Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Svajones skirtos tam, kad issipildytu
2015-04-27 10:59:24
Ačiū !

Na, laukiu aš ataskymo iš dietologės ir manau mėginsiu traukti tą dieną į savo valgiaraštį, nes jau stogas važiuoja, kaip noriu bent mažiuko šokoladuko :D
2015-04-30 10:40:38
Labas labas, gavau atsakyma ;) liepe ta diena isitraukti tiek kartu, kiek man noris (aisku, ne dazniau nei 1 i savaite) ir valgyt ka tik noriu :)

Noriu paklaust tu, kurios jau ilgiau yra kilo.lt: ar daug pas jus buvo tokiu "luziu"? Nes man jau antra savaite, kaip kazkaip labai sunkiai viskas. Praeita savaite kazkaip variau save, nors ir nuline motyvacija buvo... O paziurejus i savaites rezultatus ir nepamacius jokio minuso ant svarstykliu, sia savaite dar sunkiau save motyvuot ir su siaubu laukiu sios savaites rezultatu...

Tai va.. Kaip su savim kovojat tokiom akimirkom? :)
2015-04-30 10:58:27
Svarstyklės minuso nerodo, bet gal apimtys tą minusą rodo? Ne visada reikia kreipti dėmesį į svarstyklių rodmenis. :)
2015-04-30 11:04:05
Zinau sita gudrybe :)) bet deja ir centimetro rodmenys nebuvo labai motyvuojantys...
2015-04-30 11:20:10
Mielos moterys nepamirškite, kad yra toks dalykas kaip menstruacijos, viso ciklo fazės ir t.t. kada kūnas sulaiko savyje skysčius, kada visiskai negali būti pilnai fiziškai aktyvus, nes nebėra jėgų, kada baisiai norisi valgyti tai kas uždrausta ir t.t. Svarbu sėkmingai ramiai pragyventi šiuos periodus kas menėsį ir svoris tikria mažėja, tada kai praeina šis periodas. Negraužkit savęs kas savaitę. Nes svoris normaliai kristi gali, gal tik pora savaiciu per menesį, kitas dvi savaites organizmas Jums vadovauja o ne Jūs jam ;) kantrybės . Man asmeniškai geriausiai svoris krinta pirmas dvi savaites po menstruacijų pabaigos ;) trecia savaite jau sulėtėja, ketvirta, stabiliai stovi vietoj ;)
2015-04-30 11:21:03
Būna tų lūžių, žinoma, tiesiog reikia kažkaip nuteikti save, kad svorio metimas neturėtų turėti deadline'o - t.y., ne iki birželio, ne liepos, kitų metų ir t.t., o apskritai. Tada suvoki, kad na ir kas, kad šią savaitę nieko, bus kitą savaitę, ar dar kitą, bet ilgainiui vis tiek kris.
Arba pažiūrėti iš kitos pusės - jei taip ir toliau bus, blogiausiu įmanomu atveju, nekris. Jei nebesistengsiu, pradės augti. Nenusimink ir nesidemotyvuok, viskas pajudės!
2015-04-30 11:47:16
Aciu :) na taip, sveikas protas sako OK, tu bentjau nebesi (nebebusi), kokia buvai, beeeet... su tais deadline'ais. Nu kaip nesuk, greit pliazo sezonas :D as nenoriu siemet apsimest, kad nemegstu maudytis :)
2015-04-30 11:56:37
Editule, o kam apsimetinet, kad nemegsti maudytis? Reikia pamilti savo kuna net ir su trukumais, tada viskas daug lengviau ir paprasciau, ir svori mest manau labiau motyvuoja, nes savo kuna grazejanti tik vis labiau ir labiau mylesi.O ir nereikia kreipt demesio i tai "ka pasakys kiti", ar "nuziures trukumus" :)

Motyvacijos trukumo stygius ir man buvo pasitaikes. Verciau save test. O po to reikia tik motyvacijos kabliuka susirast, uz kurio nori uzkibt ir eit toliau. Jeigu i dieta ziuri kaip i kankinimasi, tikrai sunku bus. Reikia mastyti POZITYVIAI! :)

Sekmes!
2015-04-30 12:31:48
Nu tokiais maudymosi sezonais, mano manymu, damos ir puola į grikių ir dar visokių velnių dietas, kad tik tas bikinis nugultų plokščiau. Man asmeniškai dar juokingiau, kai šiaip dama yra didesnė, tada su maudymke vasarą ji staiga susitraukia, vos saulė pasislepia, vėl bulkos per šonus iškrenta :) Jau geriau taip kaip yra, o žmonės kaip tik sakys ooo, kaip sukūdai! Gi vis tiek matysis :)
2015-04-30 13:34:05
Su moteriskais ciklais sasaju tai tikrai yra :) net ir skaiciau kazkur, kad norint suformuoti figura, po ciklo 2 savaites reikia degint riebala, o likusi laika daugiau skirt raumenuku formavimui, nes riebalas vistiek nedegs :D
ech... na guodzia tas faktas, kad jau yra geriau :) jei apie grikiu magija svarstyciau, manes cia ir nebutu :) is esmes man jau patinka, kaip atrodau, neskaitant "love handles" :D bet su tuo speju problemu turi visos...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS