Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Jaučiuosi kaip kitas žmogus
2015-06-29 23:42:07
Man tai atrodė, kad tai ne žinių sklaida ;) O pasisakymas neigiamu kampu apie tuos kam svoris krenta "nenormaliai" kaip išsireiškėt :) Pasikartosiu, vieną savaitę jis krenta mažiau, kitą daugiau, priklauso nuo tos savaitės veiklos, maisto, rėžimo ir t.t... Netikiu, kad būna taip jog "normaliai" krenta kokiam žmogui kiekvieną savaitę kaip pvz man turėtų kristi apie 700 gr ;)
Tad nenoriu nei pyktis nei ginčytis, ne tam čia vieta, norisi gražių, įkvėpiančių kitus istorijų ;)
Ačiū styl ;)
2015-06-29 23:45:47
Čia jūsų interpretacijos. ;) Bet ok, patylėsiu, nes čia jau tas pats š kaip ir FB grupėj. :)
2015-06-29 23:54:17
:D kam š, o kam tai padeda ;)
kaip negražiai čia apie viska...metamorphis...

2015-06-29 23:58:48
*Metamorphosis
2015-06-30 00:00:18
:D:D:D:D:D

2015-06-30 00:09:20
Tai ir sakau, kad lotuliuko stilius ir absoliuti beraštystė. :)
2015-06-30 00:16:01
Tai ko neišnyksti kaip iš fb grupės? Bėgi, nes nepritampi kažkaip :) Turbūt pavydas užgriaužia, kai kitiems sekasi ;)
Labanakt.
2015-06-30 00:19:21
Mano tikslas ne rašinėlius ir diktantus rašyti, o siekti savo tikslų, ir baigiu diskusija, nes matau kad tu su visais pykstiesi, o aš nenoriu tavo blogų emocijų... xxx
2015-06-30 11:41:01
Eiveli, nekreipk dėmesio, viskas čia normalu. Jei aš būčiau taip maitinusis ir tiek sportavusi kaip dabar, tai aš neturėčiau svorio problemų išvis :D o tai, kad aš praeitą savaitę atostogų metu tik dalinai laikiausi nustatytos mitybos, nors iš saldumynų per visą savaitę tik 1porciją ledų suvalgiau, ir nukrito 2kg, tai tik parodo kaip svarbu valgyti tik tiek kiek reikia, daug judėti ir sotintis teigiamom emocijom, įspūdžiais ir draugų kompanija! Aš esu laiminga ir skaičiai man nesvarbu, man svarbu,kad aš po kelionės mėgavausi savo nuotraukomis, mėgaujuosi savo atvaizdu veidrody ir man vienodai kas ką sako. Žinau ir matau, kad mitybos laikymasis ir nuolatinis sportas duoda super rezultatus. O kai pasieksiu tą pagrindinį tikslą, stengsiuosi maitintis ir sportuoti taip,kad ir išlaikyti save tokią ir toliau :)
2015-06-30 12:22:03
Nu, laba diena, eiveli*, taip, žinokit baisiai pavydžiu, tiesiog mirštu iš pavydo ir čia skleidžiu neigiamas pavydo bangas. :)) Gal nenukrypkime į tokias interpretacijų lankas. Ir aš net neminėjau žodžio "nenormalus", kalbėdama apie vienokį ar kitokį svorio kritimą. Ir net nesipykau su visais nei čia, nei ten. Iš kur tos jūsų tokios interpretacijos ir įžvalgos - sunku suvokti. :)

O kalbant apie svorio kritimą, tiesiog kalbu ne tik remdamasi teoriniais pagrindais, bet ir iš savos patirties, kad greitas kritimas būna raumenų sąskaita, ir po to vien dėl to prarastas svoris gali labai greitai sugrįžti. O vat, jei raumenukus palaikom, neleidžiam jiems mažėti, organizmui reikia daugiau energijos jų palaikymui, todėl sunaudojama daugiau kalorijų, ir todėl riebaliukai ne taip greitai kaupiasi. Čia žiūrint į perspektyvą. Be abejo, pradinis svorio kritimas visada būna staigus, nes netenkama skysčių, valosi organizmas ir t.t., vėliau svorio pokyčiai svyruoja - kartais daugiau, kartais mažiau - ir viskas yra ok. Tiesiog, kaip Andrius kažkada minėjo, nereikia perdegti. Juk visos siekiame ilgalaikių rezultatų (ne numesti svorį - t.y., bet ką, o pagražinti savo linijas - numesti riebaliukus), o trumpalaikius pasiekti labai lengva - kaip kad japoniška dieta, kurios metu esu per 10 dienų numetusi 6 kg ir pan, bet tai žiauriai kenkia organizmui, pradedant vidaus organų darbu, baigiant išore - oda ir pan. Jau nekalbu apie tai, kaip greitai tas numestas svoris grįžta. Ir kaip greitai entuziazmas vėl kažko imtis negrįžta...

Ir taip, visos čia džiaugiasi numestais kg, dailėjančiomis linijomis. Džiaugiuosi ir aš. :) O vat tokie forumai ir diskusijos yra puikus stop signalas ir priminimas sau neperdegti, nepersistengti, lieknėti sveikai, džiugiai ir galiausiai - paskutinį kartą (nes svoris tokiu atveju negrįš!). Aš taip suprantu šio forumo esmę - nuolat sau ir kitiems priminti, aišku, nepamiršti padrąsinti ir palaikyti, bet ne aiškinti, kam ką ir kada galima rašyti, o kam ne. Nereikia neigiamai prisiinterpretuoti, nes čia priešų nėra. Tad nereikia jų ir ieškoti. Kam tos intrigos. Ir sorry, bet neišnyksiu. ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS