Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Palaikykit vienas kitus ir mane :))
2015-06-18 19:33:30
eiveli, tu šaunuolė. Tavo pasiekimai motyvuoja ir kitus. 3kg per 2 savaites labai geras rezultatas. Aišku ir mityba, ir sportas čia labai padeda. Ypač kai kasdien sportuoji.
Aš dar tik pradėjau nuo antradienio, dabar porai dienų išvykau į komandiruotę, tai sunkiau laikytis nurodymų, bet stengiuosi. O su sportu ne taip stipriai draugauju - įsitraukiau sportą į 2 dienas. Ir tai jau man pasiekimas :) Bet imant pvz iš tavęs, reikia jaučiu bandyt pratintis sportuoti kas antrą dieną, 3 kart per savaitę bent.
2015-06-18 23:28:11
Ačiū ačiū už pagyras, mane jos motyvuoja ir neleidžia sustoti ;) Sportas ir man nebuvo draugas anksčiau, prieš kokius 2 metus, ėjau į salę, tai atrasdavau priežasčių, tai man koja viena kitaip sportuoja, tai man sportiniai bateliai spaudžia, tai nuėjus nežinau kuo griebtis, kokių treniruoklių ir begales visokių "ekskiūzų" kaip sakoma :)))) Na o dabar turiu programą, žinau kad atėjau sportuoti, žinau kaip ką daryti, nekreipiu dėmesio į nieką, ausinukai ausyse ir atsiduodu sportui, pasirodo su tais pačiais sportiniais bateliais dabar sportuoju ir jie man nespaudžia ir viskas ten gerai, pasirodo noro labiau reikėjo ;) Beje namie nemėgstu sportuoti, tuoj tai tas tuoj anas... O ten salėje esu atitrūkusi nuo viso pasaulio ir atsidavusi tik sportui ;))) Sėkmės man ir visiems! :)))
2015-09-30 12:33:44
prisijungiau lygiai prieš mėn, ir koks stulbinantis rezultatas- 8 kg kaip nebūta :) sėkmės ir jums
2015-09-30 13:01:03
aš šiandien eisiu su roll shaper padirbėti... na, ten tinginių darbas:) bet vis tiek:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS