draugei neseniai pasakiau "žinai, iki šios vasaros vistiek nebūsim kūdos, tai nėr ko persistengt.. pasistenkim būt kūdos iki dar kitos" :)
2015-05-01 11:09:29
Labas :)

na, ka as galiu pasakyt... sitos savaites rezultatai nuliniai :D gerai, kad bent ne i pliusa. Visi turit savo bjauriaja svorio riba? Pas mane tai tie 64 yra... nu nerealiai sunku juos perlipt... jau pora metu ka bedaryciau, pastoviai ties sita riba susimaunu :) tai si karta laiko ta mintis, kad perlipsiu, bus kazkoks luzis ir toliau bus gerai :) be to, sveriaus/matavaus dviem dienom anksciau.. gal del to :) tiesiog nebeiskenciau ir plius, vakar su draugais picos uzsisakem, tai as vakarodama trecdali saviskes suvalgiau :D man cia nereali pazanga, nes visi suvalge po visa. as saviske siandien pietum valgysiu :) tai bus siokia tokia nuodeme, bet kadangi ne visa, ir pietum, tai gal net beveik ir i kalorijas isipaisysiu. tik su maisto verte nekaip :D bet nu tokia skani...
2015-05-01 13:26:08
Oi.. pica.. nesikeik čia :D
Bet skanaus! Neabejoju, kad nusipelnei, juk, jei neklystu, tu be lucky day buvai?
Ir jei gerai pamenu ir tai tiesa, tai kaip sekasi ją įtraukus?
2015-05-01 14:16:43
Tai pratinuos :) sita bus pirma oficiali, o ne ta, per kuria save keikiu :D bet veliau kelsiu ja i sestadieni arba sekmadieni :)
as kazkaip siandien kai nubudau ir pamaciau, kad vel nieko.. pirmas pora minuciu sedejau nosi nukabinus, o tada paziurejau i veidrodi ir pamaniau, kad vistiek jau yra daug geriau nei buvo :) ir siaip jau yra GERAI. Pamaniau, kad kai tuos nelemtus 64 perlipsiu turbut euforijoj busiu:) zinau pati, kad sia savaite ir taip "cheatinau", ypac del riesutu :) bet mano organizmui visgi 1200 kcal mazokai, nes as labai stipriai issikraunu sporto salej (3-4 kartus per savaite) ir plius dar pora kartu per savaite prasibegu. Ne tik meniu man rekomendacija, o ir sportas, nes domiuosi juo, todel atkreipiu demesi i raumenu grupes, kai kuriuos pratimus ir plusu kaip reikalas, todel gal kartais organizmui tie 1200 ir atrodo permazai...
2015-05-01 15:04:59
Nu 64, net jei jie nesikeistų, o vis tik tikrai keisis, mano manymu, yra puikus svoris, ypač turint omeny, kiek sportuoji. Kaip aš jų laukiu...oi kaip aš jų laukiu... Jei niekur neužstrigsiu, birželį jau galėčiau GAL pasitikt su jais.
Taip kad viskas yra normaliai, kol yra normaliai!
2015-05-01 20:53:05
Baigesi pirma "lucky day". Jauciuosi kaip balionas :D tikiuosi kitos bus kuklesnes :D oficealiai : mano "lucky" nuo kitos savaites sestadieniais :)
2015-05-01 21:36:39
Tas svajonės pildymasis man antra diena pristabdytas. Čia iš to džiaugsmo, kad laisvos dienos turbūt :). Merginos, aš plyštu, pačiai nuo savęs šlykštu. Ir viskas dar dėl to, kad mano mielasis išvyko į komandiruotę. O jis mane labai palaiko ir pyksta, kad aš valgau šlamštau ir tada dejuoju, "kodėl aš tokia, kokia aš, aš stora". Bara, kad neturiu valios ir tiek. Jis tikras taisyklių žmogus, jei recepte yra 0,99 kažko, tai ir bus įdėta 0,99 kažko :D. O aš priešingai, darbe, namie ir kt. daug improvizuoju, nemėgstu standartų, ieškau naujovių, už ką vertina darbdaviai, dėl to ir čia šūkavau dėl monotonijos, vienodų receptų ir bla bla. Dėl to jau nusiraminau, nu gi žinojau kur gįžtu, tai tylėk, pasaliau sau. TIK REIKIA IŠMOKTI LAIKYTIS REŽIMO SU VIENODU MENIU 7D.D. Nu ok, nu neis man 3mėn. su tos pačios savaitės meniu, su kilo.lt receptais pagal rekomenduojamas normas :). Grįžtant prie brangiojo - esmė, kad kai tik jis iš namų - aš pajuntu laisvę ir dw save lepint...ir tada šiukšlinėje slepiu traškučių pakelį, kanelių maišelį, karpau picos dėžutes...Lyg nuo mamos paauglystėje. Tai šiandien bevalgant picą, bandelę, traškučių pakelį, geriant late su kanele, baltą alų, gal aš turiu emocinių mitybos sutrikimų?...Ar susiduriate su tokio tipo atvejais? Ar tenka slėptis nuo namiškių?? Jau parašiau su tokiu atvirumu...turbūt baltas alus veikia :). Bet šiuo metu turiu skrandžio skausmus ir tvirtą įsitikinimą, kad gana. Nors rytoj ir važiuoju į tėviškę, valgysiu numatytą meniu ir užteks žaist su savo jaunu kūnu, kuriam dar laikas būti rengiamams M dydžio stilingais rūbais bei ramiai bendraujant šeimoje po vakarienės be pilvo raižymo. Tai tiek šiandien daug iš manęs, ačiū :).
2015-05-01 21:43:31
Labas :)

wow... na, as manau dauguma turi ta "emocini" sutrikima. Juk kai laimingai isimylim, mes nemastom, kaip noretume 5 saldainiu, pakelio traskuciu ir 6 bananu :D as kai esu isitempus, tada ir nutrukstu... Reik kazkaip moket susitvarkyt su tuo ir pripazint, kad kazkoki stresa "uzvalgai", kitaip nieko nebus. Ir kai "uzvalgysi" stresa, jis padvigubes, nes dabar tu stresuosi ir kad ji "uzvalgai". Gal del to as "lucky day" ir bijojau :) bet nors siandien su ta"lucky" ir persistengiau, bet manau su laiku ismoksiu ir per "lucky day" ne dziaugtis draudimu nebuvimu, o ismoksiu dziaugtis skaniu maistu, kaip ismokau dziaugtis gerejancia savijauta del teisingos mitybos ir aktyvesnio laisvalaikio :) Taip kad tu cia ne viena, manau tokiu problemu turi daug kas... O kovot su tuo gali padeti tik optimizmas. meile sau ir motyvacija :) todel as save myliu net ir kai guliu, kaip balionas :D nes rytoj pabusiu, pajudesiu ir gyvensiu toliau tvarkingai :)
2015-05-01 21:53:19
Gerai, Editule, išsigulim šiandien kaip karvukės (atsiprašau už šitą baiką, čia kaip apie gražią karvukę, ne karvę kokią ;)) ir rytoj gražiai prie vaisių grįžtam :). Ačiū už palaikymą ;)
2015-05-01 21:57:55
Sutarem! :) As guliu ir kikenu is saves :D nu ka dabar padarysi... biski ant vieno sono, biski ant kito. Na, bet bentjau apetito neturiu. Sviesi puse yra :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS