Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Jaučiuosi kaip kitas žmogus
2015-05-28 16:05:13
Pamatysi, jei sąžiningai laikysies plano - garantuoju nukris tie kilogramai, nelabai įsivaizduoju kaip kitaip gali būtų... tau gali būti trukdo tos OUT vakarienės, nes tikrai vakare daugiau pavalgai nei turėtum. Aš griežtai laukiaus ir tikrai nuolat svoris krito. Vakare tik varškės produktai, daugiau nieko. Po to tik pradėjau kartais dar kokių morkų sulčių išgert... nieko nepakenkė:) Žodž nenorėk kad viskas iškart imtų ir nukristų, kris po truputuką.. sverkis kartą per sav prie CheatDay ir pamatysi skirtumą. Be to dar reik matuotis apimtys - jos geriausiai parodo ar kažkas vyksta su tavimi ar ne..
2015-05-29 11:43:17
Na aš dar tik naujokė, bet pasiskaičiau tikrai gražių ir palaikančių komentarų, matosi, kad čia labai šaunūs žmonės renkasi ;)
2015-06-29 15:59:27
Norėjau pasidžiaugti, kad nuo šio sekmadienio priėmiau sprendimą mitybą perimti į savo rankas ir daugiau aklai nesivadovauti kilo pateikiamu mitybos planu. KODĖL? Ogi dėl to, kad UŽTENKA :) Mitybos įpročiai susiformavo, saldumynų ir kitų nereikalingų užkandžių nebereikia, pati žinau kada, kiek ir ko galiu ir noriu valgyti :) kada galima pacheatint... Taip nebebus gal TOBULO dienos maistingumo vertes balanso, bet ketinu baltymų valgyti pakankamai (kad tik nebūtų perdaug), rinktis geriausią iš alternatyvų vakarėlių metu, vengti alkoholio (nebent kartą per savaitę esant progai), reguliariai sportuoti kas be ko kaip visada MIN 5 k per savaitę :). Kažkaip esu tikra kad pavyks man išlaikyti puikią figūrą, gerą emocinę savijautą ir visa gyvenimo kokybė bus puiku :) džiaugiuosi labai rezultatais kilo ir linkiu kitiems ir kitoms siekti SAVO, nes tai suteikia DIDELĘ laimę... :)
2015-06-29 16:00:54
nepaminejau kad šie visi įpročiai ir sprendimą nutraukti mtiybą pg kilo nusprendžiau praėjus 4 mėnesiams :) išties nemažai laiko maitinausi tikrai griežtai pagal KILO :) ir nuo 59KG, db palaikau 54 KG svorį. Vyrui esu net per liekna :) Bet vasarai man labai patinka toks BEACH BODY :)
2015-06-29 16:34:33
Labai smagu buvo paskaityti šitą temą. Džiugu, kad pasiekėte savo siekiamo tikslo. :)
Mačiau, kažkas po cheat day sveriasi. To tai tikrai nereikia daryti, nes juk tą dieną daug prisivalgoma ir reikia laiko, kol visas tas maistas ir skysčiai susivirškina, išsivaikšto ir vėl grįžta buvęs svoris.
Aš, aišku, irgi kasdien sveriuosi ir net kelis kartus į dieną, nes kitaip tiesiog negaliu. Baisiai įdomu žiūrėti į besikeičiančius skaičiukus. :) Aišku, beprasmiškas toks dažnas svėrimas yra.
O dėl svorio kritimo... Man tai keista, kad čia visos tokiais tempais tą svorį meta: po 1-3 kg per savaitę ar dar daugiau... Kažkaip nesveikai atrodo, bet gal toks organizmas tiesiog.
2015-06-29 17:52:28
Gerdute,

Tavo tikslas ne svorio metimas, tai manau nestresuok dėl kitų ;)
2015-06-29 18:12:45
Gerda yra teisi. Greitas svorio kritimas nėra lygu riebalinio audinio mažėjimui - toks svorio pokytis yra skysčių ir raumenų sąskaita, deja, nes riebaliukai tirpsta lėčiausiai, o ir sveria jie mažiau nei atitinkamos apimties raumeninis audinys.
2015-06-29 18:36:53
Aš ir nesiginčijau su Gerdute, tik pasakiau kad neturėtų širdis dėl to skaudėti, jei žinai ko atėjai į kilo, jei man kas neaišku, aš konsultuojuosi su kilo komanda, o forumuose stengiuosi nemokyti žmonių, bet palaikyti, pasakyti gerą palaikantį žodį ;) Nes tiek kiek žinot apie greitai krentanti svori, apie mityba, sportą žino visi kilo nariai kam aktualu ;)
2015-06-29 20:27:06
eiveli - puikiai išsakyta nuomonė. Manau žmonės forume tikisi paliakymo, motivazijos, išgirsti jūsų sėkmės istorijas :)
2015-06-29 23:30:41
Oi, atleiskite, nemaniau, kad forumas tik šūkčiojimams ir plojimams skirtas, o ne žinių sklaidai. ;)) Dabar žinosiu. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS