Mityba / Papildai / Papildai merginoms
2015-03-21 17:04:00
Sveikos (sveiki) :)

Kaip gi su tais papildais sportuojant merginoms ir, zinoma, metant svori? Ar yra juos vartojanciu? Kokie rezultatai / patarimai?
2015-03-21 22:00:38
Visada maniau, kad tiesiog sveikai metant svorį, o t.y. lengvai sportuojant bei sveikai, subalansuotai mintant, jokie papildai nereikalingi. Nebent siekiant kažkokių rimtesnių rezultatų.
2015-03-22 10:20:19
Sveikos merginos, gal kas pirkote karnitina. Noriu ismeginti.
2015-03-22 10:53:35
Na, as pati esu labai nusistacius pries riebalu degintojus. Isskyrus karnitina, taciau manes jis negundo. Del papildu - tai net ir esant subalansuotai mitybai ir sportuojant, vargu ar gaunama pakankamai visu reikalingu medziagu. Be to, papildai manau turetu tiesiog palengvinti ir pagreitinti procesa.
As vis mastau apie proteina. Kadangi treniruote baigiu velai ir ne visuomet pavyksta greitai grizti namo ir pavalgyti baltyminio maisto, o galu gale esu mergina ir kartais juk taip norisi kazko saldaus, mastau apie galimybe esant tokiai situacijai po sporto gerti kokteili. Tam, kad butu aiskiau, asmeniskai mano tikslas - atletiskas kunas, o ne tiesiog riebalu atsikratymas. Ir i sporta as ziuriu pakankamai rimtai, nes tai turbut mano hobis nr 1 ir noretus ne tik gerai jaustis, bet ir gerai atrodyt :)
2015-03-22 10:54:59
O karnitina esu pirkus. Geriau skysta. Nezinau, kaip su tuo riebalu deginimu, bet man jis pridedavo papildomos energijos sportuojant :)
2015-03-25 10:08:07
Karnitina vartoju dabar ,pries kiekviena treniruote. Ar jis padejo suliekneti nezinau, taciau sportuojant gausiau prakaituoju ir turiu daugiau energijos. Siulau ismeginti, rasoma , kad karnitinas yra veiksmingas tik per didelius kardio kruvius ir ji reikia gerti dviguba norma.
2015-04-26 19:56:30
l-karnitine vartojau ne karta, jei renkates rinkitės kuo natūraliasnį be skonių (braškių ir t.t.), nes juose nemažai saldiklių. o grynas lkarnitine žiauriai neskanus, rūgštus labai. Jį reikėtų gerti ryte prieš pusryčius, kad ir nesportuojate, ir 20min prieš treniruotę. Ar krinta svoris? L-carnitine "varo" skysčius iš organizmo, todėl svoris mažės:) L-carnitine nepakeičiamas fitnes merginoms, kai reikia "išsidžiovinti" varžyboms:) Tai visiškai natūralus produktas, jei jį vartosite žalos tikrai nepasidarysite, bet rinkitės kuo grynesnš be saldiklių:)
2015-05-12 13:40:57
Pritariu, kad su L-carnitine turiu daugiau jegu sporto saleje :) kai vartojau to nepastebejau, atrodydavo, kad atvirksciai aptingstu, bet kai baigiau ir pora kartu nuejau i sale neisgerus jo, pajutau, kad nera tiek energijos :)
2015-06-07 20:21:20
As tai pat geriu L-karnitina. :) Ryte ant tuscio skrandzio pries pusrycius ir 20-30 min pries treniruote :) Negaliu dar pasakyti ar tikrai jis padeda deginti riebalus, bet kad energijos ir istvermes suteikia tai tikrai :)
2015-07-08 10:14:15
Na, tai kaip su tuo l-karnitinu? Ar jau pastebėjot poveikį? Aš niekada nesu vartojus, būtų įdomu išmėginti.
O pati visada po kiekvienos treniruotės geriu baltymų kokteilius. Nežinau, ar yra kokia iš to nauda, nes nėra kaip palyginti: kai tik pradėjau rimčiau sportuoti, tai ir pradėjau juos gerti. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS