Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Svajones skirtos tam, kad issipildytu
2015-04-25 12:11:48
Labas :)

5tos savaites rezultatai man nelabai puikus...
Svoris: -0kg (viso -4kg)
Liemuo: - 0cm (viso -5cm)
Klubai: -1cm (viso -3,5cm)
Slaunys: -0,5cm (viso -2,5cm)

ech.. pas mane 64 kg stebuklingas skaicius :) ka bedaryciau, niekaip negaliu mazesnio svorio pasiekt jau pora metu... tikiuosi sia savaite moteriskas ciklas kaltas :D nes realiai motyvacijos nulis.. bet viska dariau saziningai :)
2015-04-25 12:18:18
Oi, tas moteriškas dalykėlis tikrai turi reikšmės, taip kad - keep your head up :)
Aš ir norėčiau turėti ką kaltinti dėl savo nesėkmingų skaičių.. Einu suvalgysiu makaronų, kad turėčiau ką kaltint :D (lucky day)
2015-04-25 12:21:53
barfuss, skaniu makaronu :D
o man belieka kazkur eit motyvacijos paieskot.. :)))
2015-04-25 12:27:09
Jei surasi, pasakyk, kad jos daug kas ieško.. Galėtų jau ir nebesislapstyti..
2015-04-26 07:36:18
Aš sau pasižadėjau, kad kai darant viską sąžiningai pora savaičių svoris trypčios vietoj, kreipsiuosi dėl kcal normos pamažinimo. Ar pas Tave dar yra rezervo kalorijų mažinimui?
2015-04-26 09:14:59
Nera jokio rezervo :) mano norma yra 1200 kcal :) todel jei pora savaiciu svoris nesikeis, as tiesiog panikuosiu :D
2015-04-26 10:47:52
Damos, o jūs lucky day naudojatės? Čia gal ir slypi bėda, kad medžiagų apykaita prisnūdo. Vieną dieną gal reiktų kcal normą smarkiai šaut į viršų, gal vėl užsikurtų variklis?
2015-04-26 10:57:24
As nenaudoju :) todel ziuresiu. Jei kita savaite nieko gero nepamatysiu, pasitarsiu su dietologe ir galbut ta lucky day itrauksiu
2015-04-27 09:41:56
Vakar kazkaip taip netikedai, mano diena tapo "lucky day" :))) parasiau ir dietologei del jos.. be to, man truksta informacijos, kaip per ja elgtis... labai jau daug visokiu nuomoniu. Gal kas ka tikslesnio zinot? :)
2015-04-27 10:32:07
Lucky day naudojasi net profesionalūs sportininkai. Esmė tame, kad, visų pirma, ji padeda išlaikyti motyvaciją. Kai kažko labai labai nori, visada gali sau pasakyti, kad va šeštaaadienį, nusipirksiu ir galėsiu mėgautis, vietoj to, kad kartotum sau, jog jau niekada, nes tokios mintys gąsdina ir kuria uždrausto vaisiaus paradoksą :)

Visų antra, kiek aš suprantu, organizmas, kasdien gaudamas tą patį kcal skaičių per dieną kelias sav./mėn. iš eilės, svorį meta, kol tai jam nauja. Tuomet jis prisitaiko, medžiagų apykaita apsnūsta ir ima gyventi normalų gyvenimą - t.y., niekas nebekrenta, nes organizmui tai tampa norma. Vienąkart per savaitę duodamas organizmui šoko - daug didesnį kcal skaičių - vėl pažadini ir užkuri variklį. Savaitę po lucky day organizmas vėl aktyviau meta svorį.

Labai įvairiai šnekama apie lucky day. Net pats Andrius sau prieštarauja. Vienur sako, kad per lucky day leidžia sau vieną kažkokį patiekalą ar produktą, kurio šiaip neleidžia, knygoj "Tobulas kūnas" rašo, kad savęs riboti išvis nereikia ir kad jis valgo nuo to momento kai prabunda iki to momento, kai eina miegot. Prof. sportininkai fotkinasi instagrame su burgeriais ir pan. Priklauso nuo pomėgių, gyvenimo būdo prieš tai ir įpročių, manau.

Aš lucky day mėgstu baisiai, kartais, sunkumo momentais kokį ketvirtadienį, kai atrodo fakin šit, kaip noriu šito ir ano, tiesiog pasakai sau, kad gi jau tuoj. Dvi dienos ir šeštadienis. Kaip taisyklė, beje, kai lucky day ateina, to būtent kažko nebenori, nes kažkaip tada galvoji nenoriu prisikišt spurgų, nes kaip jausiuos ir pan. Tiesiog tą dieną nesveriu, negalvoju per daug, valgau tai, kas man skanu, tiesiog neperku nesąmonių ir jų mano namuose nėra, taigi taip apsisaugau nuo baisių apsivalgymų, kurių, tiesa, ir nenoriu. Pvs. nebijau vakare suvalgyt banano, nebijau valgyt salotų su trapučiais, nebijau sukirst visą indą jogurto su mėlynėm, o galų gale, jei kur nors ne namie, ir pyrago gabalėlį. Nevalgau nieko, nuo ko, žinau, jausiuosi blogai (lietuviška virtuvė, junk food ir pan.) ir vengiu persivalgyt. Viskas.

Taip pat manau, kad lucky day padeda "sumušt delnais" su realybe - staiga tau viskas galima, taigi ir žiūri, kiek valia išsiugnė, kiek mąstai sveiku protu ir kiek tau dar reikia atsiimti (catch up) to, ko sau neleidi šiaip. Kol jauti, kad reikia (sušlamšti tris picas, penkias spurgas ar torto kilogramą, kad tik spėtum, kol pasibaigs diena), tol žinai, kad dar reikia dirbti su savim (kas yra tvarkoj ir normalu). Kai jau matai, kad nebereikia, ir ne dėl to, kad skaičiuoji kilogramus ar centimetrus, o dėl to, kad nenori, nematai reikalo - žinai, kad artėji link tikslo.

Tokie tat mano pasvarstymai apie šią dieną :) Nebijok jos, pasimėgauk gyvenimu. Numesti balastą turi dar visą likusį gyvenimą.

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS