Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Palaikykit vienas kitus ir mane :))
2015-04-10 11:03:10
o as jau menesi valgau sudaryta mitybos plana, sportuoju, svorio numeciau 3 kg, snd ikeliau foto ir nuliudau nes praktiskai niekas nepasikeite... ir jauciu palusiu
:(( eina sau.
2015-04-10 13:36:57
Nu jau nu jau. Nebūkite tokie naivūs - per mėnesį nieks Romos nepastatė. Atsiprašau už tiesmukiškumą, bet jei po mėnesio, kuomet numesti 3 kg (kas yra labai geras skaičius), ir pamatę, kad nėra akivaizdžių pokyčių (kas irgi yra normalu! 3 kg nėra drastiškas pokytis!), jau skubate nuleisti rankas, reiškia, gal apskritai laikas dar nepribrendo rimtiems pokyčiams. Jei atėjote čia tik greitai sulieknėti ir išgražėti, nieko nebus, reikia mokytis šitaip gyventi.
Atkreipkit dėmesį į kitų pokyčius - po 3-ų mėnesių nebent matosi jau tikrai aiškus rezultatas. Kantrybės ir nustokit skaičiais gyvent. Esmė tame, kad nepriaugo. Nuleisit rankas, stebėsit daug greitesnius pokyčius, tik ne į tą pusę...
2015-04-10 13:39:33
Aš per visą laikotarpį čia numečiau apie 8-9 kg. Tai pokytis, žinoma, matosi, bet taip tikrai nenutiko po pirmo mėnesio, o ir tas pokytis nėra jau kažkoks žiauuuuriai stebuklingas (mečiau nuo ~78 kg). Pasiryžkit ilgam ir intensyviam darbui, anokiam čia darbui - gyvenimui tokiam, tuomet nesinorės skaičiuoti kiekvieną mėsnesį ar savaitę, nes tam skirtas nors ir visas likęs gyvenimas.
2015-04-10 13:53:12
Sveikutės, čia gyvenu lygiai 4 mėn. Numečiau tik 6,2 kg. Kitiems tai vieni niekai, o man smagu :-). Narystę tęsiu tol kol pasieksiu savo norimą svorį ir išmoksiu (daugiau priprasiu) prie tokio gyvenimo būdo. Ir man būna ir nuopolių ir pakilimų, bet aš tikrai nepasiduosiu!
Tad mergaitės, nenusiminkit taip, stebuklų nebūna, reikia pačioms viską išgyventi :-)
Mums tikrai pavyks!!!!!!!!!
2015-04-10 14:57:44
Na 6 kg. tai tikrai nėra mažai, labai netgi nemažai per tiek laiko, svarbu laykitis ir judėti toliau ;) šaunuolė
2015-04-10 17:23:53
Aš per mėnesį numečiau 2kg, atrodo, kad nedaug, bet pagal rūbus labai matosi ir visi sako, kad paplonėjau, apimtys sumažėjo, raumenukai jau matosi, labai džiaugiuosi.
2015-04-10 18:22:07
čihita, aš dar vos ne dviem savaitėm anksčiau pradėjau ir numečiau 6,5. Esu patenkinta, nes kažkaip lėtai krenta, pagyveni su vienu svoriu, paskui vėl nukrenta. Ramiau , kad pokyčiai į vieną pusę, nors per Velykas priaugau, bet Velykos juk ne kas mėnesį.
Įtariu, kad man lėčiau svoris krenta dėl to, kad nebe jaunamartė, o ir motyvacija tokia - kad kitaip jau nebus, o gyvenimu džiaugtis reikia ir dabar, todėl be fanatizmo ir nusivylimo judu mažyn.
Judam į priekį ir tik į priekį.
2015-06-15 12:24:49
Esu čia antra savaitė. Pirmąją numečiau 1,8 , o antrą tik 0,5 kg. Truputį nusivyliau, bet apimtys sumažėjo labiau nei pirmąją. Analizuoju kodėl taip. Radau priežastis: mažai sportavau, per mažai gėriau vandens, pasilepinau ledais. Šią savaitę susiimsiu
Pradėjau nuo 73 kg. tikslas 63 kg.
2015-06-18 15:04:15
Šiandien pasisvėriau. Pradėjau programą praeitą ketvirtadieni t.y. 06.11 ir net malonu 2, 2 kg dingo :)
2015-06-18 17:49:29
Man jau eina trečia savaitė, sversiuosi šeštadienį ryte, bet per dvi savaites numečiau 3 kg, sąžiningai valgau, sportuoju kiekvieną dieną išskyrus šeštadienį, nes tą dieną man lucky day. Nusifotografavau prieš ateidama čia ir po dviejų savaičių, tai patikėkit, skirtumas tikrai matosi, tikiuosi toliau taip pat šauniai viskas vyks ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS