Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Svajones skirtos tam, kad issipildytu
2015-04-09 08:22:59
Labas, Jaune :)

aciu ! pirmom savaitem rezultatai manau pas visus buna nuostabus, nes organizmas soke. Sventini savaitgali jis vargsas pas mane irgi soko gavo :D o dabar grizau i normalu rezima.. ir dar susitaikymo proga organizmui vitaminu kompleksa nupirkau :))) tai kazkaip tikiu, kad tos zalos labai didziules nebus.
2015-04-09 13:48:02
Labas,
tikrai stebinantys rezultatai, kaip per tokį trumpą laiką :)
tos lucky day ne tik organizmui bet ir psichikai trenkia galvon, aš ir čia neseniai, per pirmą savaitę -3,1 o po lucky day (ir velykų) grįžo 1,3kg ir rytoj svėrimasis, tai net baisu.. Apimčių išvis nematuoju, nes nerealu atrodo,kad kažkas galėtų pasikeisti taip, o ir jaučiuos "prisirpus" gal dėl didelio vandens kiekio..
Žodžiu, šaunuolė, nepasiduokim, o ypač po tavo taiklaus pastebėjimo, kai stovi vietoj rezultatai, arba į minusą.. :) laikykis :)
Labas,
tos lucky day ne tik organizmui bet ir psichikai trenkia galvon, aš ir čia neseniai, per pirmą savaitę -3,1 o po lucky day (ir velykų) grįžo 1,3kg ir rytoj svėrimasis, tai net baisu.. Apimčių išvis nematuoju, nes nerealu atrodo,kad kažkas galėtų pasikeisti taip, o ir jaučiuos "prisirpus" gal dėl didelio vandens kiekio..
Žodžiu, šaunuolė, nepasiduokim, o ypač po tavo taiklaus pastebėjimo, kai stovi vietoj rezultatai, arba į minusą.. :) laikykis :)
Labas,
2015-04-09 18:16:54
Laikaus... Ka darysi :))) Kelio atgal nera. As busiu laiminga jei po Velyku per sia savaite "ant nulio" iseisiu :)) nes ismuse is veziu gan stipriai. Manau sekmadieni pasitikrinsiu, kokia statistika skelbia svarstykles ir centimetras. gaila, kad mano svarstykles ne elektrines... negaliu tu gramu suziuret :)
2015-04-12 07:34:59
Na ka, pagaliau pasitikrinimias po Velyku :)
-500g, -1cm klubai, liemuo isliko tas pats, ir slaunys -1cm :)
Grazus sekmadienis :)))
2015-04-19 09:35:47
Labas :)
Prabego mano ketvirtoji savaite. Kaip visada, mano savaites rezultatai:
Svoris: -0,5kg (viso : -4 kg)
Liemuo: -1cm (viso: -5cm)
Klubai: -0,5cm (viso: -2,5cm)
Slaunys: 0cm (viso: -2cm)

Grazus rytas :)) is tiesu, savaite kazkokia labai sunki... ypac sporto atzvilgiu. padariau viska, bet kazko labai silpna buvau :) tikiuosi kita savaite eisis lengviau...
2015-04-19 14:13:14
Puikus ketvirtos savaites rezultatai =)
2015-04-19 16:44:05
Šaunu - dar vienas žingsnelis tikslo link :) Editule, o Tu prieš sportą lengvai užkandi? Geri vandens sporto metu? Gal dėl to silpnoka?
2015-04-19 17:26:51
Neee... Cia manau viskas del to, kad esu moteris :)) O uzkast visada uzkandu lengvai, del vandens gerimo irgi viskas OK :) manau po poros dienu viskas vel bus gerai. Tiesiog sita savaite man buvo tikrai sunki... Todel sitie rezultatai mane labai nudziugino :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS