Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Palaikykit vienas kitus ir mane :))
2015-03-20 16:23:43
Sveiki, esu Erika, kilo.lt prisiregistravusi esu nuo 2014m,10 men,,, ugis 173cm,sveriau 72kg.auginu 2 metuku vaikuti, Is pradziu turejau dideli upa, veliau truputi atslugau, numetusi gal 3kg kazkodel pamirsau viska.. gal del to jog jauciausi auksciau bambos.. aisku kilogramai ataugo palengva, .. vel gryzau cia.. aisku nusivylusi savim ir visu pasauliu... ir kas be ko man nesiseke,, negaliu but be saldumynu, simuliavau kol kilo palikau... siai dienai esu gryzusi trecia karta, vadovaujuosi patarle jog trecias kartas nemeluoja, tiesiog visa laika galvoju kad begu nuo vejo.. nepabegsiu juk, tiesa sakant valgyti nepavyksta taip sklandziai kaip sureguliuota kilo. bet valgau 3-4 x nes daugiau neturiu laiko o dabar ir noro nera,! uzsirasiau i sporto sale- sportuoju, labai dziaugiuosi jog drysau ten nueiti, (prie duru eidama pirma kart ieskojau milijonno priezasciu nenueiti) , ir stai,... po savaites sporto ir grieztesnio kilo esu -2-3 kg :) todel prasau jusu pagalbos padeti man nepamirsti savo dziaugsmo ir nuolat dalintis juo cia bei stengtis pusiaukeleje nemesti pradetu darbu :) Linkiu ir jums pavasari imtis to- ko net nebuvot planave! nevarkit su begiojimu, nuobodziais atsilenkimais, juk sporto saleje riebala irgi galima numesti ir sustangrinti raumenis, niekas stangu ten nekilnojam :)pirmyn!
2015-03-20 17:53:31
Šaunuolė erricaya, kad nuėjai sportuoti. Pokyčiams reikia subręsti, linkiu pasiekti savo tikslus.
2015-03-20 20:01:05
Sveika, saunuolė, kad išdrįsai įsileisti į savo gyvenimą teigiamus pokyčius! Galiu pasidalinti savo patirtimi, jog norėdamas išvengti ko nors naujo ir bauginančio žmogus susiranda tūkstantį ir vieną gana racionalių pasiteisinimų, kodėl ko nors nedaryti. Aš nors ir smulki, bet bijojau eiti į salę, nes tai mano sportiniai bateliai nebemadingi, tai blauzdos per storos, tai į mane atseit visi vertinamai žiūrės..ištvėriau tris treniruotes ir pabėgau, bet nesiliausiu bandžiusi eiti teigiamų pokyčių keliu ir į salę grįšiu. Nevertinkime nedidelių nesėkmių kaip atkryčių, o kaip naudingas patirtis kelyje į tobulėjimą. Net ir menka pažanga bei išėjimas iš komforto zonos veda sėkmės link. Stiprybės!:)
2015-03-21 10:58:41
sveikos,
erricaya, skaitau tavo istorija ir juokas sueme, nes tai ka parasei, tai indentiskai atitinka mano atveji, uzsiregistravau tuo paciu metu, numeciau tiek pat kg, apsidziaugiau iki negaliu ir viskas dingo kazkur, ta prasme, kad svoris lengvai krenta, tai galiu truputi ir atsipalaiduoti ir pan...tai taip su savimi kovojau iki praeitos savaites, pradejau ieskoti motyvacijos visur, skaiciau kilo.lt foruma, knyga, straipsnius ir labiausiai motyvavo Pinterest, inikau i moteru nuotraukas,motyvuojancius uzrasus, kazkaip viduje sustiprejau ir pradejau veikti...bet kas idomiausia, ne nuo maisto, o nuo sporto, nors sportuoti labai nemegstu, nebent tik plaukiojimas, bet prisijaukinau ir veikiu...nes man asmeniskai nesinori prisislamsti po intensyvios treniruotes, na tiesiog ranka nekyla kazka deti i burna.
Labiausiai patiko mintis, kai tik uzsimanai kazko uzkrimsti, eik grazintis, tai jau dvi savaites ir praktikuoju tai, tik mintis apie uzkandziavima, suku link vonios kambario ir ten tai antakius pasitvarkau, tai manikiura, pedikiura, slaunu masaza, veido kauke, plauku kauke, kavos tirsciu pilinga visam kunui ir t.t...kol kas laikausi....ir seimos pasisedejimus vakarais prie tv, tiesiog iskeiciau i kardio treniruote, nueinu i miegamaji ir darau pratimus, na taip, tai tik pora savaiciu, kai tai praktikuoju, bet labai tikiuosi palaikymo is jusu, mielosios :)
2015-03-21 17:09:27
Labas,

saunuole! Kaip sakoma, cempionai nuo nevykeliu skirias tuo, kad cempionai sugeba vienu kartu daugiau atsikelti. Manau dauguma musu ne karta megino, ne karta kazko pasieke ir krito atgal. Pati su sportu draugauju, bet buna "juodu laikotarpiu", po kuriu ir i sale regis geda eit... Del to ir as atsiradau cia, nes supratau, kad kol nebus kontroles ir palaikymo, vargu ar as kazka pasieksiu. Todel sekmes ir linkiu, kad sis pakilimas butu lemtingas ! :)
2015-03-21 18:45:16
Erricaya, niekas neabejoja (tikriausiai), kad sporto salėje smagiau, bet.... kiekvienam pagal galimybes. Man iki sporto salės reikėtų važiuoti, o tai sudaro papildomų rūpesčių ir laiko. Tai man daug geriau pratimus padaryti namuose, kadangi esu laaabai užimtas žmogutis :-).
Svarbu daryti: namuose, sporto salėje, gamtoje. O tai veda iki vieno - mūsų užsibrėžto tikslo link :-). To visiems ir linkiu :-) Būkite ir likite liekni !!!!!!!!
2015-03-21 21:01:15
Sveika, perskaičiau tai ką parašei. Aš irgi trečia diena kaip apleidus dieta. Rytoj mano lucky day ir šioks toks balius pas mane namuose, atvažiuos giminės. Tai jau nuo šiandien ruošiuosi, ten visokios baltos mišrainės, dešrytės, mėsytės, o rytoj kepsiu marinuotą kalakutieną (stengiausi pasirinkti kuo sveikiau, bet tai sunkiai įmanoma). Žodžiu įtariu maisto liks dar keliom dienom. Tai gausis kaip ir lucky savaitė :) :(. Nesitikiu numesti svorio, bet gal bent nepriaugsiu. Po to pažadėjau sau grįžti prie dietos.
Praleidau ir vieną sporto dieną. Kažkaip labai slopino, gal būt, kad dėl to, kad tos dienos prasidėjo. Šiaip pratimai namuose man patinka, senais gerais laikais, kai svėriau daug mažiau irgi mankštindavausi namuose, daug vaikščiodavau pėsčiomis. Dabar gal šiek tiek nuobodoka, bet tai maža problema. Va su kardio krūviu didesnė. Aš labai nemėgstu bėgioti. Dažniausiai nubėgu kokią kelio atkarpą ir einu, kol atsigaunu, tada vėl bėgu. Nemoku taip kaip kitos po puse val. ar ilgiau vienodu tempu bėgti. Masčiau apie sporto klubą. Tai gan brangu (na galėčiau sau leisti 8 x narystę 2 mėn.), bet visi grupiniai užsiėmimai vyksta tuo laiku kai aš miegu arba dirbu. Treniruoklius nelabai mėgstu, bet yra vienas toks treniruoklis "stair master" panašus į dviratį, tik sėdėti patogiau. Jį galiu minti ir 40 min. :) Man tai teikia džiaugsmą. Paskaičiavau, kad vienas apsilankymas per savaitę sporto klube man kainuotu 4eurus. Bet tiek mokėti, kad 40 min. paminti, kažkaip atrodo neprotinga ir gėda po 40 min. pamynus vieną treniruoklį išeiti...nežinau kaip čia pasielgt.
2015-03-21 22:08:09
Nieko tokio bėgioti atkarpomis. Aš pati taip bėgioju, ir taip bėgioja daugybė žmonių, yra net programos sudarytos. Svarbiausia, susikurti ir laikytis tos pačios programos. Pvz. 3 min. bėgi, 2 eini. Taip visą savaitę. Kitą savaitę jau bėgi 4, 2 eini.
Visada kartojau kaip nekenčiu bėgioti, o paauglystėj ir futbolas lankytas, ir dar daugybė šakų, kur bėgimas būtinas, kas dar sustiprino tą jausmą. Nemėgau, nes buvau verčiama. Bėgti tada, tiek, per tiek laiko.
Kai išmokau bėgti sau, savęs nekankindama, bet keldama iššūkius, žiauriai pamilau. Ir nuovargis po bėgimo man, ko gero, kažkuo pats maloniausias (lyginant su sale, ar treniruote namie).
2015-04-03 12:07:23
Labukas! aciu uz pasidalinimus :)) kaip kurios rasydamos man primena tokius zmones kurie iesko pasiteisinimo kazko neatlikti, tokia pati ir as esu!!! negerai, dar yra laiko keistis:)) apie lucky diena galiu pasakyt neigiamai, man lucky diena tai vakare nuotaikos nebuvimas,,, bloga savijauta, o poto 2 dienas kancios kol gryztu i iprasta mityba ir gera savijauta bei tuos pacius skaicius ant svarstykliu, todel nusprendziau jau ilgokai jog lucky dienu pas mane nebus!
beje! sporto saleje lankausi 3 x i savaite, tikrai lb patinka, stengiuosi daugiau nei sudaryta programa, ,, ir aisku kilo.lt man parase spec mityba, griezta ! kuria kaip ikalta laikiausi, todel rezultatas -2kg o klubai ir pilvas sumazejo 2cm!!! woww jauciasi ant drabuziu, kazkaip i svori dabar jau nebeziuriu,,, nes jis po sporto laikesi ilgesni laika toks pats, bet centimetrai tirpsta vadinasi procesas vyksta, galbut todel nenoriu jokiu lucky dienu ir jokiu atsikalbinejimu!!! valioooo,
Linkiu visiems visiems bent savaitele pakovoti su savim o poto tikrai atsiranda ir noro, ir puikus rezultatai kurie savaime tampa dar puikesni! sekmes!
2015-04-03 12:31:05
Saunuole! Labai pozityviai nuteikei pries savaitgali :)
Su Lucky day as turiu identiska problema. Negaliu tada nuspausti STOP mygtuko.. Ir tada vakare bunu pati pikciausia butybe, plius 2 dienas "pagirios" :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS