Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / kodėl aš čia... kelionė čia...
2014-01-12 23:19:17
simboliškai TV ekrane filmas "YES man".. bet ne jis mane įkvėpė (nors smagu pasijuokti), ir ne internete begalės motyvacinių filmukų (nors gerų pavyzdžių yra), ir ne išsiskyrimas (net nebuvo su kuo), ir ne patyčios (nors vaikystė buvo sunki, o dabar į akis tokių dalykų niekas nesako), bet suvokimas, kad viskas priklauso nuo tavęs.. tik nuo tavęs priklauso ar bus sunku lipti laiptais, ar galėsi šokt ir uždust po visos nakties ar jau po pirmos dainos, ar galėsi matuotis visus drabužius parduotuvėje ar tik iš XXL skyriaus... žiūriu į veidrodį ir myliu save, bet sveikata pradėjo diktuoti savo, o be jos aš juk niekas... prieš akis tiek daug planų, galimybių, svajonių.... ir nors daug kas juokiasi, kad dažnai suveikia alkoholiko sindromas (po naujų metų, nuo pirmadienio, rytoj), bet kažkada pradėti reikia. žinau save, bus sunku, todėl čia ir esu, kad patartų, pasidalintų, esant reikalui į užpakalį įspirtų..

nepražiopsok smulkmenos, kuri vadinasi gyvenimu :) kelionė prasideda čia.
2014-01-13 07:00:22
sekmes mums visiems :)
2014-01-13 14:53:37
Sėkmės!
2014-01-15 21:34:32
na ką..pradžia padaryta :) apie alkį klausimo net nėra, pagal planą maisto per akis ir viską puikiai susidėlioju kaip man reik, arba ko yra šaldytuve :) sportuot dar nerandu laiko, užtat išvažiuoju 15 min ankščiau į darbą ir 3 stotelėm anksčiau išlipu, bent jau prasivaikštau.. savaitgalis bus dviprasmiškas, dieną sportas, vakare gimtadieniai, bus matyt ar pakaks jėgų viskam :)
2014-01-20 23:16:33
na ką po pirmos savaitės minus 1,5 kg, bet pasiekimu to nelaikau, nes mano svoris 2 kg diapazone važinėja.. visai nesportavau (tik kiek vaikščiojau), maitinau irgi nepavyzdingiausiai, o savaitgalį apturėjau 2 gimtadieniui, kuriuose tikrai morkų kampe negraužiau.. bet savim džiaugiuosi, pradėjau gaminti dažniau, tvarkingai valgau pusryčius prabudus, vandens buteliukas nuolat šalia ir vis pildomas, pradėjau skaityti etiketes parduotuvėje ir maždaug primesti savo kalorijų suvartojimą per dieną.. puikiai save pažįstu - radikalūs pokyčiai ne man, bet jei jau kiekvieną kartą pagalvoju, ką ir kiek deduosi į burną, kaip kramtau, tai didelis pasiekimas per pirmą savaitę..niekad nebuvau sprinterė, visad bėgdavau ilgas distancijas - mažais žingsniukais tikslo link :)

2014-01-20 23:43:23
Saunuole varyk taip ir toliau ;)
2014-01-30 12:03:09
na ką didžioji tinginė grįžo, nes net kilo.lt komanda parašė klausdami ar viskas gerai :) man viskas gerai - emocinė savijauta ir miegas aukščiausiame lygyje, bet sportui laiko nėra, o mitybos planas... tobulas savaitgalis Nidoj su mėsainiais, bulviniais blynais, alum, pyragais, bet lipimas į Parnidžio kopą - padusimantas visiškas..
mitybos įpročiais po truputį keičiasi, bet labai sunku (pradinis entuziasmas ir pasišventimas garuoja)..
dabar optimizmo viršūnėj esu, tai vėl tikiu, kad viskas bus gerai :)

banguoju, kaip ta Baltija ;]
2014-01-30 22:28:57
Nu nu :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS